Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

14 maja 2007, 09:06

lilo,
Mikołaj ma 7lat i 3m-ce, Miłosz 5 lat i2m-ce, a Marcel 2 lata i 4m-ce.
ja mieszkam na oś.Południu.
super dzis pogoda, teraz jest ciepło a pózniej ma byc gorąco. :ico_brawa_01:
dosyć tego zimna.niedługo wybieram sie na zakupy. pójdziemy z Marcelkiem na spacerek. Mikołaj jest w szkole, a Miłosz w przedszkolu.pozdrawiam :-) :-)

lilo

14 maja 2007, 09:37

Viola a czemu imiona Waszych dzieci zaczynają się akurat na literkę "M"? Musicie mieć wesoło czasem z taką gromadką :ico_oczko:

Pogoda faktycznie dopisuje, ja jestem w pracy ale tak sie uzależniłam od TT że wpadam tutaj i z pracy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

14 maja 2007, 09:45

lilo
tak sie złozyło, że mają na literke M.podobały nam się i wtedy nie zastanawialiśmy się że kolejne imię musi być akurat na M.dopiero teraz tak myślimy, że fajnie bybyło gdyby nasza córeczka tez miała na M imię. a tak na marginesie to mój mąż tez ma imię na M , no i pies nazywa się Miriam.ja tylko na drugie imię mam Maria :-)

[ Dodano: 2007-05-15, 16:54 ]
dziewczyny z radomia odezwijcie się :-)

lilo

16 maja 2007, 12:52

Viola pisze:dziewczyny z radomia odezwijcie się

Ten wątek wyjatkowo nie ma powodzenia :ico_oczko: Jestem na tym forum od roku i do tej pory widziałam tu jeszcze dwie dziewczyny z Radomia, ale jakoś szybko uciekały :ico_noniewiem: A szkoda, na wątku krakowskim jest sporo dziewczyn, spotykają się prywatnie itd. Może się coś jeszcze ruszy :ico_oczko:
Fajnie Wam wyszło z tymi imionami. A na kiedy masz termin dokłądnie??? Moja teściowa mieszka na Południu, gdzie dokłądnie mieszkasz??? Bo to jakoś się mówi, że jest Południe pierwsze i drugie chyba :ico_oczko: Ona mieszka na tym drugim, na Sobótki. Może się kiedyś uda nam spotkać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 maja 2007, 16:35

Witaj
ja mieszkam na 2 Południu, niedaleko twojej teściowej :-)
rzeczywiście bardzo mało dziewczyn jest z radomia.
termin mam na 30 lipca. wczoraj byłam na usg. wszystko z dzidzią ok.waży 1400g, mieliśmy usg 3D, więc wszystko dokładnie widzieliśmy. mamy do albumu kolejne 2 zdjęcia.
Pozdrawiam cieplutko :-) a ty na jakiej ul.mieszkasz?

lilo

16 maja 2007, 21:25

Viola pisze:ja mieszkam na 2 Południu, niedaleko twojej teściowej

Oooooooo, to może sie znasz z moim mężem :ico_oczko:
Ja mieszkam na Nowofolwarcznej :ico_oczko: Niewiele osób wie gdzie to jest :ico_oczko:
Fajnie, że z maluszkiem wszystko dobrze!!! Miło nosić w sobie swojego dzieciaczka, prawda??? Ciekawa jestem, czy mnie to jeszcze kiedyś spotka... Ostatnio mi się śniło, że już byłam na porodówce sie zastanawiałam czemu się zdecydowałam na druge dziecko, przecież wiem jak boli poród :ico_oczko: Ale moje sny zazwyczaj się sprawdzają odwrotnie :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-16 ]
Viola jak byś chciała pogadać w większym gronie to zapraszam na podforum "Mam dwa latka" i tam do tematu "Dzieci 2005 - drugi roczek" :ico_oczko: Marcel chyba jak najbardziej się łapie :ico_oczko: Tam jest nas sporo i duuuuuuużo gadamy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 maja 2007, 22:04

Być może znam twojego męża.ja na Południu mieszkam od 1988r. to będzie już 19lat :-) z rodzicami mieszkałam na ul.Renesansowej to bliziuteńko do Sobótki.Bloki obok bloków.tera też mieszkamy niedaleko, parę bloków dalej mam mieszkanie.wiem gdzie jest nowofolwarczna.ale to jest wacyn? :ico_puknij: myślałam, że jeszcze kaptur. :-)
szczerze ci powiem najbardziej lubię kiedy czuję ruchy naszej dzidzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . narazie czuję się bardzo dobrze, ale wiem ,że już niedługo będzie mi ciężej :ico_sorki:
moi chłopcy już śpią i ja idę odpocząć po dzisiejszym dniu.Pozdrawiam :-) Do jutra :516:

lilo

16 maja 2007, 22:17

Viola pisze:wiem gdzie jest nowofolwarczna.ale to jest wacyn? myślałam, że jeszcze kaptur.

Być może jak większość osób mylisz "Nowofolwarczną" z "Folwarczną" :ico_oczko: Folawrczna jest na Kapturze, Nowofolwarczna to Wacyn :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 maja 2007, 22:32

wiem,że folwarczna jest na kapturze :-) :-)
a mój mąż jest z ul.Sierpniowej, to vhyba nie daleko od was?

lilo

16 maja 2007, 22:34

Viola pisze:a mój mąż jest z ul.Sierpniowej, to vhyba nie daleko od was?

:ico_wstydzioch: Nie mam bladego pojęcia!!! Dla mnie to osiedle ciągle obce jest :ico_oczko: Zresztą jak i cały Radom :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość