Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

16 maja 2007, 12:15

Wlasnie marchewke na obiadek wstawilam, ale jakos tak zbyt glodna dzisiaj nie jestem! :ico_szoking: :ico_ciezarowka:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 maja 2007, 12:18

basiu, glowa do góry, samej w domku smutko, ale jak pisze ania, jesteśmy z tobą
a oto kilka dowcipów dla ciebie na poprawienie humorku:

Wieczór w parku chłopak czule szepcze dziewczynie do ucha:
- Kochana wypowiedz te słowa, które połączą nas na wieki.
- Jestem w ciąży!!!

Kobieta ma w życiu trzy okresy: w pierwszym działa na nerwy ojcu, w drugim mężowi, w trzecim zięciowi. (ten ostatni etap jeszcze przed nami :ico_haha_01: )

16-letnia córka Kowalskich na swoje 16 urodziny dostała prezent od cioci z Ameryki. Otworzyła go i jej oczom ukazała się walizeczka z zestawem do makijażu. Ojciec popatrzył i powiedział:
- O jak miło... narzędzia wędkarskie!!
Na to córka razem z matką oburzone:
- No co ty Heniek, przecież do zestaw do makijażu... zobacz... tusze do rzęs, cień do powiek, lakier do paznokci... itp...
Na to stary:
- No przecież mówię że zestaw wędkarski... same zobaczcie... same przynęty.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 maja 2007, 12:18

a u mnie gotuje sie krupniczek :-) a za oknem nadal pochmurnie :ico_olaboga: nic się nie chce :ico_placzek: trzeba sobie jakoś nastrój poprawić... :-)

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

16 maja 2007, 12:22

Basia - dobre, zwłaszcza to pierwsze! :ico_brawa_01:

Krupniczek, też mam ochotę! U mnie krokiety od mamusi, delikatne, pycha!
Chyba sobie zrobię sałatkę z pomidorów i młodej cebulki. :-)

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

16 maja 2007, 12:52

Czesc to znowu ja. :ico_ciezarowka:
Basia glowa do gory :-D bedzie dobrze. :ico_brawa_01:
A ja Viola krupniczek mialam wczoraj a dzis sie wlasnie natarlam ziemniaczkow i beda placki ziemniaczane.Normalnie takie rzeczy robie raz na rok bo moj facet pyta po obiedzie gdzie obiad i szuka miesa.Moja cos sie wodami bawi bo mi sie przelewa i raczki w pachwine mi wklada :ico_szoking: :ico_ciezarowka:
Wczoraj kupilam malej pieska pluszowego.Przeuroczy.Polozylam jaj na brzusiu a ona go skopala. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

16 maja 2007, 12:56

hello, aj asie dziś wyspałam za was wszytskie bo wstałam o 12 :ico_szoking: chyba organizm wział sobie na serio ostrzeżenie żeby się za wczasu wyspał :-D
a ja właśnie zjadłam sobie na sniadanko kromeczkę z pomidorkiem i świeża cebulką, naszczęsćie nie mam po niej zgagi :-D
a moja mamusi nadgorliwa i juz dziś zamówiła łózeczko dla maluszka wiec albo dzis albo jutro pojedziemy je odebrac :-D jeszcze tylko pościel zamówię i pokoik gotowy :-D
u mnie tez dziś pogoda ponura, ale zjadłam sobie kasztanka na poprawe nastroju i podziąłał wiec polecam :-D
abegano a ciebie to podziwiam ze ci się chce po tym zwolnieneiu do pracy wracać, mnie to by już koniem z domku nie wyciągneli :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

16 maja 2007, 13:00

Ja juz po obiadku! Marchewka, mielony i jajko, a teraz na deser mrozone maliny sobie wcinam! pycha!!! :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 maja 2007, 13:11

a ja nie mogłam sobie odmówić słodkości i poleciałam do cukierni po serniczek :-)

Basiu coś na poprawę humoru:
Blondynka zrobiła sobie test ciążowy i wyszło, że jest w ciąży. Myśli i myśli i w końcu mówi do siebie:" A co ja się przejmuję, może to nie moje?" :-) :-) :-)

u mnie wreszcie przestało padać, trochę sie przejaśnia.

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

16 maja 2007, 13:11

ty już po obiadku a ja się zastanawiam czy sobie drugiej kanapeczki nie zrobić na drugie śniadanko :ico_smiechbig:
kurcze posprzatałąbym sobie coś ale nie za bardzo mam co :ico_smiechbig: bo już wszytsko zrobione na glanc :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

16 maja 2007, 13:15

To choc i u mnie posprzataj :-D bo mnie sie nie chce i czasu brakuje! :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość