Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

15 maja 2007, 19:50

a czemu pielęgniarki nie poinformowały .
a u nas moze być ciekawie ja mam "-" a mąż "+" , może Zuzi wyjdzie na 0 :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 maja 2007, 19:55

Witam

Wybaczcie że tak mało zaglądam, ale mam marudzenie na maxa, małej idą trzy zęby na raz i mam totalny odlot. A jak mam chwilkę to po prostu odpoczywam. Nie wiem co u was, moja wiedza staneła jakieś 20 stron wstecz.
Ślę buziaki dla wszystkich z okazji ukończonych kolejnych miesięcy.
O matko już muszę iść, głowa mi pęka od tych jej ząbków. Czuję się bezradna...

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

15 maja 2007, 20:19

Asia trzymaj się i buziaki dla Wiki
moja ciocia jest okulistą i powiedziała, ze mam przyjść, jak Jaś będzie miał około roku

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

15 maja 2007, 20:39

Witaj Kasiulko, fajnie, że wpadłaś :ico_brawa_01:

Asiu, współczucia! Skoro Twoje grzeczne dziecko takie ma jazdy, to co będzie u mojego niegrzecznego jeśli będzie miało taką samą sytuację? :ico_olaboga:

A z tym okulistą to przecież pediatra powinien dać jakieś skierowanie, czy poinformować po prostu, że trzeba! Moja lekarka nic nie wspomniała! U okulisty byliśmy z tym kanalikiem jak Jaś miał 5 miesięcy i też nic nie powiedziała, że trzeba jakieś jeszcze badanie robić! Niech sie wszyscy cmokną w nos! Ciekawe skąd same mamy takie rzeczy wiedzieć?! Z mlekiem matki taką wiedzę się wysysa? W mleku mojej matki tego nie było!
A propos to mój Jaś jak już się naje to mnie klepie po sutku albo go skubie :-D A czytałam, jak to słodko niemowlęta głaszczą mamę po piersi, ha ha ha!

Mam dosyć na dziś! Idę się umyć, może coś poczytam i spać!

Riterko, przepraszam, że Ci nie odpisuję - tak jak obiecałam :( Muszę zerknąć do tej książki jeszcze i wtedy Ci napiszę, żebym coś żle nie podała i w błąd Cię nie wprowadziła.

Maritko, jak tam krupnik? Siedzisz i wcinasz?

Dobrej nocy!

[ Dodano: 2007-05-15, 20:42 ]
a jeszcze co do kasy to ja mam 0 zł :( :ico_placzek: ale co tam, jeszcze się kiedyś odkuję :-D

PA!!!

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

15 maja 2007, 20:56

Elu, ja też mam 0zł, ja nawet macierzyńskiego nie miałam..... nie miałam dyplomu wyrobionego (wina uczelni) żeby go do bezrobocia zanieść, zresztą nie wiem co by to dało...

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

15 maja 2007, 21:07

U mnie okropna burza, Michał nie chce spac a Tomek jak narazie śpi i nic mu nie przeszkadza :ico_oczko:
Ja u okulisty też nie byłam...nie wiedziałam że są takie zaleceia.
Ja też mam 0zł a to dlatego że mąż jest współwłaścicielem firmy i wychodzi nam za duży dochód na rodzinę.Trochę to dziwne że biorą pod uwagę dochód firmy a nie to ile faktycznie zarabia.A że nie mamy rozdzielności majątkowej to mi się nic nie należy.

Miłej nocki.

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

15 maja 2007, 21:38

ja tez mam 0 pln :ico_placzek:

w K-owie zaczelo padac o 16 potem wyszlo na chwilke sloneczko i znow pada

ja nie bylam z Ola u okulisty nikt nam nie powiedzial ze trzeba

Maritko a mi podoba sie ta biala - uwielbiam biale ciuchy - teraz aktualnie nie mam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

15 maja 2007, 21:39

Ja też bym dostała 0 zł, bo za dużo zarabiamy :ico_szoking:
kasiulka, to było komputerowe badanie wzroku? Wierzę jak mały mógł się czuć, sztywne źrenice i nic nie widać :ico_placzek: :ico_placzek: Okropne dla dorosłego a co dopiero dla dziecka :ico_nienie:
Pewnie oglądacie Magdę M, ja nieeee. Idę pozmywać, bo mężuś sunie do nas :ico_brawa_01:
U nas paaaaaaada. I to jak? Jeden parasol pożyczyłam dziś teściowej, drugi mamie a nam został jeden w samochodzie :ico_olaboga:
Dobrej nocki. Do jutra.

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

15 maja 2007, 21:50

Hej!A ja mam 48 zł zasiłku.Wystarczy na jedną paczkę Pampersów :-D

U nas spokojnie.Deszcz nie pada i +15 na termom.

Co do okulisty to nam też pediatra nie wspominała aby iść i sprawdzać.
Pytałam przy ostatniej wizycie o te kropelki z fluorem na ząbki,ale nasza doc. powiedziała,że to praktycznie podaje się dzieciom od 2 roku życia i bardziej pod zęby stałe.Są teraz zalecenia,że od pół roczku można podawać,ale my zaczekamy aż Joachimkowi wyjdą wszystkie zębochy i wtedy zobaczymy.A idą mu już trójki :-D

Uciekam spać.pa

[ Dodano: 2007-05-15, 21:53 ]
ach i trochę mnie zmartwiła waga małego, bo w ciągu ostatnich 3 tygodni przybrał tylko 60 gram.Niezwykle mało.pa

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

15 maja 2007, 21:59

A niech to u nas jednak tylko pada :-P
dziewczyny to ja też się dorzuce bo mam tyle samo co Riterka i Kasiulka :-D
To nas czeka zdrowy opier... bo Jagoda już zezuje od 3 miesiąca ale pediatra stwierdziła, że warto poczekać do 6 bo przeważnie wtedy znika niestety u nas jest chyba gorzej i już nie mogę tego odwlekać dłużej . Kasiulka jak maluszek to zniósł i dał się przyłożyć do tego aparatu :ico_szoking: ja już się boje jakie cyrki będzie odstawiać. Jutro idziemy do szczepienia to chyba jej coś powiem :ico_zly:
Asiu 3 na raz jak ty to znosisz wyrazy uznania :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Mówicie , że jak widać szparkę w dziąśle to jeszcze dziś coś będzie :ico_brawa_01:
Jagoda całkiem normalnie przechodzi ząbki nawet nie gorączkuje ale za to nadrabia pluciem w ogóle nie kontroluje swojej śliny :ico_haha_01:
Oglądałam właśnie skazanego na śmierć 2 część fajna
Maritko i jak zupka wyszła musiała być pyszna ja bardzo lubie krupnik mniam mniam jak ci coś zostanie to podeślij.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość