Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 maja 2007, 21:59

hej laseczki
Mamciu ja mam 1.65 i waze 61 kg...ale ja to wygladamw porownaniu do ciebie jakbym wazyla 70 kg......zreszta zobaczysz w wakacje jak nam sie uda spotkac

Julie a o co chodzi ze moze nie bedziesz mogla latac??????

ale super, a ja z T to nawet przez skypa potrafimy sie poklocic, mam okropny nastroj..jestem zla i smutna...mam ochote go pobic!!!

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

20 maja 2007, 22:27

natashka my sie nawet przez sms potrafilismy klocic :ico_noniewiem:
a z tym lataniem to chodzi o to ze zeby dostac przepustke na lotnisko sprawdzaja kazdy dzien mojego zycioa 5 lat wstecz :ico_noniewiem: angole maja swira na punkcie terrorystow takie tam no a mnie wyskoczyla jakas chora praca tymczasowa w jakims barze kanapkowym tu w anglii w 2005 roku- 2tyg!!!! firmy juz nie ma i nie ma mi kto poswiadczyc ze tam pracowalam wiec nie wiem jak bedzie... znajom i nie wystarcza ma byc pracodawca a skad ja im go wytrzasne teraz jak firmy nie ma z d.............!!!!!!!!!za przeproszeniem?? :ico_noniewiem: wiec sie wkurzam i nie wiem co bedzie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 maja 2007, 22:31

o kurde, ale przesada....debile jacys czy co????? ja moge udawac twojego szefa ehhehe...
napisze ci referencje :ico_oczko:
nie martw sie na pewno bedzie dobrze i w koncu zaprzestana robic problemow ztakiej blahej sprawy

ja przez smsy chyab jeszcze sie z T nie klocilam a to dlatego ze zazwyczaj dzwonimy do siebie a rzadko smsujemy a jak juz zaczniemy klotnie i sie klocimy to ja z czasem przestaje sie juz odzywac i strzelam focha :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-05-20 ]
no ok ja juz spac uciekam, bo jestem wciaz zla....a na 7:30 musze byc u Kubusia malego :ico_noniewiem:
ale mi sie nie chce juz..pospalabym sobie o tej godzinie jeszcze :ico_noniewiem:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

20 maja 2007, 22:40

natashka szczerze ci powiem ze mnie sie do roboty za bardzo nie chce hhihihihih nawet jak jednak zrobia problem to zawsze moge sobie poszukac innej pracy- w koncu jestem biologiem jeszcze do tego :ico_haha_01:
slodkich snow nie zlosc sie kochana bedzie ok... i do jutra :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 maja 2007, 06:39

dziendoberek z ranka kochane, ja sie wlasnie szykuej do wyjscia, jedziemy do Kubusia..jejku id rana cieplo i slonecznie a my na spacerke dopiero po 14 :ico_noniewiem:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

21 maja 2007, 07:58

witajcie! wpadam na chwilke chociaz sie przywitac i poczytac co tam ciekawego popisalyscie.musze wam sie troche pozalic, bo u nas paskudna pogoda i nie ma jak sie z dzieciaczkami wybrac do paryza na zwiedzanie... :ico_placzek: wczoraj zrobilismy sobie objazdowa wycieczke samochodem i pstrykalismy zdjecia jak chinczyki ( chinscy turysci objezdzaja paryz autobusem, zatrzymuja sie w ciekawych miejscach na ok 2 minuty i pstrykaja co sie da :-D , nawet kasztany lezace na ulicy... :ico_olaboga: )
dzis mamy w planach wycieczke metrem, ale poki co pogoda jest do niczego...w ogole przez caly tydzien pogoda jest do bani... :ico_zly: w przerwie miedzy jedna ulewa a druga obchodzimy okoliczne parki...to wszystko... :ico_noniewiem:
przesylam wam wszystkim buziaczki i zycze milego dnia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 maja 2007, 08:04

Moniko przesylam Wam troszke sloneczka od nas, :ico_oczko: bo dzis u nas ma byc podobno 30 stopni... duszno juz jest
ja juz siedze z dzieciaczkami...poki co nic sie nie dzieje, jeszcze nie szaleja i nie placza jeden przez drugiego hihi

[ Dodano: 2007-05-21, 09:14 ]
mam nadzieje ze dzis bedzie wiecej kobitek na teterkach niz wczoraj

wieczorkiem, jak juz bede w domku umieszcze foteczki z dzisiaj i wczoraj...co prawda to sa foteczki z tel i maja kiepska jakosc ale zawsze cos..
wiecie co bez aparatu czuje sie jak bezx reki a T dopoiero go przywiezie za 5 tygodni :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-05-21, 12:13 ]
no halo halo kobitki gdzie wy sie podzialyscieeeee??????? :569: :569: :569: :569: :569: :569: :569: :569: :569: :569: :569: :569: :569: :569: :569: :569:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

21 maja 2007, 12:16

Natashka, dokladnie bez aparatu jak bez reki, a tak sie zlozylo ze dzis w koncu po wielu miesiacach ide wywolac zdjatka hurrrraaaaa mam tysiace fotek na kompie ale nic w reku i sie w koncu wzielam i wywolam 100 najlepszych fotek i bede miala frajde z wklejania do albumu przez miesiac hihihih rodzina tez sie upomina choc o jedno zdjatko Julii wiec trzeba sie postarac hihihihi
MONIKAB fr, to ja chyba jak ten chinczyk jestem az sie maz tez ze mnie smieje a czasem to nawet wkurza bo nawet zdjecie smiesznego znaku od toalety zrobie.....jak jedziemy sobie wycieczkowac to ja tylko pstrykam i pstrykam....echhh wygladam jak profelsjonalistka hahaha ( choc oczywiscie wieje ode mnie amatorzyzna ) no ale uwielbiam strzelac otki tak czy siak przydalby sie kursus...

a unas pogoda okropna straszna deszcz....bleeee

julie trzymam kciuki zeby z ta stewardessa wyszlo wszystko dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale oni tez by sie mogli popukac w glowe jesli niemozesz znalezc pracodawcy to cyyba nic wielkiego jak tylko 2 tyg tam pracowalas echhhh co za ludzie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 maja 2007, 12:27

Mamciu przesylam wam troszke sloneczka ode mnie, w koncu to nie az tak daleko..
T wczoraj mowil ze wlasnie pogoda do d... moze sie poprawi jeszcze

co do zdjec to tez mam ich pelno a zadnego dla siebie nie wywolalam, tylko mam na plytach, tylko dziadkowie Oskarka maja wywolane

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

21 maja 2007, 15:06

mamcia no widzisz zwlaszcza ze juz 2 lata latalam w innych liniach :ico_noniewiem:
wiecie nie mam nawet sily dzis zadzwonic do nich i gadac wiem ze powinnam ale nie dzis mam to juz d.... i ta pogoda... od dwoch tyg leje i zero slonca....

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jak z ta praca jeszcze nie wyjdzie to ja juz anprawde depresje zalapie :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości