Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

23 maja 2007, 13:20

Witajcie dziewczyny,
u nas pogoda do nonono od wczoraj jest strasznie gorąco, a dziś rano jeszcze padało i zrobiło się strasznie parno. Cała się lepię musiałabym cały dzień w wannie przesiedzieć.

Za ciepło na obiad planuję zrobić chłodnik ale jeszcze nigdy nie robiłam :ico_noniewiem: Macie może jakiś fajny przepis?

Lucy a czy oni wysyłają za granicę? Może napisz do nich maila i spytaj czy koszty wysyłki nie będą większe.
Najszybciej jest płacić przelewem (ja tak zawsze robię i jeszcze mnie nie oszukali), no i tańsze koszty wysyłki. Masz internetowe konto bankowe?

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

23 maja 2007, 13:23

Lucy nie wiem jak to jest z wysyłką zagranicę bo to zawsze drozsza sprawa... no chyba ze zalatwisz to przez rodzine w polsce....

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

23 maja 2007, 13:27

Dziewczyny zauważyłyście że Hanah się coś długo nie odzywa? Chyba nie wylądowała w szpitalu?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 maja 2007, 13:31

napisalam,zeby wyslali do polski,do mojej mamy,bo ona przyjezdza do mnie 6 czerwca,to mi wszystko przywiezie :ico_brawa_01: a co do konta,to mam takie zwykle :ico_olaboga: nie mam internetowego :ico_olaboga: zauwazylam,ze hanny nie ma :ico_olaboga: mam nadzieje,ze wszystko ok... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

23 maja 2007, 13:33

To w takim wypadku rzeczywiście lepiej za pobraniem. Tylko nie zapomnij im wysłać maila że wybierasz taką opcję zapłaty i który wzór wybierasz

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 maja 2007, 13:47

hejka
hania jest dostepna na gg z opisem cytuje: "jeju jaki cudny dzisiaj dzien :))) jestem przeszczesliwa:)))" takze nie ma sie co martwic... nasza hania ma sie super!!!!

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

23 maja 2007, 13:52

helllo

alez jestem :-D i czuje sie super :-D :-D :-D

nie bylo mnie bo postanowilam aktywnie spedzac czas i korzystac z tego ze mam mase sily o checi :-D :-D :-D

deprecha mi przeszla, dzieki dziewczynki za pocieche Obrazek

jak wiecie sobote i niedziele nigdy nie ma mnie przy kompie, korzystam wtedy z okazji ze Rafal jest w domu i psedzamy ten czas razem :-D :-D :-D W niedziele dostalam takie werwy ze postanowilam sobie tze ten tydzien odpuscic i nie siadac do kompa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Powodem sa Urodzinki 23 mojego kochanego mezulka ktore ma w nast poniedzialek ale gosci zaprosilismy na niedziele.. tak wiec postanowilam sobie ten tydzien zarezerwowac na wysprzatanie calego domku... Zaczelam od poniedzialku i oto co zrobila, wypralam wszystkie ciuszki Malej, wyczyscilam wszystkie meble, wymylam i wyglancowalam wszystkie szkla, poukladalam wszystko na nowow i wyczyscilam wszystkie szafki w kuchni lacznie z piecem okapem i reszta a dzisiaj wymylam wszystkie okna, wypralam wszystkie firanki i nawet je powiesila :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jestem z siebie niesamowicie zadowolona Obrazek zostalo mi tylko wymyc kafelki w lazience i armature i wyczyscic sofe i fotele no i jeszcze wyprasowac te wszystkie malusienkie ciuszki :-D :-D :-D dywany zostawie sobie na pozniej :-D :-D :-D ciesze sie bo mylalam ze sie nie wyrobie a tu sroda i prawei wszystko gotowe, dzisiaj jeszcze zrobie ta lazienke a sofe dopiero chyba w sobote zanim goscie przyjda :-D dzisiaj jeszcze wieczorkiem ide na przedostatnie zajecia ze szkoly rodzenia :ico_placzek: szkoda ze juz tylko dwa razy... ale dzisiaj sie dowiem co muusze ze sioba zabrac do szpitala, potem sie spakuje i zostanie mi tylko czekac zwara i gotowa w czystmy domku na nasza Corcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tak wiec widzicie ze wszystko ok a nawet lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ale znowu mnie jakis czas niebedzie, bo w piatek i sobote biore sie za piecznenie ciast na mazulka urodzinki w niedziele impresska a w poniedzialek w dniu jego 23 urodzin (pierwszy raz spedzamy je razem) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wyjezdzamy na caly dzien nad wode ( w razie takich upalow jak sa wlansie teraz :ico_olaboga: ) we dwojke, tzn we trojke :-D matko nawet we czworke bo psa tez zabieramy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: matko ale nam sie ta nasza rodzinka powieksza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tak wiec caluje was wszystkie

u mnie nie zapowiada sie na rozpakowanie, raczej poczekam do lipca :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: ale gdyby sie cos dzialo to mam wasze numerki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

trzymajcie sie , lece powiesic ostatnie firanki :-D :-D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 maja 2007, 13:53

hania zaraz sie odezwie do nas hihi

dziekuje w imieniu mojego brzuszka za komplementy.... :ico_sorki: :ico_sorki:

a ja jestem lekko podjarana... na plus... wozeczek wlasnie przyszedl!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i na minus : nie ma fotelika w paczce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
okazalo sie ze mialy byc dwie paczki a dostalam jedna... i co teraz?? mysliscie ze kurier wroci z fotelikiem?????????????/ jak nie to sie wkurze na maxa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


poza tym dostalam dzis paczke spioszkow i body dla maluszka.. duzo tego... wszystko biale.. hihi przyda sie... i jeszzce kolderke i ochraniacz na lozeczko... siostra kolegi mi sprezentowala hihi i paczke pieluszek dla noworodka bo nie zadrzyla uzyzc dla swojej malej.. widzialam ja dzisiaj pierwszy... prawie 3 miesieczna michalinka jest sliczna.. i slodizutka na maxa

a moze ja pierwsza urodze... bo czesto czuje ten bol.. zwlaszcza jak sie maluszek poruszy to czuje jakby szyjka sie rozwierala albo cos.. tzn tak sie domyslam hihi boze juz sama nie wiem........................ chyba czeka mnie teraz dwa tygodnie stresu!!!!!!!!!!!!!!!a wtedy to juz napewno urodze!!!!!!!!!!!!!!!!!!
frydza twoj arus jest sliczny na maxa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 maja 2007, 14:47

hania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale pozytywny poscik,az mi sie humor poprawil :-D madziorka wklejaj wozeczek,a fotelik musi dojsc...masz do nich jakis telefon??? juz napisalam jaka chce posciel i ze za pobraniem...dzieki dziewczyny za rady,bo ja z allegro pierwszy raz zamawialam...i troche ciemna jestem hihi ale teraz juz bede wiedziec :)a u nas pogoda bardzo ladna :ico_brawa_01: ziemniaczki obrane,obiadek mam naszykowany,tylko wstawic trzeba ,ale nie jestem glodna i tomek tez nie ,jak wroci idziemy na miasto ,po fotelik wlasnie,bo nie mamy z wozkiem i zamowilam w argosie,na dzis mial byc :-D a ja jeszcze podloge umyje,bo dzis kumpelka wpadnie wieczorem,wiec tez robie pozadki,ale nie takie jak hania :ico_szoking: wcale sie nie dziwie,ze jestes z siebie zadowolona,bo ja podloge wytre i jestem :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 maja 2007, 14:47

A ja prasowalam ciuszki i na dzis skonczylam bo juz niemam sil ,jutro skoncze reszte :ico_oczko: :ico_oczko: ARUS to syn mojego brata moj chrzesnik :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość