Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

18 maja 2007, 17:47

Ja tez sie ciesze ze to lato, a ze teraz sie pomeczymy troszki to nic sie nie poradzi na to :-D !W zimie to jest dopiero koszmar jak jest mroz slisko i jeszcze taki bebech olbrzymi...Moja Mama urodzila mnie i brata w zimie i mowila ze ciezko jej bylo jak sniegu bylo po kolana.Fakt ze teraz zim takich juz nie ma, ale za to sa przymrozki w nocy a w dzien slizgawka wiec tez ciezko...
Ja ostatnio jem mniej.Na sniadanko kanapeczki albo musli potem obiadek tez nie duzo, potem jakies owoce i cos malego na kolacje.Ale byl czas ze wchlanialam tony.Najlepiej sluchac organizmu bo sam wie czego potrzebuje.Wiec jak potrzebuje jedzonka to trzeba jesc :-D , a jesli nie to nie :-D ! Ja mam zcasem dola bo slodyczy nie moge a mi sie chce...juz 2 tygodnie nie jadlam mojej kochanej bombolady o smaku orzechowym :ico_olaboga: ale dla Dzidzi wszystko!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wisienko a jak dzis przepuklina??Mma nadzieje ze juz lepiej!!!

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

18 maja 2007, 17:51

martuunia1, dzis juz jest lepiej. Ale wczoraj wyskoczył mi olbrzymi balon. Nie wiem skad sie wziął, ale nie mogłam nawet noga ruszyc, bo pulsował jak szalony. :ico_szoking: Dzis juz nie ma po nim śladu, ale to chyba dla mnie nauczka, ze musze jeszcze wiecej wypoczywac i jeszcze bardziej na siebie uwazac... :ico_wstydzioch:

Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

18 maja 2007, 18:00

A ja się tak przed kompem zasiedziałam, że jak zwykle pod żebrami mnie kłuje :ico_wstydzioch: . Chyba czas na spacerek.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

18 maja 2007, 18:01

Cieszę sie że nasze grono się powiększa
Trzymajcie za mnie jutro kciuki bo mam dwa egzaminy a tak wogóle to ostatnio nie opuszcza mnie podly nastrój już nie wiem co robić zeby w końcu sie uśmiechnać dopadla mnie jakaś handra i za nic nie chce póścić

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

18 maja 2007, 18:12

Kasia 1983, czasem tak jest , ja tak mialam przez prawie miesiac, moja rodzina juz niemogła na mnie patrzeć, aż się pokłuciłam z mężem i potem mi przeszło, ciekawe jak to jest. Może mnie coś gryzło i niechciałam mówić a potem jak wykrzyczałam i wypłakałam to przeszło. :ico_oczko:
Dzisiaj będzie łóżeczko. :ico_brawa_01:
Wisienko a może maluszek się jakoś ułożył i wypchnął tą przepukline. A jeżeli nie to co ty takiego wyprawiałaś ze sobą.? Hmmm....

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

18 maja 2007, 18:41

kasia1983, chyba najlepiej jest przeczekac taki nastrój. A jutro bedziemy zbiorowo trzymac kciuki za Ciebie!!!

Kasia3, wlasnie o to chodzi, ze nic nie robiłam... dlatego byłam w jeszcze wiekszym :ico_szoking: Maz juz zaczynał na mnie krzyczec: pewnie znowu sprzatałas., ale jak sie rozejrzal po mieszkanku to sam doszedl do wniosku ze nic nie robiłam i przestal krzyczec :-) byc moze ze to Mały jakos sie ulożył i tak sie stało. juz sama nie wiem. Wazne, ze dzis juz jest oki. :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

18 maja 2007, 18:53

Oczywiście, że najważniejsze, że już dzisiaj jest inaczej. Oby tak dalej, a rozmawiałaś z doktorkiem, co on na to?? :ico_oczko:
A dzisiaj sąsiadka mnie złapała i powiedziała, że ma wiele ubranek dziecinnych od jej koleżanki dla mnie, piekna sprawa, tylko ona i jej dom to syf boje się nawet wziąść a nie wiem jak długo one w jej domu są, bo jak nie długo to może uda mi się jakoś wygotować te ubranka i będzie dobrze, chociaż powiem, że wiem iż z mężem będe miała batalje najpier, on jest uczulony na nią. :-)

[ Dodano: 2007-05-18, 18:54 ]
A jutro będzie 100 dni tylko i jeszcze do przejścia !!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

18 maja 2007, 22:35

Witajcie nowe sierpnióweczki :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
cieszę się niezmiernie, że jeszcze oprócz mnie ktoś ma już jakieś doświadczenia - dzieci, bo wsród tych lasek czułam się strasznie staro :-D :ico_brawa_01:

Kasia1983
trzymam mocno kciuki za egzaminy
Wisienka nie szalej i dużo leż, ja czasami wieczorem naprawdę chodzę na czworakach :ico_wstydzioch: tak mi uciska :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-05-18, 22:36 ]
Kasia3 te 100 dni to jak do matury :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

19 maja 2007, 00:37

Aga dokładnie o tym samym myślałam kiedy ta myśl do mnie doszła, bardzo ciekawe skojarzenie. :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

19 maja 2007, 03:14

Aga78 pisze:wsród tych lasek czułam się strasznie staro


No wiesz co? Jak możesz tak myślec? :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: Wszystkie tutaj jestesmy piękne i młode. Nie ma podziału na młode, stare :ico_nienie: :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość