Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

15 maja 2007, 18:39

Witam, obiadek zjedzony ciasto upieczone.....
Viola gratulacje pannicy!! :ico_prezent: Imiona na M wszystkie są ładne, Malwina też mi się podoba :-D Moja pannica dostanie drugie na M po swojej prababci Marianna. A skoro już o niej (małej) mowa to szaleje czasami tak, że mam wrażenie że zaraz skóre mi przebije na brzuchu :-D :-D

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

15 maja 2007, 18:47

Viola bardzo sie ciesze, ze bedziesz miec dziewuszke :ico_brawa_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

15 maja 2007, 19:00

No to co gratulacje dziewczynki Viola

[ Dodano: 2007-05-15, 19:01 ]
Viola sproboj truskaweczek z Hiszpanii zarabiste.

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

15 maja 2007, 19:41

Ja tez sie przylaczam do gratulacji! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co do tesciow, to ja bym chciala zeby dzieci mialy przynajmniej z jednej strony dziadkow jak sie patrzy! Z mojej strony, to cisza zupelna, wiec tylko tesciowa zostala, bo tesc to ma w nosie! Czasami troche pomocy to by sie przydalo! A troche zainteresowania to by przyjemnosc sprawilo! No ale moja rodzinka to sie juz nie zmieni... (np na moj slub nikt nie przyjechal z mojej rodziny! a fundusze im nie brakuja...) :ico_puknij: :ico_ciezarowka:
Moja mala tez mi nie daje spokoju, a dzisiaj to mi jakos tak ciazy! Bo mi pupe wypina! :-D
Co do glaskania brzusia to ja zawsze duzo glaskalam i wczesniakow nie mialam! :-D Skorcze takie przed porodem to trenuja macice i wcale nie musza powodowac wczesniejszego porodu! Masowanie piersi i brodawek tez! A lekarze to co piec minut zdanie zmieniaja i co kraj to obyczaj! Nie trzeba sie tym wszystkim przejmowac! :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

15 maja 2007, 19:45

a dla mnie to nie ważne skąd truskawki są byle były czerwone :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

15 maja 2007, 20:00

Ula - te chińskie sprowadzane są faszerowane chemią, to prawie trucizna!

Ja tam wolę zaczekać tydzień, dwa na polskie, nie mam sumienia teraz jeść sprowadzanych, choć apetyt mam kosmiczny!

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

15 maja 2007, 20:07

Ale mi ochote z tymi truskawkami robicie! :ico_szoking: Az mi slinka leci! :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

15 maja 2007, 20:33

dzięki za gratulacje też się cieszę :-)
własnie wróciłam z zakupów. Byłam w JYSK chciałam kupić krzesło obrotowe, bo miały być, ale wszystkie już sprzedane. :ico_placzek: zamiast krzesła kupiłam śliczny kocyk w różyczki dla malutkiej. :-) wracając zachaczyłam o Biedronkę i tam kupiłam fajne body pakowane w 2-pak dla córeczki.bawełna, fajne kolory i tylko 6.99 za 2szt.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

15 maja 2007, 21:58

witajcie

coś znalazłam o imionkach na M...

IMIONA ŻEŃSKIE

Magdalena odznacza się dużą intuicją, nie tracąc jednocześnie jasnego widzenia rzeczywistości i życiowego sprytu. Życie bierze pełnymi garściami : rzeczy zarówno dobre, jak i złe. Przyciąga do siebie mężczyzn, nie będąc pięknością. Pełna energii i temperamentu. Małżeństwo i rodzina nie są dla niej celem życiowym.

Małgorzata to osoba bardzo kobieca. Zrównoważona, spokojna, żyjąca w zgodzie z naturą. Ma swój własny świat, w którym czeka na przeznaczenie. To dobra żona i matka. Lubi swoich przyjaciół i rodzinę.

Maria chodząca perfekcjonistka, stawiająca innym wysoko poprzeczkę. Jednocześnie pełna ciepła i opiekuńczości. Pociąga ją wszystko co niezwykłe i tajemnicze. Oddana swojej rodzinie, ceniąca wysoki poziom życia zarówno pod względem materialnym, jak i emocjonalnym.

Marlena dzielna, pełna życia. Zawsze śmiało idzie do przodu do jasno wyznaczonego celu. Świetnie się czuje w każdym miejscu i sytuacji oraz towarzystwie.

Marta niezależna, z ciekawą osobowością. Uparta, zwycięża wszystkie przeszkody. Zdecydowana od dziecka, nie przeżywa rozterek ani wątpliwości. Jej głównym atutem jest zdrowy rozsądek i dobra ocena rzeczywistości. W miłości wierna i pełna poświęcenia.

Marzena woli ubocze niż światowy blichtr. Chroni swoją intymność i prywatność. Ma swoje ulubione miejsca, zbiera pamiątki i ma zawsze oryginalne zainteresowania. Dziewczynka, mająca tak na imię, będzie miała liczne talenty artystyczne.

Monika łagodna, nie lubiąca nieporozumień. Kocha spokój i zgodę. Pełna dobroci, innym chce nieba przychylić. Jej głównym celem jest założenie rodziny i stworzenie wygodnego domu, który sama chce urządzić. Stery w domu oddaje mężowi, nie ma zapędów przywódczych. Jednak w momencie kryzysu to ona okazuje się silniejsza psychicznie od partnera. Kocha antyki i sztukę. To miłośniczka tradycji i zwolenniczka tradycyjnego podziału ról.

[ Dodano: 2007-05-15, 22:02 ]
Ok, a teraz z ksiażki z imionami wszystkie żeńskie na M....
Magdalena, Maria, Makryna, Małgorzata, Marcela, Marcelina, Marta, Matylda, Mechtylda, Melania, Michalina, Mirosława, Modesta, Monika i to by było na tyle z tej książki

[ Dodano: 2007-05-15, 22:08 ]
I jeszcze imionka na M...
Mafalda, Magda, Magdalena, Maja, Makryna, Malina, Malwina, Mandy, Marcela, Marcelina, Marcja, Maria, Marianna, Marietta, Marika, Marlena, Marta, Martika, Martyna, Mary, Maryla, Maryna, Marzanna, Marzena, Marzenna, Marżolena, Matylda, Maurycja, Małgorzata, Melania, Mercedes, Merkuria, Mia, Michalina, Milena, Miranda, Mirella

[ Dodano: 2007-05-15, 22:08 ]
no to będziecie miały jutro trochę czytania tych imionek
dobrej nocki

[ Dodano: 2007-05-15, 22:11 ]
i jeszcze znalazłam fajną stronkę, po prawej u góry jest świetny filmik z USG, włączcie głośniki
http://www.lobuziak.pl/dziecko/imiona_dla_dzieci/

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

16 maja 2007, 07:39

Witam, Basia ale robotę wykonałaś GRATULACJE!!!!! :-D :-D Ja dziś wczesna pobutka bo rano musze załatwić lekarza....Odezwę się potem co i jak... :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość