Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

15 maja 2007, 19:15

Wiolka musisz koniecznie i dac tytul jak zadzila oczywscie, moja coric juz spi troche sie pokrecila w lozeczku no ale w koncu zasnela

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

15 maja 2007, 19:26

Gabrysiu przede wszystkim dostarczasz zaswiadczenie o dochodach z US z roku poprzedniego
ja musiałam dostarczyc z 2005 moje i męża i zaswiadczenia z pracy ile zarabialismy w danym miesiacu i na jaki okres jestesmy zatrudnieni
w 2005 roku ja pracowałm tylko na umowe zleceniu a mój mąż od wrzesnia 2005 do teraz
a w 2006 roku to ja byłam cały czas na zwolnieniu i liczyły sie tylko męża dochody

i jezeli nie przekraczasz 504 zł na osobe to płaca ci 400 zł z tytułu urlopu wychowawczego i 48 zł zasiłku rodzinnego
jeslli natomiast dochody przekraczaja to 504 zł to mozesz isc na bezpłatny urlopm wychowawczy ale możesz sobie w ówczas dorobic

ale Gabrysiu jesli wakacje masz wolne to wstrzymaj sie bo okres zasiłkowy rozpocznie sie 1.09.2007 do 31.08.2008 i ja mimo że mam wychowawczy na rok czasu czyli do grudnia to i tak musze skłądać papiery z koncem sierpnia takie sa przepisy i nie wiadomo czy nic sie nie zmieni

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

15 maja 2007, 20:05

Gabrysiu no tak za 2007 bo już się rozliczałaś z US (ja składam o wychowawczy w styczniu a rozliczałam sie dopiero w marcu za 2006)
tak jak piszesz Twoje dochody będąjako utracone i nie beda brane pod uwage

jak juz sie zdecydujesz to idziesz do MOPS ( musisz zobaczyć gdzie jest dla retkini) i zapytaj sie dokładnie, spisz na kartce i jak wyjdziesz z pokoju przeanalizuj wszuystko i w razie wątpliwości wróc bo ja jezdziłam 5 razy do Urzędu Miast i ze 6 razy do MOPS i w sumie załatwiałam to 1,5 miesiąca - koszmar :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

15 maja 2007, 20:41

Heh z tymi facetami to juz tak jest.. moj tez lubi rozwalac po pokoju skarpetki heh dobrze ze tylko sparpetki( biorac pod uwage całą bielizne ;) )
A oto nowa dostawa Julki. Justynko kupiłam jej taką piłeczke.. ale ona jakos mało zainteresowana nią jest.. jedynie jej sie podoba jak ktos jej turla tą piłke a ja ja chwyce i kapiemy do tej piłki.

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-15, 20:44 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

15 maja 2007, 20:46

Obrazek

[ Dodano: 2007-05-15, 20:47 ]
GAbi no.. rpzne sa pozycje... niejedne takie ze jakbym ja tak noge skrzywiła to by mnie to bolało... a ta spokojnie sobie siedzi...

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

15 maja 2007, 20:47

kasiaa1985, śliczna córeczka :ico_haha_02: i piłeczka :ico_oczko:

mój mężu jest porządniacki i sam sobie schowa skarpetki a śmierdziochy do prania wrzuci :-D

Wychwawcze tutaj w Polsce to jest tak bidne że nie wiem... jak można wyrzyć za 400zeta przecież na pampersy tyle się wydaje i jedzonko no i mama musi się jakoś ubrać czasam... mogli by to też zmienić ale oczywiście nie ma pieniędzy w rządzie ale ciekawe kto będzie zarabiał na nasze emerytury :ico_puknij:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

15 maja 2007, 20:50

Fajna dziewczynak z tej naszje Juleczki
Kasiu a Juleczka nie slizga sie po panelach ??
Bo Oliwka zamiast raczkować a idzie jej to niezle to ślizga sie na brzuszku i froteruje podłoge

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

15 maja 2007, 21:01

Ciesze sie ze Emilka tak zdrowo sie chowa.. zreszta co by sie miała zdrowo nie chowac :-D Tiktakowa dziewczyna to sie miewa dobrze, bo mama wszystko wzorowo koło niej robi :-D

Dorotex.. Julka ślizgała sie po panelach jak zaczeła raczkowac ... ( wsumie dopiero tydzien raczkuje heh) ale teraz to po panelach zasywa jak nigdzie.. juz sie nie slizga.. opanowała to.. widze ze z dnia and ziej jej to raczkowanie lepeij idzie. Z poczatku widziałam ze sie meczy.. powoli raczkowała.. teraz juz szybko i sprawnie jej to wychodzi... tym bardziej musze na nia abrdziej uwazac.. bardzo lubi mojego psa jak Spi.. choc ten jest wtedy bardzo zly jak sie mu przeszkadza!

Moje dzieko od dzis zaczeło operowac nowymi sylabami.. jak widzi cos fajnego, to mowi " JEE" i ciagle powtarza "KA" i "KO" choc jeszcze nie wiem co to znaczy.. Może " KA" to znaczy KASIA czyli MAMA :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

15 maja 2007, 21:07

To jeszcze przychodzi do Was pielęgniarka środowiskowa ??? bo do nas to już dawno nie... a malutka dalej ma alergię pokarmową raz mocniej raz słabiej a ja już nie wiem co robić. Jak na razie szukam konkretnego i dobrego lekarza.

kasiaa1985, to z Julii robi się mała gadułka :ico_brawa_01:
moja też wydaje dziwne dźwięki ale mama to woła wyraźnie jak tylko mnie zobaczy chyba że jestem w pracy i tęskni to idzie podobno pod drzwi i woła mama (tak mówi babcia).

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

15 maja 2007, 21:10

Ulcia nie mow ze Justynka mowi swiadomie MAMA ale fajnie! :ico_brawa_01:

Do nas miała przyjsc położna śr.ale podczas szczepienia zrobila z nami wywiad i powiedziała ze juz nie przyjdzie :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość