Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

18 maja 2007, 18:24

agnesha, piekne :ico_brawa_01:

no u Piotrusia w duzym stopniu wina alergii byl skadnik pokarmowy i dlatego zrobilismy testy , a po testach wlasnie zrobilismy badani z krwi i wtedy mieslismy dobre wyniki .
Masz racje najpierw zobacz czy kaszelek przejdzie ,a dopiero badania po co stresowac dziecko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

18 maja 2007, 22:02

hej widzę tutaj takie cudeńka, chciałabym zrobić sobie coś takiego - upiekszyć zdjęcie. jak mam to zrobić?? Pozdrawiam

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

18 maja 2007, 22:30

hejeczka

agnesha - świetna ta pracka... kurczaki - jak mi brakowało Twoich blendzików...

Kajunia25 - witam na wąteczku... a co do ozdabiania zdjęć to... zależy co chcesz zrobić.... niektóre efekty sa proste do uzyskania a przy niektórych trzeba się jednak troszkę natrudzić... ściągnij sobie programik PSP (jeśli jeszcze nie masz to linka znajdziesz na moim blogu) i zapraszam na mojego bloga - tam znajdziesz ponad 100 róznych instrukcji a także różne dodatki do skrapków...

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

18 maja 2007, 22:41

JPo dzięki za rady.. wiesz na razie to choć troszkę bym chciała pobawić się z tym upiększaniem, byłam na Twojej stronce - a to już wyższa szkoła jazdy, pozdrawiam!!

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

18 maja 2007, 22:47

to radzę ci zacząć od gotowców skrapkowych...

możesz je pobrać z mojej stronki... tam też znajdziesz instrukcję jak wstawić zdjęcie...

chyba najlepszy sposób na zorientowanie sie o co chodzi w tych warstwach...

Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

18 maja 2007, 23:16

JPO kochana jestes :ico_buziaczki_big: ...ty wiesz jak poprawic humor :ico_oczko:
...spodobala mi sie ta kobitka wiec zrobilam jeszcze taki portrecik czy kartke,niewiem
...w sumie nic takiego,tylko usunelam dodatki i zmienilam rozmiar :ico_oczko:
[img][img]http://images21.fotosik.pl/305/db248d2a9c533bacm.jpg[/img][/img]

Kajunia25 wez sobie do serca to co pisala JPO ,ona wie co mowi no i robi :-D
...a tak naprawde to nie czarna magia a raczej kwestia oswojenia sie z tym programem i poznania mozliwosci ktore daje...na poczatek rzeczywiscie najlepsze gotowcce a pozniej korzystaj z instrukcji JPO ,ona naprawde pisze je tak ze nawet ktos poczatkujacy potrafi cuda wyczarowac :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-05-18, 23:21 ]
JPO chcialam sie poradzic Ciebie bo wiem ze masz gromadke zwierzaczkow i duzo wiesz, moja Shila ma zaczerwienione hmm narzady plciowe,tzn. wokolo jest czerwona i caly czas sie lize i niemam pojecia co z tym , do weta czy to jakies przejsciowe czy co,moze wiesz co z tym i jak

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

18 maja 2007, 23:36

agnesha - a ile Shila ma? - będzie miała pół roku? - jeśli tak to to jest pierwsza cieczka czyli Twoja Shila stała się kobietą

Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

18 maja 2007, 23:44

23maja skonczy 4 miesiace wiec to chyba nie to,zreszta to nie wyglada jak krew tylko takie zaczerwienienie.nie otarcie,nie widze zadnych zmian w zacowaniu,nie piszczy-ja mowie ze nie placze :-) tylko sie wiecej lize
...nie daje mi pisac bo wzielo ja na zabawe,przynosi mi taki sznurek zeby sie z nia silowac :-D a mam nadzieje na jeszcze jedna pracke dzisiaj

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

18 maja 2007, 23:57

może gdzieś na spacerze sobie jakimiś trawami zatarła... jak do jutra nie przejdzie to lepiej pokazać to wetowi... moja Zuźka wbiła sobie "tam" nasionko trawy i od razu miała węzła chłonnego tak wywalonego, że aż się przestraszyłam... ale wyciągnęłam to dziadostwo i wet kazał tylko czymś posmarować i na drugi dzien nie było śladu...

Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

19 maja 2007, 00:07

wiesz wszystko mozliwe,dzisiaj kosilam trawe i moze po koszeniu ma koncowki ostrzejsze,zreszta ona gania wszedzie nawet po moim malym ogrodeczku-nawet plotek nic nie da :ico_noniewiem: i skacze przez wszystko co jest na jej drodze,mozliwe ze gdzies sie przetarla,jak jutro bedzie tak dalej to pojdziemy do weta

[ Dodano: 2007-05-19, 01:25 ]
widzialam ze nastepne tła wrzucilas na bloga ,super ci wychodza :ico_haha_02:
...a ja juz nic nie zrobilam. moja shila tak mnie wymeczyla,ponad godzine sie z nia bawilam,co ja opetalo zeby w srodku nocy miec ochote na zabawe,pewnie teskni za swoim panem :ico_noniewiem:
ide juz do lozeczka dobranoc

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość