Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

20 maja 2007, 22:46

aaneta25, dziękujemy :-D do was to nam jeszcze daleko 8 sztuk to jest wynik :ico_szoking: :ico_sorki:
mk22, zazdroszcze całej przespanej nocki :-) fajnie jest się tak wyspać :-D
Jagoda nakarmiona pobudka za 3 godzinki więc zmykam , żeby cos pospać :ico_papa:

[ Dodano: 2007-05-20, 22:49 ]
A jeszcze chciałam się dołączyć do życzeń dla Kornelka :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

20 maja 2007, 23:19

Część

No i po chrzcinach jesteśmy, wszystko się udało, nie wiem tylko jak zdjęcia wyszły jak cos wybiorę to przeslę, mężuś usnął na kanapie troszku wypiwszy :-D ja teraz skończyłam sprzątać i zaraz zmykam spać, jutro Kornelek 7 miesiąc skończy dziekuję Anetko i Jagulko za życzenia :ico_buziaczki_big: miłej nocki

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

21 maja 2007, 07:55

Obrazek
Wszystkiego najlepszego dla KORNELKA!!!!

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

21 maja 2007, 07:58

Hej lasencje.

Wleciałam się przywitac bo z moim trolkiem nieda sie pisac. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-05-21 ]
duzy buziak dla Kornelka.

A Oskarek miał wczoraj chyba swoją impreze no chyba,ze mu odliczanie stoi,ale raczej nie.

OSKARKU----sto lat.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

21 maja 2007, 08:23

Witam
buziaki dla Kornela i Oskara :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
właśnie kończę kawę więc kto chce zapraszam
:ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia:
Eluś jesteś wielka dzięki bardzo :ico_buziaczki_big:
Anetka dzięki też za fotki Joachim ma świetne te zęby i wygląda na dużo starsze dziecko :-D

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

21 maja 2007, 08:27

Witajcie

Wszystkiego naj naj naj dla dzisiejszych solenizantów :ico_tort:

Wczoraj byliśmy całą chmarą u Janusza, zorganizował on taki zlot u siebie. PRzyjechało chyba ze 150motocyklistów. Naśmieszniejsze jest to, że chłopak mieszka z rodzicami w bloku na 8 pietrze,a kolejka żeby go odwiedzic była tak duża, że niektórzy stali na klatce piętro niżej :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Co do IntegralMous to faktycznie, ktos wpłacil brakującą częś pięniędzy na to urządzenie, ale nie tak jak Sosna napisała, że całą. Jest to myszka bezprzewodowa, zakładana na jedno oko a steruje się nią ruchamigałki ocznej :ico_szoking: Ten wynalazek kosztuje ok 8tys zł. Najważniejszy jednak jest wózek z respiatorem, którym mogłby się samodzielnie poruszac, sterowany ustami. Koszt tego wóżka to 200tys zł. Jakas fundacja bodajże zakupiła już ten wózek i ma on trafic do Janusza w połowie czerwca. Na razie Janusz posiada pionizator - co i tak jest ogromnym krokiem na przód, bo przez ostatnie 14 lat niestety tylko leżał w łóżku.

Wracając jeszcze do wizyty u Janusza, to nawet udzielałam wywiadu na temat Janusza (bo oczywiście była telewizja i kręcili całe te wydarzenie), a mojego meża nakręcili jak robił pokaz jazdy na 1 kole pod blokiem Janusza :ico_olaboga: Wszystko to nagrywał też jego tata :-D

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

21 maja 2007, 08:45

Gosia, jak super, pieknie.....aaz łezki sie zbieraja.................ale sobie lasencje upatrzyli ;-)
Oskarku for you :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

21 maja 2007, 08:49

Witajcie w przepiękny dzień :-D Raaaany, dzisiaj będzie nawet cieplej niż wczoraj :ico_olaboga: :-)

Gosia, może zobaczymy Ciebie w telewizji jak byłaś u Janusza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Fajnie zrobiliscie, w tyle ludu się do niego wybraliście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Najlepsze życzenia dla Oskarka, który dzisiaj kończy 8 :ico_szoking: (już????) miesięcy i dla Konradka, który kończy 7 :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

riterka, wpraszam się na :ico_kawusia: . Ty zawsze pyszną robisz :-D Mniaaaam

Jagula, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Jagódki z okazji pierwszego ząbka. U nas ciągle ani widu ani słychu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

21 maja 2007, 09:00

no właśnie buziaki dla Jagódki za ząbale
Gosia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

21 maja 2007, 09:04

Cześć kochane

Dziekujemy za życzonka :-D częstuję :ico_tort: :ico_tort: proszę talerzyki przygotować

Gosia- super, muszę dzisiaj obejrzeć wiadomości moze Cię zobaczę,

Riterko- jak się dziś czujesz?

Anetko- dzieki za zdjęcia Joachim już taki duży a te zębole śliczne, a my szczerbaci jeszcze :-D

[ Dodano: 2007-05-21 ]
BUZIACZKI DLA OSKARKA Z OKAZJI 8 MIESIĘCY :ico_brawa_01:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości