Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

16 maja 2007, 14:16

Cześć dziewczynki :-)
Maju może masz racje odnośnie tych chrzcin tez się zastanawiałam nad domem tylko że musieli bysmy zrobić u mojej mamy bo u nie jest małe mieszkanie.
Mam pytanko chcialam dać Kubie dzisiaj zupke ile mam mu dać jak na pierwsz raz ze 2 łyżeczki czy moge więcej??? Odpiszcie mi jak możecie jak najszybciej

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

16 maja 2007, 14:30

Moniś... jeśli ma w sobie marchewkę (a najpewniej ma) to daj dwie łyżeczki. Moja maluda jak na złość od marchewki ma momentalnie problem z kupką i chociaż chętnie je, później cierpi :ico_placzek: .

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

16 maja 2007, 15:46

A my dalej robimy mega kupy o zabarwieniu zielonkawym :ico_szoking: takie luźne ale nie całkiem żadkie, dałam Ani Lacidofil i.....jeszcze szybciej i jeszcze większa kupa.Ale ma dobry humor więc nie wiem co z nią sie dzieje.Na szczęście już nie wymiotuje.Karmię oczywiście piersią.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

16 maja 2007, 15:55

Moniś, jak ze słoiczka to ja małemu na początku dawałam pół słoiczka, a teraz jak gotuje sama zupki to daję mu niecałe pół szklanki i on to wszystko zjada.

Margot lacidofil działa po jakimś czasie, możesz jej podać nawet 3 kaps. dziennie. Napewno podziałą. A może coś zjadłas co mogło jej zaszkodzić? Z pewnością jak ma dobry humor i apetyt to będzie dobrze :ico_oczko:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

17 maja 2007, 11:30

To teraz wiem że to jakiś wirus męczył Anię.Dziś w nocy ja wymiotowałam i miałam biegunkę...czuję się fatalnie :( co jeść aby sobie nie zaszkodzić no i mieć pokarm dla Ani ??

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

17 maja 2007, 13:47

Dziekuje za odpowiedz :-)
Dałam Kubie pół słojczka zupki zjadł chentnie i nawet zrobił awanture jak się skończyła :-D a z kupa znów ma problemy nie chce robic :ico_olaboga:
No i dokarmiam go mlekiem w proszku cały czas bo tego mojego coraz mniej ale w nocy je tylko cyca i wieczorem tez mu odciągam, i nie raz jak mi się uda to w dzień albo rano mu odciągne.
Powiedzcie mi jak tam wasze dzieciaczki śpią w dzień bo Kuba jak jest brzydka pogoda i siedzimy w domu to za bardzo nie chce spać na cały dzień spi tylko może ze 2-3 razy po pół godz. a jak tylko idziemy na spacr w wózku zasypia odrazu nie wiem czy lubi spać na dworzu czy poprostu w wózku .Obrazek

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 maja 2007, 13:59

monis witaj
moj natus spi w dzien o stalych porach tzn wstaje kolo 6 z mezem do pracy hihihihi i potem od 8 dosypia do ok 10... potem ma dluga drzemke od 13 do 16 i potem juz na dobre idzie spac ok 20-czasem 21
na spacerach za nic nie chce mi spac tylko sie rozglada chocby byl zmeczony jak nie wiem co nie usnie tyklko sie drze

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

18 maja 2007, 05:50

Margot współczuję, bo my też przeszliśmy taka grypę całą rodzinką :ico_olaboga: .

Co do spania u mojego malucha, to coś mu się poprzestawiało i wstaje skoro świt :ico_placzek: , dzisiaj wstał przed piątą i dalej nie chce spać. Ale oprócz tego rannego wstawania to śpi jeszcze w dzień 2 - 3 razy tak po 1,5 godz.

głowa mnie boli, gardło :ico_olaboga: , idę zrobić sobie pyszną kawkę z mlekiem, może postawi mnie na nogi :ico_spanko: . Zapraszam :ico_kawa:

[ Dodano: 2007-05-18, 05:56 ]
A to zabawa moich maluchów :-D , patrzcie jaką ma minę, jakby coś kombinował. Coś czuję, że da starszej siostrze w kość jak jeszcze troszke podrośnie :ico_olaboga:

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

18 maja 2007, 18:45

Maju ale masz cudowne dzieciaczki ale twój maluch to duży facet . :-D
Ja dzisiaj byłam na zakupach z Kuba i była tam tez kobitka ze swoim synkiem okazało się ze jej synus który ma 3 miesiące waży tyle co Kubuś tylko że duży się urodził tamten dzidziuś . Juz sama nie wiem co mam myśleć mam tylko nadzieje że nie bedzie w przyszłości niski bo przecież tata jest wysoki tylko że mama taki kurdupel :-D :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

18 maja 2007, 19:06

to że teraz jest malutki napewno nie oznacza że będzie niski, poza tym tak jak piszesz tata wysoki, mama niska, więc Kubuś będzie średniej wielkości, nie może wyjśc inaczej :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość