Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 maja 2007, 20:02

a moze to tylko mleczko na jezyczku ??? Bo te plesniawki to takie plamki w calej buzce sa. Musisz dobrze wyparzac smoka i myj dokladnie piersi po kazdym karmieniu bo tam moga sie przeniesc.

[ Dodano: 2007-05-15, 20:41 ]
no i wlasnie sie dowiedzialam od siostry,ze kiedys przemywali to osiusiana pieluszka tetrowa :ico_szoking: Podobno pomaga.Siostra corce przecierala jakims fioletowym plynem a potem tesciowa powiedziala jej,ze jak jej nie bylo to ona Adzie przecierala wlasnie pieluszka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

15 maja 2007, 21:14

Witam...narazie nie jestem w stanie nadążyc za wami .. Kacperek cala noc nie spal tylko marudzil przy cycusiu .. rano po nieprzespanej nocce dalam mu butle i spal 3 godz pozniej znow troche cycusia i butle i znow spal po kąpieli znow butla i ... spi grzecznie :-D chyba mam za slaby pokarm po cc :ico_placzek: ale co poradzic taki urok cc :ico_zly: Wybaczcie ze nie odpowiadam na wasze posty tylko wpadam tu jak glupia na sekunde i znikam ale narazie dluzej nie moge :-/ Pozdrawiam was wszystkie i caluje dzieciaczki :ico_haha_01: :-D

[ Dodano: 2007-05-15, 21:15 ]
hektorka, na plesniawki dobra zsiusiana pieluszka tetrowa i nystatyna w płynie ...

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

15 maja 2007, 21:20

Rybciu masz racje najlepsza metoda na plesniawki to własnie osikana pieluszka i trzeba nią przecierać jezyk, podniebienie, zejdzie na pewno, moja mama tak robiła!!!!!!!!! Tylko trzeba dobrze zobaczyc czy to może tylko od mleczka takie białe nie jest!!!!!!!!!!

Rybko a może zjadłas cos innego dlatego ma wysypkę Jędrus! Jak ja jeeszcze karmiłam i zjadłam sałatę zieloną to Oskarkowi tez powyskakiwało, posypywałam mu to troche mąką ziemniaczaną i przeszło, wiem że smarują też sudokremem tym do pupci i też ponoć pomaga, ale ja się bałam że mu za bardzo bużkę wysuszy!!!!!!!!!

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

16 maja 2007, 10:55

Witam, u nas dziś nocka nawet spokojna. Mała tylko budziła się 3 razy na jedzonko i dalej zasypiała.Teraz też zasnęła, chyba przez tą pogodę, a ja korzystam z okazji - piję słabą kawkę z mleczkiem i pisze sobie tu, szkoda tylko że znowu nikogo nie ma :ico_placzek: .
Właśnie ja też miałam Was zapytać o ten biały języczek. Nie wiem czy to mleczko czy pleśniawki. Biały ma tylko języczek, reszta buźki jest ok.
Rybko te krosteczki to najprawdopodobniej jakieś wstrętne uczulenie na jedzonko, które zjadłaś. Zastanów się co ostatnio nowego jadłaś. A Andrzejek jaki duży i przystojny mężczyzna :ico_brawa_01: .

Mordeczko wybaczamy Ci tą nieobecność na tt :ico_sorki: , ja też dopiero teraz sobie jakoś szybciej z tym wszystkim już radze, zresztą pewnie zauważyłyście że częściej pojawiam się na tt. Wszystkie czynności już o wiele sprawniej wykonuje :-D , na początku to była tragedia :ico_szoking: .

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 maja 2007, 11:15

Gabrysia,witaj :-D

Wlasnie o to chodzi,ze nic nowego nie zjadlam :ico_zly:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

16 maja 2007, 11:30

Rybko bardzo podoba mi się Twoj opis na gg :ico_brawa_01: Andrzejek śpi?

[ Dodano: 2007-05-16, 11:31 ]
Kurcze to ja nie wiem w taki razie co to mogą być za krosteczki

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

16 maja 2007, 12:08

Dzień dobry,przepraszam,że wpadam tu do Was,bo nie mam kwietniowego dzidzi,ale te wasze słoneczka są taaakie słodkie!!!I jak szybciutko rosną!
Iw_Rybko,moja Zuzanka jak miała 3 tyg. to dostała takich krosteczek na całej buzi i pani doktor powiedziała,że to skaza białkowa i musiałam całkowicie wyeliminować mleko i przetwory mleczne z jadłospisu.A najlepsza była na to maść na zamówienie,ale nie pamiętam składu.Potem niestety była na bebilonie pepti.Teraz ma prawie 6 lat i czasem jej coś wyskoczy jak przedobrzy z mleczkiem.
Ucałujcie te Wasze piękne szkrabki ode mnie.Pozdrawiam cieplutko

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 maja 2007, 12:24

Gabrysia, dzieki :)

Zulcia, tak podejrzewalam,ze to skaza bialkowa,bo sama ja mialam i to juz jako dorosla panna.Idziemy jutro do pediatry to napisze wam,co powiedziala :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

16 maja 2007, 12:34

Iwcia jaki już duży Andrzejek :ico_brawa_01: wygląda super na tym zdjęciu :ico_brawa_01:

chciałam popisać, ale Vikusia ma dzisiaj znowu problemy ze zrobieniem kupki :ico_placzek: i wybudza mi się co troszkę...

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

16 maja 2007, 14:21

Kasik moja Ola też ma problemy z kupką, od 2 tygodni robi ją co 3 dni. Na szczęście gazy jej odchodzą bo tak to chyba by był wielki krzyk.
Rybko koniecznie napisz co ci powiedział pediatra. Ja mleczko też czasami lubie sobie wypić i nie chciałabym żeby moje dziecko miało skaze białkową, ale cóż siła wyższa.
Zulcia super że do nas zagladasz, jesteś doświadcziną mamą więc Twoje rady nam się przydadzą. Zapraszamy częściej do klikania z nami :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość