Awatar użytkownika
misia23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:04

15 maja 2007, 22:38

Hejka dziewczyny :-)
Ja znowu na chwilkę i znowu po długiej nieobecności co prawda tym razem usprawiedliwionej strasznie smutną historią. chciałam odezwać sie wcześniej ale nie dałam rady tyle miałam na głowie i byłam w Zamościu niestety z (tym razem) ogromnie smutnego powodu umarł mój dziadek dokładnie tydzień temu :ico_placzek: był dla mnie bliższą osobą niż ojciec może dlatego że mnie wychowywał kiedy byłam dzieckiem.
Do tego Milan ma alergię na 100% miał robione testy na pleckach (dzielny maluch) i mam alergika cholera jasna. Ale co fajne wyszła mu dwójka dolna :-) .
Sosenko wielkie dzięki za zdjęcia postaram się ja jakoś wcisnąć może mi wyjdzie dzięki jesteś kochana :ico_buziaczki_big:
Przepraszam że ja z takimi sobie rewelacjami ale w końcu mogę się wygadać.
Pozdrawiam i całuski przesyłam (postaram sie nadrobić ) a jeśli nie dam rady to proszę o skrócik :-)

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

15 maja 2007, 22:44

Misia pisz co u Olivi

nic nie wiemy jak sie czuje

trzymaj sie po smierci dziadka ,buziaki

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 maja 2007, 22:50

Anetko moja Niunia też było tak że przez cały miesiąc przybrała tylko 70, a teraz znów przez trzy tygodnie 700!!!
Misiu współczucia, ja miałam taką kochaną babcię, też bardziej ona mnie wychowała niz mama, dlatego sądzę że troszkę czuję to co ty. Sciskam Cię mocno.
Jagulko dziękuję, jakoś radę daję, jeszcze :ico_oczko:
Chyba nie gratulowałam jeszcze Zuzi :ico_buziaczki_big:
Mała zjada dziennie 4 razy mleko ale tylko koło 400-500, za to zupke 1,5 słoiczka i dwa razy kaszkę z morelka lub banankiem. Poza tym siada już całkiem nieźle, a jak ją zostawiam na podłodze to ucieka, normalnie sprinterka :ico_szoking:
Postaram się odwiedzać TT częściej, o ile Wikiula pozwoli :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-15, 22:52 ]
Mosob ale ty masz śliczną córę :-D

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

15 maja 2007, 23:54

Hej!
Ja od kiedy jestem u rodziców jakoś dziwnie mam mniej czasu:) hehe
Wspoczuję wszystkim ząbkującym.
Teraz mykam poczytać i do spania...
Papa
Obiecują częciej zagądać:)

[ Dodano: 2007-05-15, 23:55 ]
Misu teraz dopier przeczytałam!
Wspułczuję:(

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

16 maja 2007, 07:51

Hejka! U nas padało całą noc. Co do przybierania na wadze, to ostatnio Maciej przybrał 350g przez 7 tygodni :ico_szoking: To jest dopiero niespodzianka :ico_olaboga: Musi się trudno, następnym razem będzie lepiej :-)
anetko, to ile Joachim już ma tych ząbków? Na pewno jest rekordzistą na naszym forum. A nie próbuje cię gryźć??
misiu, współczucia :ico_placzek: A wiesz, co u Olivii??
Dziś pochmurno i szaro ale nie pada. Mąż wrócił!! :ico_haha_01:
Miłego dnia, ja na razie przy herbatce :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

16 maja 2007, 08:31

Witam
Misia trzymaj się wiem co czujesz 2 tyg po porodzie umarła moja wspaniała babcia
:ico_pocieszyciel:
Misiu jak coś wiesz co u Olivki to proszę daj nam jakieś info

Sosna jeszcze raz sto lat sto lat :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :564: :532:

Chloe fajnie, że mąż już w domciu

Witaminka wstawaj kawka dla Ciebie :ico_kawusia:

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

16 maja 2007, 08:45

HEjka kochane,

ja dzisiaj witam się ostatni dzień przed powrotem do roboty. TEraz to naet nie wiem, kiedy zajrzę, bo w robocie inwigilacja, a w domu będę chcaiała nadrobić czas z Kubusiem. .Serce mi się kraja i chce mi się ryczeć:( Ale jak to mój mąż mówi- takie życie. ZA to chyba wreszcie znaleźliśmy większe mieszkanie. Więć czeka nas przeprowadzka.

Misia- wyrazy współczucia

Sosenko - STO LAT STO LAT JESZCZE RAZ :ico_prezent: :ico_tort: . Niech każdy dzień będzie dla Ciebie prawdziwym szczęściem. No i gratulacje Zuzolkowego ząbka :ico_buziaczki_big:

Niestety nie doczytałam wszystkiego, więc jeżeli kogoś ominęłam, to przepraszam.

Mery- zdjątka otrzymałam. Dzięki. TEraz jeszcze tylko muszę je obejrzeć:)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 maja 2007, 08:55

Sosenko Sto lat, tak na dzień dobry :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

16 maja 2007, 09:05

dzięki dziewczyny :ico_wstydzioch:
Misiu, tak mi przykro... pamiętaj że on zawsze z Tobą będzie.... :ico_pocieszyciel: ... i gratulacje dla zębola
Margo, nie będziesz mieć czasu żeby wpaść to my będziemy do Ciebie wpadać ;-) i Cię nachodzić
Riterko, jeszcze raz dziękuje ;-) tzn pierwszy raz ale podwójnie....


ale moja dziś markotna, teraz przez sen płacze :/ bidulek i w ogóle obudziła się z podpuchniętymi oczkami.... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

16 maja 2007, 09:08

Sosna :ico_buziaczki_big:

Riterko,Karola wysciskajcie swoich 7 miesiecznych chlopców :ico_tort:
Ostatnio zmieniony 16 maja 2007, 09:18 przez mosob, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości