Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

21 maja 2007, 12:54

Wysłałam Wam kilka fotek, a tylko wiadomość do chloe mi zwróciło :ico_noniewiem:
Gosia-jak bedziesz znala godzine to daj znać! Chętnie Cie zobarze :-D
Riterka-nikt nic nie kracze, to tylko :ico_ciezarowka: he he
Przy Davidku ani razu nie był mi potrzebny odplamiacz, ten chłopak je jak anoiołek-czyściutko i schludnie! Nie zrobił mi nigdy nigdzie plamki :ico_brawa_01: zuch chłopak!

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

21 maja 2007, 14:08

witojcie hej!
Najlepsze życzonka dla OSKARKA :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_tort:
dziękujemy za gratulacje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ząbki już co raz więcej widać :-D
Jolu , Agatko wasi chłopcy czym starsi tym jeszcze bardziej śliczniejsi :ico_oczko:
Agatko jak Davidek nie płacze przy szczepieniu to może ząbki też mu wyjdą bez boleśnie :-) u nas właściwie tylko 2 dni marudziła chyba jak się przebijaly a tak to tylko ślinotok był non stop :-D
Gosia, w tv :ico_szoking: jak będziesz wiedzieć godzinke o której to pisz ja chcę obejrzeć ten reportaż
Asiu ślicznie Wiki w tej sukieneczce wygląda jak aniołeczek przecudnie g:)
Riterko i Asiu trzymam kciuki , żeby waszym dzieciaczkom szybko wyszły zębole bo jak im idą hurtem to wy napewno macie przechlapane :ico_szoking:
vanish leje na plame, odczekuje chwilke a potem piore ręcznie i dopiero do pralki ale nie zawsze pomaga ten w płynie i wtedy idzie w ruch jeszcze ten multi w saszetce , który przeważnie wszystko usunie
:-D mosob, ja też jeszcze karmie cycem tylko u mnie to co 3 godziny oprócz południa bo wtedy daje obiadek. @ nadal niema no chyba , że jestem :ico_ciezarowka: :-D ale raczej nie

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

21 maja 2007, 14:33

Witajcie!!!

Ja znów na chwilkę,chciałam podziękować za życzenia urodzinowe dla mnie i dla Bartusia z okazji 7 miesiączka.W czwartek niwe miałam czsu zajrzeć,bo miałam pogrzeb Babci.Cały tydzień też do kościoła na 18 i tak mi czas zleciał nawet nie wiem kiedy.Zawaliłam Wam troszkę skrzyneczki,taka zbieraninka z ostatnich kilku dni.jak ktoś nie dostanie upominać się.
Bartek starsznie zrobił się ostatnio marudny i na nic nie mam czasu :ico_olaboga: .Dziś na 17,30 idę z nim na USG główki,bo ma małe ciemiączko i mamy sprawdzić czy wszystko ok.,a w czwrtaek wreszcie się chyba wybierzemy na szczepienie,bo nam się odwlekło.

Przepraszam ,że zbiorowo,ale jak zawsze mam zaległości-zdróweczka dla wzsystkich naszych małych Jubilatów i dużych oczywiście też :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i słodkie buziaczki.

No i koniec pisania straszna maruda się Bartkowi włączyła :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

21 maja 2007, 14:47

Iwcia 33, ja niedostałam :583: niemam nic na poczcie ilonaz@onet.eu :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-05-21, 14:51 ]
Jagoda śpi a tu takie pustki :550: pewno wszystkie na spacerku :-)

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

21 maja 2007, 15:01

Tu zdjęcia pamiątkowe z Januszem (ja to ta w niebieskiej skórze)

Obrazek

Obrazek

Dziewczyny dzięki za instrukcje obslugi Vanisha - próbowałam też przepierac w Vanishu przed włożeniem do pralki, niestety gó*no to dało :ico_olaboga: Będę musiała Julce do karmienia kupic płaszczyk przeciwdeszczowy, może wówczas ubranka będę miała czyściutkie :ico_oczko:
Vanisha w saszetkach jeszcze nie widziałam, widziałam w proszku - ale to też nic nie daje. Może ma ktoś jakieś inne wypróbowane środki prócz Vanisha? Albo może jeakieś domowe sposoby na marchewkowe i pomidorowe plamy?

[ Dodano: 2007-05-21, 15:03 ]
Jagulka - zapomniałam Wam pogratulowac ząbków, u nas jeszcze pusta szczęka :ico_oczko:

Iwciu -> zdjęcia dostałam dziękuję ślicznie :ico_sorki:

Agatko -> Twój Davidek jest uroczy :) a jakie ma zajefajne ogrodniczki :-D

[ Dodano: 2007-05-21, 15:04 ]
Aha no i jesszcze od Joluni dostałam zdjecia -> Hubcio to już duży chłopczyk! Czym Ty go pasiesz?

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

21 maja 2007, 15:11

Jagula wysłałam jeszcze raz-sprawdź ,powinny dojść :-)

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

21 maja 2007, 15:27

co do plam- jak jest plama z jagódek to świetnie schodzi, gdy polejemy sokiem z cytryny

Gosia-ja nie moge! :ico_szoking: Śiwetnie Ci w skórze! Poza tym, czy już Ci mowiłam, że śliczna z Ciebie dzieucha?

Jagula-obyś miala racje :) ale na razie nawet tego ślinotoku nie ma :ico_noniewiem:
he he, kiedyś musza mu wkońcu wyjść, do końca życie nie zostanie szczerbaty :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-21, 15:28 ]
no i Iwcie przywołałam :)
masz super chlopaków!
Wogóle dzięki za zdięcia, bo dostałam ich dziś dużo!

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

21 maja 2007, 15:48

Heloł, my po pierwszym spacerze. Zrobię obiad i potem lecimy na następny :-D U nas dzisiaj upał (30 w cieniu :ico_szoking: ), Hubcio przeszczęśliwy jeździł dzisiaj w gołych pytkach :ico_haha_02: Niektóre mamusie jechały z dziećmi owiniętymi w kocyk :ico_puknij: Patrzyły na mnie jak na wariatkę, bo Hubi taki rozebrany, a ja na nie tak samo :-D

Agatka 20, u nas też zębów ni chu chu :-D Objawów tez brak. I narazie nie tęsknię za tym :-D

Gosia, ale z Ciebie lachon w tym kombinezonie :ico_szoking: Zawsze mi się podobałaś, ale w tym kombinezonie wyglądasz bardzo sexi :ico_wstydzioch: :604:

Iwciu, Agatko widziałam, że dostałam od Was zdjęcia ale jeszcze nie miałam czasu ich obejrzeć :ico_wstydzioch:

Heheheh, wszyscy mi piszą, że Hubi taki duży i czym go karmię :-D A mnie, po ostatniej wizycie u Kasi i przyrównaniu go do Konradka on sie taaaki drobniutki wydaje :-D Niczym go nie pasę. Do tej pory dostawał 4 razy mleko (dużo bo on mleczny chłopak :-D ), raz obiadek i deserek. Od dzisiaj przekonał się do kleiku kukurydzianego, który podaję mu z owocami. Wpylał aż miło. Myslę, że uda się jedną butlę dziennie zastapić tym kleikiem.

I w ogóle to cudowne jesteście, że tyle komplementów napisałyście :ico_wstydzioch: ...... Zawsze miło takie fajne słowa odczytać :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

21 maja 2007, 16:41

Chłopaki cudne, dziękuję za maile
Jaś zaczął gadać miesza mama z baba i wychodzi mu maba i tak w kółko :ico_oczko: jak nagram to podeślę bo jest to komiczne
Gosia wyglądasz super, fajnie, że Janusz ma Was wszystkich :ico_brawa_01:
Kocica jak robisz Hubciowi kleik to robisz taki fest gęsty czy jaki???

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

21 maja 2007, 17:23

Riterko, odpowiadam na Twoje pytanko odnośnie kleiku :-D . Dzisiaj podałam perwszy raz, więc wprawy jeszcze nie mam. Wpylił, az uszy mu się trzęsły więc chyba dla niego był akurat tylko musze zrobic ciut większą porcję, bo jak się skończyło to się rozpłakał :-D . Przygotowałam 100 ml mleka (90 ml wody + 3 miarki mleka) do tego dodałam 5 łyżeczek kleiku kukurydzianego i po chwili pół słoiczka owoców :ico_haha_02: Wszystko wymieszałam i podałam Hubiemu, zniknęło w 2 minutki :ico_haha_02:
Ostatnio zmieniony 21 maja 2007, 17:27 przez Kocica_26, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość