SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

14 maja 2007, 20:43

Donia, tej reklamy chyba nie da sie zlikwidowac :-( a jesli chcesz sprawdic profil tp u kazdej z nas w podpisie pod zdjeciami jest okienko z napisem profil kliknij w to i on ci sie pokaze :ico_haha_02: pozdrawiam
dziewczyny mam pytanie ile spia wasze dzieciaczki ? pyta,m tak z ciekawosci :-D

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

14 maja 2007, 20:46

Dziewczyny, a my znowu zabiegany dzień mamy za sobą :ico_brawa_01:
No i Jagódka debiutowała jako kierowca:
Obrazek

uwielbiam być w ruchu...Córunia wyjścia nie miała i też polubiła te nasze babskie wypady :ico_haha_02: niesamowicie towarzyska z niej dziewczynka :ico_brawa_01: No i co najważniejsze - wyrosła chyba z tego przywiązania do maminej spódnicy... mam przynajmniej taka nadzieję :-D pani doktor powiedziała ostatnio, że przynajmniej mamy za sobą szybciej etap, który i tak by nas nie ominął :ico_oczko:

Donia a z kupki cieszymy się wszystkie :ico_brawa_01:

Donia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 05 maja 2007, 14:39

14 maja 2007, 22:04

A tak faktycznie jest cos takiego jak profil,poczytam sobie :-D
Pola spi dosyc duzo,tzn. tak przynajmniej mi sie wydaje ze to duzo.Spi co 2h i 2h zabawy w ciagu dnia a w nocy od 21 do 7 rano.Cyli to chyba nie malo.Oczywiscie czasami spi mniej w dzien bo zdarza sie ze ktos jej ten sen przerwie i wtedy potrafi byc bardzo zlosliwa.Ogolnie jest bardzo grzeczna dziewczynka i daje mamusi odpoczac bo nieznosnym braciuszki,Filip ma 7 lat a wlasnie przechodzi trudny okres i cofnal sie o jakies 5 lat do tylu :ico_olaboga:
Dziewczyny patrze tak na wasze zdjecia i widze ze problemow z nadwaga to wy nie macie :ico_haha_02: Ja natomiast probuje zrzucic pare kilo,tzn. mysle aby zrzucic bo jeszce nie probowalam :-D Niestety kocham jesc i to widac,niestety...Obrazek

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

14 maja 2007, 22:09

Dzisiaj mam pierwszy dzień za soba diety, jeszcze tylko 12 dni :-D Rany, jestem głodna ide spać hehhe

Awatar użytkownika
arvona
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 09 mar 2007, 03:03

14 maja 2007, 23:24

oj a ja to nie jem za wiele ale po ciazy przytylam strasznie i pozbyc sie tego nie moge ;/ musze sie za jakies cwiczenia wziasc bo dietami sie za wiele nie zdziala.

Ewuś czy twoja mała już siedzi? bo widze ze za wiele jej nie musisz podtrzymywac. Moja Hania ciagle tylko lezy, to na brzuszku to na pleckach i podciaga sie czasami jak jej swoje kciuki podam do lapek.

wiecie co moja mala to narazie za tymi papkami to jakos nie przepada, zje ale wcale nie wyglada na szczesliwa z tego powodu. lubi tylko soczki i kaszke ryzowa. tak wiec narazie na tym poprzestane a w 5 miesiacu wroce takze do papek.

ok ja ide spac bo juz bardzo zmeczona jestem :)

Awatar użytkownika
Rosa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:35

14 maja 2007, 23:34

Dzięki dziewczyny za odpowiedź.
Moni26trzymam kciuki,abyś diete wytrzymała.Mnie też by się przydała,bo gdzie niegdzie zostało zbędnego tłuszczyku,ale ja tak się rozkokosiłam z tym jedzeniem,że to będzie nielada wyzwanie.Dodam,że już próbowałam się opamiętać co do słodyczy,ale marnie mi to idzie :-) W ogóle to ostatnio coś słabo się czuje i muszę iść do lekarza.Może zrobi mi morfologie albo mam coś z ciśnieniem no sama nie wiem.Jak pójde to dam wam znać co do rezultatu wizyty.
Aurelka w nocy to śpi różnie zdarza się,że prześpi od 22.00 do 6.00 a czasem robi mi pobudki regularnie co 3 godziny.A w dzień jak już wcześniej wspominałam bardzo mało śpi łącznie z 1 godzinkę do 1,5.Dlatego mogę sobie coś poklikać :595: tak późno,ale idę już lulu,bo nie wiadomo kiedy pobudka :zzz:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

14 maja 2007, 23:49

kubus spi w dzien 2razy po 2 godzinki lub raz 3 i dwa razy po 1 godzinie a w nocy od 20 do 7 rano :ico_haha_02: tylko mamy inny problem ja jestem doslownie zalamana :ico_placzek: kubus krzywi glowke w jedna strone w prawo ma ja tak na boczek przechylna jak go nosze czy jak siedzi u mnie na kolankach jak che mu ja na drugi bok przekrzywic to nie moge co najwyzej uda mi sie ja wyprostowac :ico_noniewiem: jutro chyba pujdziemy do lekarza juz raz bylam mowlam ze sie krzywi ale ci idioci tu powiedzieli mi ze wcale nie a teraz to widac wyraznie :ico_zly: tak mnie ci lekarze tu wkurzaja ze nie wiem juz co robic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

15 maja 2007, 11:07

sandrusia to jest kręcz - Martynka od Monisi ma to samo. Najlepiej wybierz sie od razu do neurologa dziecięcego. On Wam zleci jakąś rehabilitację. I nie smuć się tylko zadziałaj. Im wcześniej zacznie Kubuś ćwiczyć tym lepiej dla niego..poza tym to podobno dość częsta przypadłość, więc uszy do góry :-)

Ida - pytałaś czy Jagusia siedzi... Nie. sama jeszcze nie potrafi, choć jak ją posadzę i zabawki przed nią rozłożę to jak sie zabawą zajmie to nie musi o równowadze myśleć i wystarczy za jedną rączkę ją podtrzymywać... Ale na samodzielne zupełnie siedzenie za wcześnie jeszcze... :-) Choć prawdę mówiąc, sama sie troszkę wystraszyłam, ze to za wcześnie i staram się jej nie sadzać, co krzykiem się kończy :-)
Trzymam sie na ogół zasady, którą mi pediatra dała - żeby nic u dziecka nie przyspieszać ani nie hamować...

A co do wagi kobietki - to ja dlatego tylko tak szybko schudłam, ze Mała alergiczka na mnie dietę ostrą wymusiła... Żadnych czekoladek, żadnych fast-foodów, żadnych rarytasów...Teraz już ważę mniej niż przed ciążą (55 kg przy wzroście 174...), z czego niekoniecznie się cieszę, bo już powoli wszyscy mi uwagę zwracają, ze chyba powinnam troszkę więcej jeść...Znaczy sie wyglądam źle.
I rosa podobnie jak Ty sie źle czuję...Osłabiona jakaś jestem. Poszłam na własną rękę sobie zrobić badania - na morfologię i żelazo i wszystko mam idealne! Z ciśnieniem też nie mam kłopotu, bo co kilka dni sobie w domu mierzę... To chyba takie ogólne przesilenie organizmu.
No i mi kręgosłup siada..kurcze boli mnie bardziej niż w ciąży...

i jeszcze raz - sandrusia 3mam kciuki za waszą wizytę u lekarza :ico_buziaczki_big:

kyang
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 maja 2007, 16:00

15 maja 2007, 16:39

Hej chciałabym się dołączyc :-)
Roszek urodził się 7 stycznia tego roku :-)
z przyjemnościa porozmawiam z innymi mamami :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

15 maja 2007, 18:12

kyang no to jest starszy o jeden dzień od Jagódki :ico_brawa_01: Witamy Cię serdecznie :ico_haha_02: Cieszę sie, ze coraz tłoczniej tutaj :ico_haha_02:

a ja mam dylemat...wczoraj cały dzień Jagódka z kuzynem spędziła. A dziś Eryk wysypki dostał - diagnoza: ospa... :ico_noniewiem: Czekamy wiec 2 tygodnie czy Małą złapie czy nie. Chociaż z drugiej strony ponoć im wcześniej się pojawi tym łagodniejszy jej przebieg, więc jakoś dramatycznie sienie zamartwiam...w końcu każdy przez to przejść musi...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość