barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 maja 2007, 08:15

witaj abegano, ja też od rana na nogach, choć starałam się jak najdłużej pozostać w łóżku, ot moja panna znowu robi pobudki przed 6 rano, dobrze że teraz sama z łóżka wychodzi i przychodzi do nas, a tak to nas wołała, żeby po nią przyjść

dziś niespecjalna pogoda, choć słoneczko nieśmiało przedziera się przez chmurki, ale jest wiatr i dosyć chłodno
mam nadzieję, że to tylko przejściowe i od soboty będzie ładnie, bo co my będziemy robić nad morzem jak będzie padało
a propos morza, wiecie, że od 2 tygodni poluję na gumiaczki dla Wiki i w żadnym sklepie nie ma rozmiaru, jak nie kupię, to będzie fatalnie, bo jednak nad morze do brodzenia w tej lodowatej wodzie byłyby jak znalazł

miłego dnia i dzień dobry wszystkim śpiochom

[ Dodano: 2007-05-16, 08:17 ]
a i jak nie będzie żadnej okazji, to ja stawiam 75, bo trzeba świętować :ico_tort: :ico_kawa: :ico_zdrowko:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

16 maja 2007, 09:43

Czesc mamuski :ico_ciezarowka: A ja dzis znow wyspana :ico_brawa_01: Jaka to ulga przespac cala noc :ico_brawa_01: A od jutra dlugi weekend i mezus w domu. :ico_brawa_01: i za tydzien tez dlugi weekend :ico_brawa_01:
No to swietujny 75 Basia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

16 maja 2007, 09:50

Witam ponownie.... :-D
Basia świętujemy :ico_tort: :ico_tort:
Już po wizycie jeszcze do niedzieli siedzę w domciu. Potem do pracy... Trzeba uporządkować wszystko bo potem mnie już długo nie zobaczą :-D :-D Dopiero w przyszłym roku :-D :-D
Jeszcze po południu idę na USG. Wolę tym razem zapłacić i mieć lepszy obraz niż ten ze szpitalnego aparatu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

16 maja 2007, 10:13

barbapuppa, co do Marzeny, to prawie wszystko sie zgadza oprócz "licznych talentów artystycznych" :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

16 maja 2007, 10:19

Hej, Brzuchatki!

A ja w jeszcze bardziej ponurym nastroju. Dziewczyny, sorki że tak smęcę, ale nie wiem, co mnie dopada, od kilku dni nie mogę się pozbierać. Chodzę nabuzowana, beczę o byle co. Chcę przyspieszyć czas, bo samotność w domu doskwiera na całego a to niemożliwe! :ico_placzek:

Wczoraj moja koleżanka z pracy urodziła córeczkę. Między nami była różnica 6 tygodni (urodziła ciut wcześniej) - bardzo się cieszę, że jej tak sprawnie poszło, ale poczułam się osamotniona na placu boju.

Kurcze, albo właduję w siebie tabliczkę czekolady, albo nie wiem co zrobię!

A przy okazji - najlepszego z okazji 75. Basiu :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 maja 2007, 10:19

Witajcie
u mnie dziś pogoda fatalna.cała noc padało i od rana leje... aż się nie chce z domu wyjść :ico_olaboga:
Zrobiłam sobie :ico_kawa: , i studiuję dalej imionka na M. :-) , ale tak prawdę mówiąc chyba zostanie ta Milenka. Mężowi najbardziej sie podoba, więc chyba tak będzie.
co do imion chłopców to ja miałam ostatnie słowo, więc teraz niech tatuś wybierze. :-)

ps.wczoraj barrrrrdzo często oglądaliśmy zdjęcie z usg naszej córeczki :-) i doszliśmy do wniosku, że jest bardzo podobna do naszego średniego synka Miłosza.Miłosz jest podobny do mnie a dwaj pozostali do tatusia. może będzie równowaga i dziadzia będzie podobna do mnie :ico_brawa_01: .

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

16 maja 2007, 10:28

Viola, mnie podoba się też Marysia, ale to teraz dosyć częste imię :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

16 maja 2007, 10:40

Cześć nie mogłam się wcześniej zalogować znowu cos z tym forum ehh :ico_olaboga:
Zaraz uciekam bo do dentysty jadę :ico_noniewiem: I będę dopiero wieczorem bo do rodziców jednych i drugich musze wpaść.
A mi z imion na M bardzo podoba się Marcela :ico_oczko:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

16 maja 2007, 10:49

Milenka, to fajne imie! Moje dzieci maja prawo do wyboru drugiego imienia i to wasnie jest na ich liscie! Ale na razie jeszcze sie troche kloca wiec zobaczymy czy tak juz zostanie!
Co to za smutaski cie ogarnniaja Basiu? :ico_szoking: Nie plakusiaj, my tu z toba jestesmy, glowa do gory! :ico_ciezarowka: Niedlugo nasza kolej, ja tez bym juz chciala! :-D No ale poczekac jeszcze troche trzeba! :ico_haha_01:
Napij sie z nami herbatki i zjedz kawalek czekolady! :ico_kawa: Ja tez tak robie na brak humorku! :ico_ciezarowka:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

16 maja 2007, 10:52

Dzięki, Aniu, jestem z Wami całe czasy... :ico_ciezarowka: :ico_kawa: :ico_tort:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość