Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

18 maja 2007, 08:23

heeeej!

Marguniu kochana! Z okazji Urodzin zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci nago mąż zatańczy! :ico_tort:

dla Erniego najlepsze zyczenia :ico_tort:

Aneczko - będzie dobrze, musi, mąż przepracowany, chorował i ma gorsze chwile, ale będzie dobrze, ma dla KOGO żyć!

później zajrzę bo mały marudzi!

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

18 maja 2007, 08:23

A u nas nocki przerywane mały budzi się co jakis czas, dziś było troche lepiej, nie wiem jakoś ostatno mało śpi, jak on wytrzymuje to nie mam pojecia, wczoraj pytałam lekarki o okulistę i powiedziała, ze jak skończy roczek to dopiero można , z tego co widzę, to co lekarz to inna opinia; a po za tym mamy problem dziś mieliśmy podpisać umowę o kredyt na dom a wczoraj nagle zadzwonili, ze nam go nie dadzą, nerwówka straszna, bo mąż już zamówił okna i inne sprawy dograł z wykończeniem domu a tu taki numer nam wycięli, może w innym banku spróbujemy bo jak nie to nici z chaty :ico_zly:

[ Dodano: 2007-05-18 ]
A w niedzielę mam chrzciny, kameralna impreza w domu, nie wiem tylko kiedy ja ten bałagan posprzątam :ico_olaboga: żeby gości przyjąć :-)

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

18 maja 2007, 08:35

Kasiulka28, Ty mój wieczny źrebaku :-P
Mery31, przechlapane, mam 300zł na koncie, na parapet starczy?

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

18 maja 2007, 08:37

Sosna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Zuzi za te 11 godzin, oby ju.ż Jej to zostało

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

18 maja 2007, 08:42

Sosna widzisz ta Twoja Zuzia wcale nie potrzebuje jedzenia w nocy. Budzi się z przyzwyczajenia a nie z głodu :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

18 maja 2007, 08:49

hej laseczki


wczoraj mąz bardzo się buntował co do lekarza ale dziaisj jest juz bardziej uległy.Rozmawiałam przez telefon z psychologiem i powiedziała mi,ze ten stan jest bardzo powazny i trzeba do psychiatry ale on isc tam niechce ale poprosiłam ją,zeby ona próbowała z nim pogadac moze to da jakis efekt.ale termin dopiero na 29 maja.

Własnie go dobijaja takie sytuacje jak teraz przed chwilą.Mam na 9.40 do sądu na sprawe spadkową i poszłam do góry do tesciowej i jego siostry,zeby zostały za Dominikiem to powiedziały,ze nie on zadzwonił i tez je prosił ale one nie i koniec bo one zawsze mają jakąs robote.W pracy ma full roboty i jeszcze musimy teraz zabrac małego bo co z nim zrobię.Własnie przez taka pomoc za swjej strony dobija mojego męza.Niema ani pomocy ani oparcia w nich.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

18 maja 2007, 08:53

Sosna- dzięki za dobre chęci :-D ale nie zabiorę Ci ostatnich diengów :-D

[ Dodano: 2007-05-18 ]
Aniak- co za rodzina zero pomocy, jak tak można, tymbardziej z dzieckiem zostać to sama przyjemność, co za ludzie współczuje, mam nadzieję, ze męzowi szybko przejdzie ten kryzys, trzymajcie się

[ Dodano: 2007-05-18 ]
ide do małego potem może na spacerek bo słonko świeci, miłego dnia ,papa

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

18 maja 2007, 09:19

jak ja to lubię :ico_zly: ktoś ma problem, mówi że sobie może krzywdę zrobić a oni termin na 29, czyli na prawie dwa tyg do przodu wyznaczają..... Dojrzały mężczyzna z kochającą rodzina, a co mają powiedzieć małe 12-letnie dziewczynki w okresie dojrzewania...... co sie dzieje na tym świecie? Ania, a o tej Twojej "rodzinie" to ja już nie wiem co powiedzieć.... ręce opadają, pewnie do kościoła co niedzielę itd........

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

18 maja 2007, 09:32

Hej.
Ostatnio mam mniej czasu żeby do was zaglądac i jeszcze trochę nie będziecie o mnie pamiętac :ico_noniewiem: :ico_oczko:
Aniu K bardzo Ci współczuje takiej sytuacji rodzinnej ale wierzę że sobie poradzicie - buziaczki dla Was :ico_buziaczki_big:
Mój Tomek też długo wytrzymuje bez jedzenia ale budzi się z jakichś innych powodów a ostatnio wstaje ok 5 i "śpiewa" "gada" "drze się" i spac nie daje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

18 maja 2007, 09:34

Witojcie z samiutkiego ranka :-D
blondi-aniak,jaka wy śliczna rodzinka jesteście a małża proś i męcz dotąd aż się zgodzi iść do lekarza bo depresja to paskudztwo straszne zresztą sama o tym wiesz co ja ci tu będę bałamucić szkoda, że od rodzinki żadnego wsparcia nie macie bo w takich chwilach każde potrzebne :-/
Gosiu ty się nie przejmuj, że Julka płacze na twój widok ona chce się wyżalić a komu jak nie najukochańszej mamusi ma to zrobić, współczuje jak jej idą zęby od grudnia u nas jakiś niezidentyfikowanych nie widziałam :583: niestety ja podejrzewam , że one są u anetki bo niby skąd on mają aż 8 :547: . Czekam na zdjęcia motóra a na siłowni sami faceci :ico_szoking: napewno im ślinka cieknie jak taką laske widzą
Kasiulka84 oj będą obtarcia będą :604: fajnie, że ci małż wraca :-)
Kasiulka28 ty to mnie normalnie :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: z samego rańca umiesz kobito chumorek poprawić :-D odrazu wyobraźnia mi ruszyła :-D. Już dłuższy czas mam zapytać ciebie jak wyszły te badanka u Konradka czy wszystko ok?
Znowu nie zdążyłam na imprezke :ico_placzek: Niemogłyście zaczekać z tymi podpałkami ja tu kiełbachy nakupiłam jakąś przepite wziełam i co przyjeżdzam do Szczecinka a tam tylko zgliścza :ico_szoking: :-P nawet się pogrzać nie było przy czym :-D
Wszystkiego najlepszego MARGO :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: STO LAT < STO LAT< STO LAT :ico_buziaczki_big: :ico_tort:
Sosna :ico_buziaczki_big: dla Zuzi za nocke oj kiedy moja tak prześpi :609:
z góry przepraszam jak kogoś ominełam bo nie miałam dzisiaj :568: :ico_olaboga: i większośc mi umkneła.
Przypomniałam sobie jeszcze o Agatce co twój maluszek robi, że nie zapłakał na szczepieniu moja wręcz się zanosiła od płaczu :ico_placzek:
Nie wiem co jej szczeliło nie chce mi jeść przez 6 tygodni przutyła tylko 300g otrzywiśćie składam wine na te jeb..e zęby bo niby przez co by to było :ico_puknij:
Moja niby wygląda jak pulpecik a waży tylko 7kg i 70 cm już ma :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości