małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

20 maja 2007, 14:53

Ja po obiadku wybieram się do ciężkowic (i tak pewnie nic Wam to nie mówi :ico_haha_01: ), bo zorganizowane są tam jakieś targi indiańskie, czy coś w tym stylu... Dlatego zajrzę i zbadam, bo może będą jakieś fajne buciki, torebki, koraliki i inne :-D
Ponownie miłego dnia zyczę :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

20 maja 2007, 15:33

dzieńdoberek pięknym popołudniem :-D :-D
JA też już po obiadku, dziś był barszczyk z uszkami i żeberka z pieczonymi ziemniaczkami. A około 17 wybieramy się na małego grilla ze znajomymi. :-D :-D
A tak w ogole to leniwy dzien dziś..........Byliśmy tylko na meczu siatkówki fajnie było, tylko małej nie podobały się bębny.......
Maolata ja wiem co to ciężkowice, przecież mieszkam za miedzą :-D :-D :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

20 maja 2007, 15:41

Widze , ze dzisiaj temaciki jedzonkowe sa!
Ja to nalesnikow narobilam na obiadek i takie na slono i slodko, jak sie komu chcialo! Ja to lubie na slono z szyneczka salata i serem zoltym , mniam!!! :ico_ciezarowka:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

20 maja 2007, 16:07

abegano, ja wiem, że Ty wiesz, ale reszta? Niezbyt :ico_haha_01:

Ja na obiadek zamawiam sobie kotleta de volaille, a na deser naleśniczki z serem (na słodko) :ico_wstydzioch: Ani mnie, ani mamce nie chce się robić obiadku, dlatego zamawiamy w pizzerii 2-ce, bo oni dobre jedzonko mają :-D :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

20 maja 2007, 16:09

a ja zdążyłam się już zdrzemnąć po obiadku..., a też był dobry. Młode ziemniaczki, młoda kapustka i kotlecik schabowy. :-) i a teraz idziemy na spacerek. a na dworzu gorąco...

[ Dodano: 2007-05-20, 16:14 ]
Asiu, u mnie chłopaki to bez słodkości nie mogą żyć :ico_haha_01: :ico_haha_01: ciasto znika w ciągu jednego dnia, najwyżej dwóch :-D , ale prawdę mówiąc nie często piekę ciasta. chyba, że mam sprawdzony przepis.tak było ostatnio z sernikiem, że piekłam go na okrągło, aż nam się przejadł. :ico_haha_01:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

20 maja 2007, 16:32

Ja tez juz pospalam chwile! :ico_oczko:
Aco do ciast to tez robie tylko jak jest okazja! Codziennie to ja chlebek sobie robie w maszynce! Dzisiaj byl slonecznikowy na sniadanko! Zawsze mnie budzi zapach swiezago chlebka! Mniam :-D :ico_ciezarowka:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

20 maja 2007, 17:27

A ja juz po spacerku. :-D Musialam sie schowac w domciu bo tu przynajmniej nie dokucza mi alergia. :ico_placzek: Znowu cos sie pyli.Na jesien musze zrobic sobie test.31 lat a mnie od zeszlego roku cos dopadlo kiedys to nawet nie wiedzialam co to alergia :ico_olaboga:
Kawcie lyklam i patrze na TV.
Malolata zeczywiscie nic mi nie mowi ciezkowice ale sprawdzilam sa w Malopolsce.A ja pochodze z Wielkopolski (Kalisz) tylko do Niemiec mnie przywialo

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

20 maja 2007, 22:17

wpadam powiedzieć wam :ico_papa: , kładę się dziś wcześniej bo jutro mam wizytę u gina. a tak wogóle to jestem padnięta po dzisiejszym dniu.nałaziłam się trochę.jutro tez ma być tak upalnie. :ico_haha_02: oglądałam prognozę długoterminową na TVN-ie i do 6 czerwca ma być ciepluteńko. Temperatury nawet powyżej 30 stopni. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no to zmykam :ico_papa: :ico_papa: :516: :516:

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

20 maja 2007, 23:03

KOLOROWYCH SNÓW !chyba jestem jedyna osoba piszaca o tej porze (a to dlatego ze mimo iz 22.07 rodze to dalej pracuje i w ciagu dnia nie mam dostepu do komputera) SŁOTKICH SNÓW i trzymajcie sie "chłodno" w nadchodzace upalne dni .Pa pa :ico_ciezarowka: :ico_oczko:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

21 maja 2007, 08:20

Dzień dobry poniedziałkowe!

Małolato, ja też wiem, co to i gdzie leżą Ciężkowice. :ico_brawa_01: Kuzynka ma męża właśnie stamtąd, poza tym sama jestem z Małopolski.

A my wczoraj byliśmy na Komunii mojego kuzyna ( taka u mnie wielopokoleniowa rodzina - najmłodszy kuzyn ma dopiero 4 lata!) , więc podjadłam sobie ciast za wszystkie czasy i dręczą mnie wyrzuty sumienia :ico_olaboga: . Ale choć tyle moje, że były pyszne!

Viola pisz co i jak po wizycie.

A mnie czeka dziś wizyta u alergologa, ale nie chce mi sie okropnie iść!

Wiecie co, mój brzuch nie idzie mi w dół, tylko rośnie do góry, i już tak mi uciska pod piersiami, że czasem aż skóra mi cierpnie! Długo jeszcze tak będzie rosnąć? :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość