Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

18 maja 2007, 12:39

ale jestem zła, napisałam długiego posta i serwer odmówił posłuszeństwa, no i skasowało wiadomość :ico_placzek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 maja 2007, 12:41

oj frydza,to ci dzidzius daje w kosc :-D
a jeszcze sie nawet nie urodzil :ico_haha_01: aciu ,milosz jest slicznym dzieckiem...jak jego siostrzyczka tez taka bedzie,to twoj maz bedzie z kijem biegal i adoratorow odganial :ico_haha_01: ja juz zjadlam obiadek...z przepisu naszej ani...makaronik :ico_brawa_01: bardzo dobry...mniam mniam :-D a tomek zrobil salatke :ico_brawa_01: lece sie kapac,bo jeszcze w pizamie,a umowilam sie z kolezanka na miescie :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

18 maja 2007, 12:43

Alinko masz talent, śliczna pościel

Acia twój syn na bank będzie łamaczem kobiecych serc

pozostałe numery telefonu równieżzapisałam bo przecież na porodówke kompa nie zabiorę, a dobrze jest miećjakiś kontakt

A ja zakończyłam prasowanie, posciel wyprana zarówno poszwa jak i wypełnienie, jutro to wyprasuje i mogę żelazko i zdeskę schować

No i na wszelki wypadek też sie spakuje, choć mam jeszcze trochę czasu, bo termin przesunął mi się na koniec czerwca. No ale lepiej mieć już torbę pod ręką.

[ Dodano: 2007-05-18, 12:47 ]
Wody kropelki,
tęczowe bąbelki,
w puszystej pianie
-będzie kąpanie!

Malutkie nóżki,
śliczne paluszki
i uszka tycie
-oj bedzie mycie!

Brzuszek, pępuszek,
na główce puzek
całe są w pianie
z bańki mydlanej.

Gąbką mięciutką
myję leciutko
uszka, paluszki
i tycie nóżki

Woda kap, kap,
rączką chlap, chlap
-znad małej wanny
tryska fontanna!

Żółta kaczuszka
z nami się pluska
-w wannie zabawa
to fajna sprawa!


a oto kolejny wierszyk, kto ma chęć niech drukuje.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 maja 2007, 13:09

Te wierszyki są super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 maja 2007, 13:09

super wierszyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

18 maja 2007, 13:17

hello dziewczyny :-D :-D :-D

odwazylam sie w koncu cos do was napisac.. jakos tak po ostatnich razach mi glupio, nie chcialam was straszyc a jednak tak wyszko, sorki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

pisze bo widze ze sie martwilyscie, normalnie jestescie kochane Obrazek u mnie troche lepiej, tzn juz sie tak nie smutam bo od tego mnie glowa bolala wiec doszlam do wniosku ze calkowicie sie nie oplaca :ico_oczko: :ico_haha_01: troche ta Szkola Rpdzenia a troche mezulo poprawili mi humor.... no i pogadalam z rodzinka wiem teraz co u nich i jest mi razniej,,, w koncu juz za 5 tyg przyleci moja mamusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jest mi jeszcze niedobrze i nie mam apetytu ale wytrzymuje :-D

co do nr telefonow to sobie wszyciusie pospisywalam i jakby "cos" to napisze esika :-D mam nadzieje ze jednak bede ostatnia z was wszystkich... choc z tego czekania juz mi sie nawet w lipcu odechciewa rodzic :ico_puknij:

Frydza kochana mnie tez to krocze tak boli i mam tak samo jak ty problem z noga, ale ja juz sie przyzwyczailam powoli bo mam to juz pinad miesiac :ico_noniewiem:

Asiula i reszta wierzsyki przeslodkie, chyba sie ich naucze w owlnym czasei i bede malej recytowac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

widze ze torby tez juz macie wszystkie sapkowane :-D a ja dalej nie :ico_olaboga: pytalam polozna na ostatnim spotkaniu ale mi powiedziala ze wlasnie o tym wszystkim bedziemy rozmawiac za tydzien tzn w nastepny srode :ico_olaboga: mam nadzieje ze do tego czasu wytrzymam :-D

co do mojego Malza to powiem wam ze jeste nieslychanie spokojny, z reszta musze przyznac ze on zawsze taki byl i go za to podziwiam, ja to zawsze panikuje :ico_olaboga: smiac mi sie z noego chcialao na tej szkole rodzenia bo babka gadala nieprzerwanie prezz 2h a on bez przerwy kiwal glowa ze wszystko rozumie, zaden tatus sie nie ruszal tylko nasz :-D :-D i teraz po jednych zajeciach jest taki pewny tego wszystiego tzn porodu i wogole ze az mi szczeka opada :ico_szoking: perfekcyjnie opanow3al technike pomagania mi w razie nadejscia skurczow i wogole :ico_brawa_01: eh kochany ten moj Malz :-D :-D :-D

ale to tyle bo jeszcze wogole nie przeczytacie a ja sie tak rpodukuje :ico_noniewiem: musze sie brac za obiadek choaiz na sama mysl mnie dmli jakbym byla w pierwszych miesiacach ciazy :ico_noniewiem:

trzymajcie sie

buziaki

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

18 maja 2007, 13:21

no to jak się wam podobają to proszę, oto kolejny:

Szepce do uszka jak dobra wróżka,
bajek zna tysiąc, sto kołysanek,
mówi "najsłodsze" o moich nóżkach głosem pogodnym jak letni ranek.

Tuli najmilej, głaszce najmiękcej,
ciepłem otacza jak ptasim puchem.
Zawsze są przy mnie jej dobre ręce...
Kim jest - księżniczką czy dobrym duchem?

Może słowikiem, może skowronkiem-
tak cudnie śpiewa mi kołysankę,
kiedy się księżyc żegna ze słonkiem,
gdy w noc odchodzi, by wrócić rankiem.

A może kwiatem? Pachnie tak słodko:
mlecznie, bajecznie - najpiękniej w świecie!
Może jest różą, makiem stokrotką-
na dworze plucha - a u nas kwiecień!

Wiem już - to mama! Kto jak nie ona,
mógłby mnie kochać co dzień tak samo!
Jej uśmiech każdy smutek pokona!
Jest najwspanialsza - jest moją mamą


[ Dodano: 2007-05-18, 13:24 ]
Haniu nie masz nas za co przepraszać. Jesteśmy tu po to żeby było się komu wyżalić, poskarżyć, pocieszyć radościami. Każda z nas ma lepsze i gorsze dni i często to właśnie TT jest naszym wybawieniem z trosk i kłopotów. Także wiesz kochana do nas wal jak w dym.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 maja 2007, 13:26

hanah fajnie,ze napisalas...nas nie musisz sie wstydzic.przeciez kazdy moze miec gorszy dzien..nie moze byc zawsze pieknie :-D zwlaszcza w ciazy he he gdy hormonki pracuja i mamy rozne dolegliwosci :-D ...a humorki to normalna sprawa :-D ja zaraz stopy czyms popsikam ,bo spuchly i wygladaja jak dwie banki...zapomnialam napisac,ze alinka sliczne kolderki uszyla...zazdroszcze talentu,sa bombowe...a dla dzidzi jaka pamiatka,ze mamusia tak sie starala,zeby wszystko bylo na tip top :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 maja 2007, 13:27

dobra ja ide sie pomalowac i do sklepu wyrusze :D odezwe sie pozniej moje kochane :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

18 maja 2007, 13:29

Pa Madziu

[ Dodano: 2007-05-18, 13:49 ]
ja też zmykam bo umówiłam się z mężem na mieście papa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość