Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

10 mar 2007, 14:29

GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :509:

[ Dodano: 2007-03-10 ]
Myszko tak jeszcze tydzień ..... :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

10 mar 2007, 15:22

Myszko, juz niedlugo... Ja zaczelam czuc te babelki juz kilka dni temu, tylko nie wiedzialam co sie dzieje. A teraz juz wiem i jestem super szczesliwa. Gdzies napisano ze ruchy sa wyczuwalne miedzy 16 a 22 tygodniem, ale widze ze mialam to szczescie ze poczulam je szybciej...

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

10 mar 2007, 17:26

dzięki dziewczyny :ico_buziaczki_big:
czekam...

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

10 mar 2007, 19:15

Cześć słonka!!!!!! :ico_buziaczki_big:
Niesamowicie się ciesze waszym szczęściem !!! :ico_brawa_01:
U mnie pogoda nonono, pada i zamarza a wybieramy się do IKEA oglądać mebelki, bo ja mam kuku i właśnie ubzdurałam sobie szafe totalnie dziecinną, mąż jak zobaczy to bedzie awantura, ale narazie jedzie z zapałem, wiec nic nie uprzedzam.
Jeśli chodzi o lek na ból głowy podziałał po godzince, ale dzisiaj powtorka z repertuaru.
Chyba muszę iść na te masaże? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

10 mar 2007, 20:02

Oj, ja chyba sie przeziebilam wczoraj... :ico_chory: Mam katar, troche kaszle... Ide to "wylezec" poki jeszcze mozna sie obyc bez paskudnych lekow.

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

10 mar 2007, 21:42

hej.
jednak cos sobie kupiłam - spodnie ale takie domowe na sznurek i bluzeczke w paski oraz kilka innych drobiazgów.
ja tez zaćżęłam wczoraj już czuć na 100% ruchy dziecka - musze przyznac że chyba to co brałam za skurcze było wypinanie sie maluszka, a wczoraj mnie kopnął. A ja do niego/niej motylku mówiłam :ico_haha_01:
co do bólów głowy - może to być spowodowane ciśnieniem - też mam często... chyba czas kawkę zacząć pić :ico_noniewiem:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

11 mar 2007, 00:07

No ból główki minął, jak tylko weszłam do IKEA i humorek mi się poprawił i zapomniałam o główencji. :ico_brawa_01:
Ale nic ciekawego nie było i nasdal jesteśmy na etapie poszukiwań. :-?

[ Dodano: 2007-03-10 ]
Wisienko trzymaj się i może fundnij sobie jakieś inhalacje. ;-)

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

11 mar 2007, 00:25

ja jeszcze z zakupami nie szleje narazie ogladam i sie dziwie laczego wszystko takie drogie moj maz stwierdzil ze jest to granie na emocjach bo taka przyszla mama to nie oszczedza na dziecku :ico_oczko: ja narazie szukam na allegro jakiejs okazii łuzeczka i bylo ostatkio takie sliczne pali piekne tyle ze za dlugie bo moja sypialnia ma rozmiary dla krasnoludkow :ico_oczko: z tymi przeziebieniami to dziwna sprawa bo same przechodza przynajmiej ja tak mam wiec proponuje troche cytrusow dla wit c i niezawodny czosnek np jogurt z sokiem z cytryny czocnek z praski i przyprawy

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

11 mar 2007, 01:14

Ja to jak narazie się rozgladam i prowadze rozeznanie.
Ja to ide na iternecik i szukam używanych bo inaczej poszła bym pewnie z torbami :ico_szoking: , przykłądowo kupiłam ksiażk za 10$ apropo ciąży i druga jest o pierwsym roku życia dziecka, normalnie kostuje ksiażka jedna 25$, tak jest ze wszystkim, a dodatkowo można się potargować. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-03-11 ]
Jeśli chodzi o przeziębienia to ja się traktuje inhalacjami i kapuśniaczek z czosnkiem, sol z kapusty działa na gardziołko a czosnek jest antybiotykiem, nawet mozna swierzy czosnek wycisnąć do talerzyka aby było lepiej, na 100% pomoże po 3 dniach. Jeśli się nie mylę to pisałam wam na starym forum o mojej kuracji. :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-11 ]
Ja też mam problem z miejscem, bo my do piero tego lata się wprowadziliśmy i tu nie ma za wiele miejsca na rzeczy aby je poukładać , nadal niektore są w pódłach, ale małymi kroczkami idziemy do przodu. :-D

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

11 mar 2007, 09:43

z jednej srony zazdroszczę wam tego kupowania - ja w sumie wszystko mam po córce.
co do miejsca ustawiania też mam problem - bo dzidzius będzie w pokoju z małą (mamy tylko dwa pokoje w tym jeden poączony z kuchnią) i jak to teraz wszystko pomieścić :ico_noniewiem:
ale nic - wszystko się rozwiąże bliżej rozwiazania. I nie mogę się doczekać maja - czerwca - wtedy powyciągam ubranka do prania i prasowania :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość