Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

18 maja 2007, 21:09

Maju faktycznie Adrianek ma taka łobuzerska minke :-D Filip czesto robi taka zalotna, rzuca powłuczyste spojrzenia spod rzes-podejzewamy ze bedzie z niego podrywacz :532: u nas wszystko w porzadku, juz nie dokaramian go w nocy, odzwyczaił sie za to wstaje o 5 lub przed i wtedy musze mu dac jeść ale nie spi juz dopiero jak sie wybawi to przysnie. W ciagu dnia ma kilka drzemek ale ok pol godziny tak wiec napewno sie nie wysypia. Wiecie co podejrzewam ze moga juz powoli odzywac sie zabki bo wszytko "zjada" co napotka na swojej drodze i przebudza sie z płaczem, czesto jak wypadnie mu smoczek. Nic z dziasełkami sie nie dzieje ale moze juz powoli go swedza. Trzymajcie sie cieplo!!!

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

18 maja 2007, 21:17

Witaj Agusiu, masz rację że z Filipka mały podrywacz rośnie, nawet na tym zdjęciu tak slicznie się uśmiecha. Ja też bym chciała aby mały nie jadł już w nocy ale nie mam pojęcia jak go odzwyczaić bo domaga się niestety cycusia. Nie akceptuje mi kaszek mleczno-ryżowych, Bardzo po nich wymiotuje, więc na kolacje dostaje zupkę lub kaszkę ryżowa na wodzie i cycusia ale to chyba mu nie wystarcza. Buziaczki

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

19 maja 2007, 00:59

Obrazek

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

19 maja 2007, 07:46

moniś co próbowałaś napisać ? o pierwszej w nocy :ico_szoking: ? teraz pewnie odsypiasz :-D .

ja miałam dzisiaj pobudkę przed 6, teraz dopiero mały poszedł spać więc mogę cokolwiek napisać :ico_oczko: .

Miłego dnia życzę :-)

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

19 maja 2007, 16:26

witam
bardzo u nas cichutko ostatnio...
u nas nic nowego zeby wychodza dalej teraz ma dwie jedynki dolne i dwojki tylko tekie kropeczki wyglada jak maly wampirek hahahaha ale co sie nacierpi to jego choc juz lepiej bo nocki wrocily do normy coprawda calpol mu zawsze na noc daje i udaje sie przespac od 21 do 6-7 mam nadzieje ze najgorsze to jzu za nami ale kto wie :ico_noniewiem:
ja nadal czekam na ta przepustke niewiadomo czy sie doczekam wogole tak wiec chyba od pon zaczne szukac innej pracy :ico_noniewiem:
a tu najnowsze ulubione zabawy- chodzenie-bouncer nadal nr 1 ale chodzenie tez sie podoba trzeba go prowadzac w ta i spowrotem po mieszkaniu bo inaczej wrzask :ico_haha_01: no i siedzenie hihihihihi
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

co do kaszek mleczno ryzowych- to ja maju dopiero w tym tyg zaczelam dawac wczesniej te na bez mleka tylko ale poki co jest ok
pozdrwaiamy

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

19 maja 2007, 17:31

no nie moge!Nathanek już trzymany za rączki chodzi?? szok! ja ja daje Kornelowi kaszki mleczno-ryżowe od 3 mies życia bo jakoś tych tylko ryżowych to nielubię za bardzo. W sumie to jego ulubioną jest bananowa i już ta kaszka przed snem to jak rytułał ach jak on się nią zajada!!
Maju ja mam codziennie pobódki przed 6;) także wiem jak to jest a w dodatku jeszcze co nocke o 3 się bódzi na jedzenie!
Julie napewnosięwszystko wyjaśni zobaczysz!! a nawet jak nie to jest tylelini które teraz robią rekrutacje,że z Twoim doswiadczeniem to nie problem! trzymam kciuki!

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

19 maja 2007, 18:16

Julie ja również trzymam kciuki aby wszystko poszło po twojej myśli. :ico_brawa_01: dla Nathanka, to naprawdę silny chłopczyk. Mój mały narazie siedzi i też cięzko go położyć a ja boję się o kręgosłup. Próbuje również sam usiąść no i nawet dobrze sobie z tym radzi, położony na brzuchu wstaje jak do raczkowania i podwija jedna nóżkę. Jeszcze troszkę i może mu się uda.
Lemoni moja córa uwielbiała kaszkę mleczno-ryżową z bananami a synuś mi sie nią dławi niestety.

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

19 maja 2007, 20:43

a no każdy ma inaczej;) kurcze, wiecie co normalnie zawsze mały po kaszce zasypiał a teraz od jakiegoś tyg normalnie do 22 dokazuje!!siedzi na dole teraz i krzyczy na moją kuzynkje żeby go zabawiała haha! cholerka jakby nie goście to wogóle czasu dla siebie bym nie miala bo bym z nim spać chodziła i z nim wstawała!

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

19 maja 2007, 21:10

ja też lubię gości :-D , choć mały nie lubi być za długo na rączkach a jak ci zasypia Lemonii? musisz go kołysać, głaskać? Adi po kolacji zostaje odłożony do łóżeczka i sam zasypia ale w dzień zasypia przy cycusiu lub w wózku. Dziewczyny a jak jestu was?

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

19 maja 2007, 21:28

Ja właśnie uśpiłam młodą. Pół godziny mościła sobie posłanie obok mnie.
Musi być bardzo zmęczona żebym mogła odłożyć ją do łóżeczka bez wcześniejszego uśpienia.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość