Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

16 maja 2007, 10:14

Dla Sosenki :-D Krówka szczęścia
Obrazek
Zdrowia, szczęścia i rozumu, na ćwierć wieku wódki. Rumu, żeby ćwiartkę razem dało, choć to jeszcze jest za mało. Więc 100 lat życzę Tobie, bo mi litruś siedzi w głowie.
:-D

Najlepsze życzonka dla Riterkowego Jasia i Bartusia Karoli :ico_tort: z okzaji skończenia 7 m-cy

Misiu.... :ico_pocieszyciel: :ico_buziaczki_big:

Margo, trzymaj się w pracy i nie zapominaj o nas. Napisz chociaż co u Ciebie jak będziesz wracała z pracy. Bo zaległości to teraz napewno nie nadrobisz. Bidulko.....jak ja sobie pomyslę o pójściu do pracy to aż mnie ściska....... :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

16 maja 2007, 10:17

no to Witaminko pojechalas z tymi porami

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

16 maja 2007, 10:32

Kocica, ledwo 10-ta minęła, poczekajmy do wieczora :-D Dziękuje.... mój mąż uwielbiał rum :-D więc dalej do pełnego litra brakuje nam ćwiartki ;-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

16 maja 2007, 10:35

Mosob, masz piękną córcię :) w tej sukieneczcie jak laleczka wygląda :)
Marguś, tak jak Jolcia pisze - odezwij sie czasem do nas!

jeśli jeszcze Misia zajrzy - to pytanie do niej - to w wieku 6 mies już można dziecku zrobić testy alergiczne? Ja tez muszę Jasiowi zrobić. A na co Milanek jest uczulony?

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

16 maja 2007, 10:40

Przeczytałam wczorajsze zaległości. Kasiulko....ja nie wiedziałam nic o okuliście :ico_szoking: . Żadna z moich osiedlowych koleżanek też nie była jeszcze u okulisty a wszystkie mamy dzieci mniej więcej w równym wieku i chodzimy do różnych pediatrów. Czemu nas nikt o tym nie poinformował???? Aaaaaaa? Niecj mnie tylko spróbują opi**dolić. Już ja im dam :ico_nienie:

Sosna :-D , no to czekam do wieczora na tego litra. Może być rum, masz rację, że o 10 to nie wypada :-D Kiedyś wypadało, ale to było dawno i nieprawda :ico_puknij: :-D

Moje dziecko od wczoraj próbuje raczkować :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Narazie podnosi się na czterech i bzyka. Troszkę się przesuwa. Raczej do tyłu oczywiście. Ale ma z tego radochę :-D Aż miło popatrzeć. Czasem jak patrzę na tego mojego Hubcia to aż mnie w serduchu ściska z tej miłości.......ach.... :579:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

16 maja 2007, 10:50

Kociczko prawidlowo i tak bedzie cie sciskac do konca zycia
ciekawe czy zmienia mu sie usteczka???

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

16 maja 2007, 10:53

Mosob, mam nadzieję, że się nie zmienią bo narazie wszystkie panny na to lecą :-D

A tutaj link do topiku z życzeniami dla Sosenki. :-D
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 414#125414

[ Dodano: 2007-05-16 ]
Dziewczyny, Anetka w podpisie ma linka do konkursu na zdjęcie Joachimka. Można tam klikać codziennie i oddawać głosy. Ja klikam. Pomóżmy jej, może dostanie jakieś nagrody. Widziałam, że rekordziści maja po 130 głosów a nasz Joachimek dopiero 16. Dziewczyny, mobilizujemy się i klikamy :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-05-16 ]
Ooooo, teraz zobaczyłam, że Mosob też ma takiego linka...sliczne zdjęcie. No to jeden dzień na Joachimka, jeden na Olę. W takim razie jutro na Olę głosuję, chyba że u rodziców będę to kliknę :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

16 maja 2007, 11:13

a ja polecilam wam ten konkurs jeszcze wiec pozapycha wam skrzynki

chyba widzialam tam tez Lolka Witaminki ale nie jestem pewna

Witaminko czy Talibanek jest twoj???

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

16 maja 2007, 11:24

niezla jestem :ico_haha_02: poznalam
w sumie to chyba wszystkie "nasze "dzieci bym poznala a niektore to nawet moj maz :-) np. Kornela czy Jasia Riterki lezaczego pod wersalka :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

16 maja 2007, 11:27

mosob, ja też chyba wszystkie nasze dzieciaczki bym poznała. Przynajmniej te, których mamusie przysyłają zdjęcia :-D Bo Oli, to wieki na zdjęciach nie widziałam :ico_nienie:

Tak swoją drogą to ciekawe co słychać u Kasiuli77 i Hani....dawno nie pisała. Miała iśc do pracy i już się nie odezwała. Czy jak będziemy już pracować to też nie będziemy już ze sobą pisać? :(

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość