Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

22 maja 2007, 08:11

Monis urlop byl super nie ma to jak u mamy!!! :ico_brawa_01: A Wiktoria zachwycona tyle ludzi wkolo niej sie krecilo ja juz mialam obawy ze jak wrocimy to bedzie marudzic ze tylko ja i m kolo niej ale nie jest tak zle :ico_sorki:
A co do jedzenia to moja wrecz na odwrot piers najlepsza owszem zjada rozne wynalazki ale nie z takim duzym zapalem.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

22 maja 2007, 08:29

moniś a jakie mleko modyfikowane podajesz??? Własnie chcę kupić jedno opakowanie tak na wszelki wpadek i nie mam pojęcia które wybrać :ico_noniewiem: .
Gorączka na dworze straszna, już teraz czuć duchotę a co będzie po południu??? Dlatego na spacerek wyjde przed południem. Sadzacie maluchy do chodzika? Mój mały łazi juz po całym pokoju i sciąga różne rzeczy :-D , wszystko powoli musze chować. No i sadzam go do takiego małego, dmuchanego pontona i rzucam do niego zabawki. Naprawde świetne dla siedzącego brzdąca bo nie muszę obkładać go poduszkami Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

22 maja 2007, 08:36

Maju twoj smyk juz sam siada czy siedzi jak go posadzisz bo moja Wiki jeszcze sama nie umie jak ja sadzam to posiedzi ale nie chce jej na sile sadzac
Ostatnio zmieniony 22 maja 2007, 19:08 przez szkrab, łącznie zmieniany 1 raz.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

22 maja 2007, 10:00

:ico_brawa_01: super zdjecia :ico_haha_01: nie ma to jak nasze maluszki :-D
maju ja sadzam juz natusia od jakiegos czasu do chodzika i jest ok:) najbardziej lubi podchodzic do pralki jak sie pranie robi hihihihi moze sie w nia gapic godzinami :-D
a zty pontonem swietny pomysl hihihi super adrianek wyglada w nim... ja mojego sadzam juz na podlodze i wywalam zabawki obok i mam chwile spokoju ale musze uwazac bo natus nauczyl sie raczkowac jeszcze nie tak dobrze ale potrafi sie przemieszczac wiec i tak go nie moge spuscic z oka :ico_noniewiem:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

22 maja 2007, 12:47

:ico_brawa_01: wspaniałe fotki. Mój mały nie siada sam choć kombinuje już jak to zrobić :ico_oczko: , jak go posadzę to siedzi prosto przez moment a potem jak sięga po zabawke to londuje na brzuchu, natomiast w tym pontonie jest bezpieczny :-D . No ja tez nie wiem co będzie jak zacznie juz raczkować, oczy w koło głowy :ico_noniewiem: , tym bardziej że u nas wszedzie sa schody

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

22 maja 2007, 19:18

Witajcie kochane :) Dawno do Was nie zagladalam, ale jescze miesiac i bede tu codzien :ico_oczko:
Widze, ze wszystkie dzieciaczki maja sie dobrze co bardzo mnie cieszy :-) Swietne foteczki Waszych szkrabów.
Hubcio tez juz siedz, ale jeszcze buja sie na boczki, wiec nie przesilam go za bardzo. Martwi mnie cos innego. Od kilku dni jest taki marudny, w nocy prawie nie spi, odmawia jedzenia, a jak juz cos zje to wszystko zwroci. Bylismy wczoraj u lekarza, okazalo sie ze bardzo malo przybral na wadze, bo w ciagu 1 miesiaca tylko 200 gram. Wiec wazy 7700.Dostalismy skierowanie na mocz i do odbioru koniec tygodnia. Mam tylko cicha nadzieje, ze znow bakterie sie nie odzywaja. Dam Wam znac
Buziaczki dla Was i dzieciaczkow,

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

22 maja 2007, 19:55

Gosiunia trzymamy kciuki i duuuuuuuuuużoooooooooo zdrówka !!!!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

23 maja 2007, 00:52

Gosiunia ja też trzymam kciuki napewno będzie wszystko dobrze!!!!!
Dziewczyny świetne te fotki cudowne są te wasze dzieciaczki :ico_haha_02: szkoda że ja nie moge się pochwalić że mój Kubula tak siedzi :ico_placzek: ale i pewnie przydzie czas na niego tylko kiedy :ico_noniewiem:
Maju ja daje Kubusiowi mleko w proszku NAN 2 próbowałam Bebiko ale jest bardzo słodkie i zmieniłam właśnie na NAN ale jak bedziesz kupować to kup w pudełku bo też jest w puszce ale kosztuje jeszcze raz tyle co w pudełku a pojemnośći jest tyle samo.
Szkrab to super że udal wam się wyjazd :-) Szkrab mam pytanie o ile można wiedzię mieszkaż za granicą a w jakim języku mówisz do Wiki ??
Koncze już późno a ja jestem :ico_spanko: wymęczyła mnie ta pogoda musze jeździć codzienie na działke i podlewać stropy bo mój mąż pracuje do późna :ico_zly:
Obrazek

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

23 maja 2007, 09:01

Gosiuniu duzo zdrowka zycze! Napewno wszystko bedzie dobrze!
Monis my do Wiki mowimy po polsku jedynie jak spotykam sie z niemiecko jezycznymi znajomymi mowie do niej po niemiecku( wkoncu mosi poznac swoj jezyk ojczysty :-) )

My po wczorajszym szczepieniu bez wiekszych krzykow :ico_brawa_01: no i bez goraczkowania sie obylo.Wiki byla jedynie troche marudna wieczorem ale noc przebiegla spokojnie tylko 2 pobudki na jedzonko :-)

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

23 maja 2007, 12:08

gosiunia duzo zdrowka dla was... tzrymamy kciuki zeby sie te bakterie jednak nie uaktywnily...daj znac jak bedzie cos wiadomo jak najszybciej
my sie dzis pokladamy od rana maly wstal 0 3 i do 6 za nic spania :ico_szoking: za to teraz odypia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość