Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

22 maja 2007, 22:40

Bedzie pod NY w Saratodze, wiec zakupki bedzie robil pewnie w NY.Dziekuje Wisienko na inf i jakbys jeszcze cos fajnego znala to daj znac a ja chetnie tam mezusia posle :-D .Bedzie tam od lipca do listopada.
Buzka

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

23 maja 2007, 00:17

Nie ma za co. Sama jestem na etapie rozgladania się i wyszukiwania co raz to nowych sklepów, wiec jak tylko cos mi wpadnie w oko, to dam znac :ico_oczko:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

23 maja 2007, 01:29

Moim ulubinym sklepem jest Old navy, Childrens place i Roots, ale ten ostatni sklep, to jest typowo kanadyjski. Ostatnio w Old navy widzialam slodkie sukieneczki dla dziewczynek i sliczne spodenki i koszulki dla chlopcow nowo narodzonych. A dodatkowo, te dwa piersze sklepy czesto maja bardzo dobre wyprzedarze posezonowe. NP za 3$ albo najwiecej za 15 , ja coś bylo wcześnije ok 50$ możesz coś zakupić już, :-D tak kupiłam pierwsze ubrano dla mojej dzidzi. Martuunia najlepsze wyprzedarze maja właśnie zaraz po lecie jak zmienia się sezon, dobrze by bylo jak by mężunio wpadał tam co tydzien i sprawdzal wyprzedaze, bo im nie wolno mówić kiedy to będzie ale jak już trafisz to możesz się nieżle obkupić i nie stracić fortuny jak w Gap. :ico_oczko: A i czasem mają wyprzedaż rzeczy już przedawnionych i to kosztuje cenciki i to chyba jest przed zimowymi ubrankami.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

23 maja 2007, 11:29

Dzieki Dziewczyny na inf :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Znajac mojego mezunia na pewno cos kupi super :-D
Ale dzis upal :ico_olaboga: Nawet nie chce mi sie nosa wystawiac na zewnatrz, poczekam az sie ochlodzi troszki wieczorkiem i wtedy wyjde.
Buzki

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

23 maja 2007, 12:43

Mój komputer odmówił posłuszeństwa i niestety nie mogę do was zaglądać bo w pracy jestem sporadycznie a muszę się wam pochwalić ze wczoraj byliśmy z teściową na zakupach i kupiliśmy prawie całą wyprawkę - wydaliśmy ponad 1000 zł :ico_szoking: ale większość juz mamy teraz tylko jakieś pierdułki. Ciagle te ciuszki oglądam przekładam chowam i wyciągam normalnie szok juz się nie mogę mal;eństwa doczekać.
Kupiliśmy materacyk pieluchy ubranka kosmetyki kocyki ręcznik a pościel zamówimy na allegro ale dopiero jak komp będzie działał
Oszalałam z radości

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

23 maja 2007, 13:29

Cześć słonka !!!!! :ico_ciezarowka:
Martuuniu prosze bardzo. A gdzie ty w Polsce mieszkasz, jak można wiedzieć?? :ico_oczko:
Kasia to rewelka, tylko teraz poukładać, poprać i poprasować same przyjemności cię czekają. :-D A ja z moją pasierbicą wybrałam ubranka do szpitala na wyjście i na wszelki wypadek. Już się zaczyna, wszelki wypadek, ona chyba lubi to słowo. :-D
A wczoraj mężuno od znajomego dostal prawie nowjutkie to łóżeczko turystyczne z dowoma poziomami, ale byłam smutna, bo to jest dokładnie to co ja chciałam. A my dopiero co kupiliśmy nowe. Ale trzeba się cieszyć, do Polski będzie i na ogródek i już jest nie trzeba kupować. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dzisiaj wiele niebęde pisać, bo idę na miasto ale późnym wieczorkiem się odezwe i poczytam sobie co więcej się u was dzieje. :-D

Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

23 maja 2007, 13:51

Witam wszystkich. Ale macie fajnie z tymi nowiutkimi rzeczami. Ja już wszystko mam po moim synusiu. Jedyna pocieszająca informacja to to, że teraz to ma być dziewczynka więc może namówię mężusia na wypad po jakieś różowe sukieneczki :ico_haha_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

23 maja 2007, 14:08

Linka Ha1981 To ty lubisz różowy ?? Ja z tego powodu nie dowiaduje się płci, bo by było wszystko różowe, a moja siostra umiejętnie wszytkim różowym obrzydziła mi ten kolor, kiedy była nastolatką. :-D
Jakiś czas temu rozmawiałam z dziewczyną, pierwszą od pokoleń w rodzinie, wcześniej sami chopcy i dopiero teraz w wieku 25 lat zaczyna pomału patrzeć inaczej na różowy, niż z tylko z nienawiścią i wstrętem. :ico_olaboga: Byłam w szoku, że takie nawet przypadki są. Moja rodzina jak będzie dziewczynka to obkupi nas w różowe na 1100% od góry do dołu.
To masz super, że już masz wszystko, teraz tylko czekać. Mamy podobne terminy bo ja na 27 sierpnia, ciekawe, która pierwsza pójdzie. :-D

[ Dodano: 2007-05-23, 14:09 ]
Dobra lece, bo za niecałą godzinke mam wyjść, a jeszcze tyle do roboty mam. :-D

Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

23 maja 2007, 14:29

Mnie to niestety/ stety cc czeka bo poprzednio nie miałam nawet najmniejszej akcji porodowej ani nawet jednego małego skurczybyczka :ico_haha_02: Tak więc zobaczymy czy tym razem zrobią mi cc w dzień terminu czy znów 2 tygodnie będą faszerować kroplówką z oksytocyną i super przyjemnymi zastrzykami na wywołanie skurczy. Wolałabym nie czekać do 42t 6d aż mi wpiszą "ciąża przeterminowana" :-| :-|

[ Dodano: 2007-05-23, 14:31 ]
No a swoją Kruszynkę to tylko w różowych rzeczach widzę. Takiego mam hopla :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

23 maja 2007, 14:38

Kasiu3 mieszkam w Lublinie.
Linka Ha1981 ja tez bede miala najwiecej rzeczy rozowych bo rodzinka chyba nie uznaje innego kolorku :-D Mi podobaja sie tez zolciutkie i zieloniutkie rzeczy ale fakt ze dla dziewczynki najwiecej najladniejszych rzeczy jest rozowych i niech tak zostanie :ico_brawa_01:
Mysle ze to cc zrobia Ci w dniu terminu.
Buzka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość