Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

22 maja 2007, 12:38

Czesc Dziewczyny!!!
Wisienko ja tez nie mam praktycznie nic.Mam 2 body, bucuki, rekawiczki, kocyki...i tyle.Wozek kupimy w lipcu, a lozeczko jak sie urodzi nasza kruszynka.Rodzinka mi przysle niedlugo cos to bedzie wiecej.My na zakupy wybieramy sie pod koniec ciazy.
Dziewczyny piersi mnie tak bola i ta siara moczy staniki, ze zastanawiam sie jak to jest karmic i czy to tak juz bedzie.....
Upal u Nas straszny!!!30 stopni w cieniu.Teraz to tylko basen mi sie marzy i lezaczek pod palemka :-D

[ Dodano: 2007-05-22, 13:38 ]
Arna ja przybralam tak miedzy 6-7kg ale rodze pod koniec sierpnia.Chyba ze wiecej ale okaze sie jak pojde do lekarza :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

22 maja 2007, 14:49

Cześć słonka !!!! :ico_ciezarowka:
Teraz to wam się napisze !!! Wracając do tematyki puchnięcia nóg to mi się nic nie dzieje, jedynie te okropne skórcze, ale dowiedziałam się one są najgorsze i się wogóle pojawiają jak masz niewystarczającą ilość wapna w organiźmie, zwiększyłam ilość mleka na dzień i wiecie pomogło. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mężunio w piątek wrócił z łóżeczkiem i materacem, dobrze, że on kupił bo ja na ten materac nigdy bym się nie zdecydowała, zwykły sprężynowy, powiedział, że był najtwardszy ze wszystkich i połowa ceny, bo była naderwana folja okrywająca i tym sposobem za 300$ mamy materac i łóżeczko, a tak by same łóżeczko było około 360$ :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I jeszcze pare drobiazgów przyjechało, z teściową i to mnie zasmóciło jak nie wiem co bo kupiła mi przewijak najgorsze g..... jakie może być ale nie nasze pieniądze !!!!! :-D
I body mamy i ubranka dla mnie, okupili nas jak szaleni. A w sobote, niedziele i poniedziałek miałam szykowanie na urodziny poniedziałkowe dla mojej pasierbicy 10 lat, no i jakoś przeżyliśmy, ale ile burz i piorunów poszło oojjjjj. :ico_nienie: nienawidze tego, teraz jest lepiej. :ico_oczko:

arna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 10 kwie 2007, 14:14

22 maja 2007, 14:59

mi brakuje wózka i wanienki.. reszta już czeka))

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

22 maja 2007, 15:11

Wanienka to był mój pierwszy większy zakup, a dla nas zosał wózek,, jakaś pościel, ale to mama szyje, wyprawka dla mnie i kosmetyki dla dzidzi ale mama mówi, że się tym zajmie i znajomi zabawkami, mają się zająć też. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-22, 15:13 ]
A ja to wziełam się na sposón i szukam rzeczy na necie i wycnam zdjęcia i robie liste dla rodziny ze zdjęciami i wiecie nawet działa. :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

22 maja 2007, 16:14

Całe szczęście, że tutaj jest trochę inaczej niż w Polsce i na nic nie trzeba czekac. po prostu, wsiadam w samochód, jade do sklepu i kupuje. Wiec nawet jak nie zdarzymy z zakupami, to i tak nie bedzie źle. Zawsze bedzie mozna podjechac i dokupic to co potrzeba. :ico_haha_02: Ja tez łudzę się że urodzę wcześniej... Wizja upałów trochę mnie przeraża. Teraz jeszcze nie jest tak źle, zobaczymy co przyniosa kolejne tygodnie... :ico_noniewiem: A o kilogramach to wogóle staram się nie myślec. Jak do tej pory mam ok 10 na +. 29.05 ide do lekarza, to pewnie bedzie wiecej...

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

22 maja 2007, 16:33

Wisienko to zrob dla mężunia taką liste obrazkową z opisem do każdego obrazka, naprawde mój spisał się na 100% z tą listą i miał powiedziane, nie ma nie kupuj wzamian nic innego i powiem super sprawa. :ico_oczko:
A jeżeli chodzi o wage to też jestem na +10kg, a 30 maja idę do lekarza na kolejne ważenie i powiem wam, waże się jedynie u lekarza i tak uważam dla mnie jest najlepiej. :-D a w ten piątek mam test na glukoze, musze ograniczczyć moje cukierki bo z okazji tych urodzinek to się troszke najadłam słodkości. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja szczerze nie wiem, jak będzie z tymi upałami, ale nie mogę się doczekać na tę super pogodę, bo szczerze ja odkąd wprowadziłam się do Kanady, to na każde lato czekam z niecierpliwością. :ico_puknij:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

22 maja 2007, 17:05

Mój mężunio wie co ma kupic "w razie czego". Wszystko oglądamy razem i ja ucze go tego, czego się nauczyłam na TT. Ufam mu i wiem ze spisze sie na 5. Ja tez waze sie tylko u lekarza i chyba tak jest najlepiej. :ico_haha_02:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

22 maja 2007, 18:17

To tylko do pozazdroszczenia mężunio takiego :ico_brawa_01: , ja nie mogę mojemu pozwolić na brykanie, bo nawet po 4 miesiącach wybierania wózka i tak chciał kupić ostatnio zupełnie inny, bo miał więcej bajerów dla niego, ale nie było ważne że ważył tone i potem jak byśmy lecieli do polski to tego kolosa by nam się nie udało zabrać. :ico_puknij: Dobrze, że mężunio pod słowami, to jest moja działka, wycofał się. :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

22 maja 2007, 19:08

Wisienko czy mozesz mi powiedziec gdzie w stanch beda fajne rzeczy dla dzieci(chodzi mi o nazwy sklepow) bo jak moj Adas bedzie w usa to chce pozwozic malej troszki ciuszkow itd.?

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

22 maja 2007, 21:29

martuunia1, pewnie, chętnie Wam pomogę. Nie wiem gdzie konkretnie bedzie Twoj mąż, a częsc sklepów ma swoja siedzibe np tylko w jednym czy 2 stanach, ale moge Ci powiedziec jakie sa sklepy w NY.
Jezeli chodzi o sklepy, gdzie mozna znalesc wszystko: od buteleczek i pampersow po wozki i lozeczka, to znam 2 takie sklepy: babies`R`us i buybuybaby. (ten drugi jest mniej popularny i troche drozszy). A jezeli chodzi Ci tylko o ubranka, to tutaj juz jest długa lista. Ja najczesciej kupuje w Old NAvy, Gap, Gymboree, Childrens Place, Little Me. Te sklepy sa najczesciej w duzych centrach handlowych.

A kiedy Twoj męzunio wybiera sie do Stanów? I gdzie dokładnie bedzie?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość