Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 maja 2007, 08:28

Dzieńdoberek Babosy :ico_haha_02:
NICK--------- SKARBEK------- URODZONY--- WAGA--- WZROST--- ZĄBKI
Edyta82.............Oskarek............22.04.2006........10.90.............77...........7
Boranna.............Wojtuś..............20.05.2006........7,20...........73............2
Maggie...............Antonio.............24.05.2006........9,92...........................4

Delfina................Maya................31.05.2006.......9,80...........83............1 .
Paulina83............Kacperek..........07.06.2006........9,40............74...........8
Reniia1501..........Wojtuś..............07.06.2006........10,50...........76..........5
Paulina446..........Kacper..............09.06.2006........????...........??...........??

Mama_Kingi.........Kinga...............15.06.2006.........9.30............71..........3
Missdee...............Maciuś..............17.06.2006........9,00...........??...........2
Zubelek...............Gabrysia..........21.06.2006.........9,90...........76..........brak
Kaola..................Nicola...............25.06.2006.........8,20...........72..........2
Elwira22..............Zuzia...............28.06.2006.........10,00...........86..........4

Dagusia..............Casper..............30.06.2006.........????...........??............??
Iwona.................Piotruś..............03.07.2006..........10,40...........80...........8
Paulaa ...............Dominik............03.07.2006.........12,00........74...........3
Mamaszymona.....Szymon............04.07.2006.........????..........???..........7

Abyss.................Monika..............03.07.2006..........8,50...........76...........2
Wisniowamama....Igorek.............04.07.2006...........9,80...........86............2
Madzisko.............Ania.................7.07.2006..............??........??.............2
Diem..................Kourosh............08.07.2006............9,40........??...........8
Iza ....................Mateuszek........14.07.2006............ 10,0......84............6

Kristi..................Nicole................25.07.2006...........11,30......80............4
Aginka................Malwinka..........27.07.2006............9,00......74............2
Mama Emilki........Emilka..............07.08.2006...........7,70..........69..........6
Justyna25...........Adrianna ..........12.08.2006...........7,26...........75...........brak


Iwonuś ja jestem chętna na kawkę :ico_kawa: :ico_kawa:
U nas nocka całkiem OK, ale poranna pobudka a ja dzisiaj z @ koszmarnie się czuje :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Jedziemy dzisiaj po wykładzinę...wreszcie mojemu Tosieńkowi nie będą nózki marzły :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

19 maja 2007, 08:30

witajcie...tylke napisałyscie ze nie wiem od czego zacząć

Maggie, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla ciebie za decyzję!!!!



:ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: dla wszystkich dzieciaczków za postępy!!!!! chwalcie sie laseczki chwalcie!!!!!! jak najwięcej!!!!!

diem, Kourosh ma chcarakterek.....powiem ci ze z takim zachowaniem u matusia jeszcze sie nie spotkałam.....i nie wiem jak bym zareagowała jak by synek nie chciał sie do mnie przytulić...jak ty to odebrałas???

Aginka, sliczne suwaczki!!!!! i :ico_brawa_01: dla mądrej malwinki za umiejętności!!!!
iwonap, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla luliego!!!!!
Maggie, :ico_buziaczki_big: dla Antosia!!!!

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 maja 2007, 09:09

Maggie, :ico_brawa_01: za decyzję .... mnie też koleżanka ciągnie na studia - ale to nie dla mnie - oststnio zrezygnowałam na 5 semestrze .... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-05-19, 09:10 ]
no i :ico_brawa_01: dla Piotrusia siwulka....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

19 maja 2007, 10:17

Witajcie jeszcze pisze z naszego kompa ale juz niedlugo moj maz mi jeszcze wrgrywa niektore programy i dlatego to tak dlugo trwa ale nie narzekam :ico_oczko: U nas nocka fajnie minela,pogode mamy super sloneczna i az chce sie zyc,
Mala Nicole powoli sie przygotowuje do spanka bo normalnie co 2 - 3 godzinki sobie spi.

Maggie fajnie ze podjelas taka decyzje z tymi studiami gratuluje to madra decyzja trzymam kciuki i powodzenia zycze ci :ico_brawa_01:

Iwona gratulacje dla Luliego za postepy w staniu ii robieniu kroczkow

I wogule dla wszystkich dzieciaczek za postepy :ico_brawa_01: i :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-05-19, 11:43 ]
Witam klikam sobie z mojego nowego kompa :-D Musze sie przyzwyczaic do klawiatury ale bedzie ok.Mala Nicole sobie spijusia w swoim wozku a powiem, wam, ze dzisiaj sobie obie wzielysmy razem prysznic coreczka z mamusia i podobalo sie nam bardzo a pozniej mala usnela musialam Nicolinke wziasc pod prysznic bo zrobila taka kupe ze nie mialam innego wyjscia :ico_haha_02: :-D :ico_oczko: Ok to zycze wam milego dnia i wszystkiego najjjj paaa

[ Dodano: 2007-05-19, 12:10 ]
Maggie zycze udanych zakupow poszalejcie troszke i kupcie ladna wykladzine dla Tosiaczka pozdrawiam

A ja teraz pokaze wam pierwsze buciki mojej kochanej i slodkiej coreczki Nicole

Obrazek

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

19 maja 2007, 15:46

dziendoberek :-D
my juz po spacerku ( slonce grzeje,ale wiatr silny i zimniejszy psuje wszystko),obiadku i nawet malych zakupach ; kupilismy nowa szczoteczke dla zabkow i pierwsza paste :ico_oczko:

Maggie pisze:a powiem Ci kochana że mój Antek tez taki obrażalski jest jak mu cos nie przypasuje to potrafi iść do Taty i normalnie sie skarzyć a potem demonstrowac "wtulanie" się w Niego....tak by chciał powiedzieć..."...a widzisz"
Kourosh takze potrafi demonstrowac meska solidarnosc i czasami,gdy sie wtula do taty to specjalnie,swiadomie spoglada na mnie jakby chcial bardziej to zademonstrowac ... on w ogole lubi np.: byc karmionym przez tate :ico_noniewiem: to samo jedzonko,ktore ja serwuje laduje na podlodze,a gdy pochwili D. rozpoczyna karmienie malemu az sie uszy trzesa :-/ naturalnie nie zawsze tak jest...

Aginka pisze:Malwina teraz zaczyna bardzo szybo się uczyć w ciągu 3 dni naumiała się kiwać głową "nie" , bić "brawo" łapkami , pokazywać gdzie poleciały ptaszki ("do nieba") mówi "brrrum" gdy tylko się zapytamy np gdzie tatuś , dziadziu czy mamusia pojechała... i jeszcze wita się z dziadziem podnosząc łapkę do góry ... ale się nachwaliłam córusią ....
i o to chodzi,zeby sie na forum dzieciaczkami chwalic, bo kto jesli nie my docenimy postepy slodkich szkrabow :ico_oczko: :ico_haha_01: brawa dla Malwinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Koourosh takze juz brum brum mowi,gdy pytam sie gdzie jest jego samochodzik :ico_oczko: tanczy machajac raczkami w rytm lub klaskajac , a gdy sie pytam gdzie sroczka kaszke robila to pokazuje jedna piastka uderzajac w druga raczke otwarta :ico_oczko:
widzicie i my tez sie chwalimy :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :-D
iwonap pisze:to ja sie tez pochwale ...moj babel dzis wstal pierwszy raz sam nie potrzymujac sie niczeko
alez ten Luli silny chopak :ico_szoking: :ico_brawa_01: ja to gdy ogladam filmiki z Piotrusiem w roli glownej to nie moge wyjsc z podziwu :ico_sorki: on az rwie sie do biegania :ico_brawa_01: aha! i oczywiscie dziekujemy za ostatni filmik i poprzednie fotki :ico_buziaczki_big:
iza pisze:diem, Kourosh ma chcarakterek.....powiem ci ze z takim zachowaniem u matusia jeszcze sie nie spotkałam.....i nie wiem jak bym zareagowała jak by synek nie chciał sie do mnie przytulić...jak ty to odebrałas???
iza ... bylam zmieszana,zestresowana, bo Kourosh plakall w nieboglosy a na rece tylko do D sie rwal ,a ode mnie odwracal sie i jeszcze bardziej sie dasal ... ale to nie pierwszy raz ,gdy nie chcial isc do mnie :-/ o chocby dzis w Tesco siedzac w koszyku wyciagal rece tylko do taty :ico_noniewiem: a gdy przyszlo placic i D chial na sekunde przeciez oddac mi go to Kourosh wrzasnal i wtulil sie w tatusia :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: spalilam sie ze wstydu ,ale nie karce go zadnym najdrobniejszym,negatywnym spojrzeniem ... staram sie rozumiec i nie byxc zaborcza ... wkoncu D pracuje calymi dniami ,wiec nic dziwnego,ze synus teskni :-) a wczoraj zrpozumialam,ze od tak sobie nie moge calowac innych dzieci :-D :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-05-19, 15:47 ]
alez sie napisalam :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

19 maja 2007, 15:48

hej baboski
poczytałam chwilke i już niestety musze spadać - może wieczorkiem
mała dziś od rana ma zębowego wyjca - bidula :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

19 maja 2007, 16:25

Diem musze powiedziec ze takiego zachowania nie znam jak ty masz jesli o twojego synka chodzi u Nicole jest tak ze jak malutkiej jest dobrze przykladowo u mnie na rekach to do nikogo innego nie pojdzie.. np.do swojego taty tak samo jest jak np jest na raczkach u babci to tez chyba nie pojdzie do mnie zawsze do mnie szla chcociaz zdazylo sie ze nie poszla do mnie bo byla u babci i byla zajeta jakas tam rzecza i mama ie byla wazna w tym momencie :ico_wstydzioch: ale to takie sporadyczne sytuacje

A moja mala dziewczynka obudzila sie i zajada sie biszkoptem a ja sobie klikam z mojego nowego kompa fajny jest.. :ico_oczko: :ico_brawa_01: :-D

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

19 maja 2007, 22:28

Maggie brawa za ambitna decyzje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czy na psychologie? :ico_oczko:

kaola moze nastepnym razem wpierw kliknij co tam u Ciebie i Kruszynki i wklej jakis filmik i zdjecie , a nastepnie zabierz sie za czytanie :ico_haha_01: bo przeciez my zazwyczaj tyle smarujemy :ico_olaboga: ,ze znowu moze Tobie czasu nie wystarczy ... :ico_noniewiem: :-D

kristi kazdy dzieciaczek przeciez inny :-) o chocby przed chwila wrocilismy ze spacerku, Kourosh az sie rwal by choc chwile posiedziec z tata za kierownica ... a pozniej nie chcial isc do mnie na rece znowu, a moze powinnam spojrzec na to innaczej : nie chcial taty opuscic :ico_noniewiem: D musial za potrzeba , a Kourosh doslownie przylgnal do niego :ico_olaboga: i ani rusz :ico_noniewiem:
No coz, taki charakterek :-D moze jeszcze jest obrazony na mame po wczorajszym :ico_haha_01: ale bez dwu zdan kocha nas baaaardzo :ico_oczko: codziennie daje mamie i tacie buziaki :ico_haha_02: tak slodko lapie za buzke i cmok :ico_brawa_01:

Wlasnie Misiu juz spi, a ja najchetniej bym cos zjadla :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-19, 22:33 ]
nikogo nima? :ico_spanko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 maja 2007, 22:56

cześć dziewczynki kochaniutkie...
ale dzisiaj dzień rajusiu, wiecie że Tosiaczek jeszcze nie śpi :-D
....
B rano w ostatniej chwili przed wyjazdem po wykładzinlkę dostał wezwanie z pracy .... myslałam ze się zezłoszczę :ico_zly:
no ale razem pojechaliśmy ... mieliśmy przynajmniej wycieczkę, było bardzo fajnie i najwa żniejsze...BYLIŚMY CAŁY DZIEŃ RAZEM! Antos był dzisiaj w podróży bardzo grzeczny...normalnie nie mogłam uwierzyć.

Dobra lecimy wykąpać Malego, potem coś skrobnę i WAS Baboski doczytam!

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

20 maja 2007, 09:58

czesc baboski!!!!!!!

diem, Kourosh cie kocha nad zycie.....i masz racje..lgnie do tatusia bo wie ze ma go mało!!!!!!
pamietam sytuacje jak matusia nie widzialam caly dzien bo bylam w szkole.....wracam a on nawet si nie usmiechnal jak mnie zobaczyl....bylo mu to totalnie obojetne..pamietam jak płakałam ze moje dziecko mnie nie kocha...takie głupie uczucia!!!!!!
kaola, witaj witaj..i pisz co tam u ciebie!!!!! i Nicolki!!! super sobie radzisz babosko!!!!!

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszystkich pracujacych mamuś!!!!

powiem wam ze mi sie marzy isc do pracy..do ludzi
sama juz nie wiem co chce...2 dni temu zdecydowalismy z mężem że staramy sie o następnego dzidziusia..wczoraj juz zmienilam zdanie...ja sama juz nie wiem co ja chce!!!!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość