Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

23 maja 2007, 21:27

Katrin dobrze ze miałas ta książkę pod ręką... :ico_olaboga:
ja bym sie tez przestraszyła...
a jak z tym spaniem jest dziś?

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

23 maja 2007, 21:33

caro, moja mama tez tak opatula a faktycznie sprawdza sie cieplote ciala na karczku

[ Dodano: 2007-05-23, 21:35 ]
katrin, moja tez raz zwymiotowala i od razu panika , telfon do poloznej , powiedziala ze w tym okresie to normalne i ze jezeli nie traci apetytu ( wazne zeby cos po tym zjadla zeby sie nie odwodnila) to wszystko ok....taki urok maluszkow

[ Dodano: 2007-05-23, 21:36 ]
syla75, a nie chcialaas tej szczepionki skojarzonej 5 w 1???za jednym razem klucie

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

23 maja 2007, 21:48

Cześć Moje Kochane Mamusie!
Ale mamiałam czytania :ico_olaboga: I nie pomiętam która co pisała, ale co do zauroczeń to ja jestem przesądna, właśnie dzisiaj przelałam z teściową wosk nad małym, bo od poru dni ciagle bez powodu płakał, a dzisiaj to już uszy mi pękały no i zobaczymy co będzie jutro.
katrin, nocki niedługo sie unormują, i będziecie je przesypiać.
Podczas tych upałów małego ubierałam w body ale na długi rękawek bo troche się bałam na krótki gdyż u nas powiewał wiatr.
A pampersy używamy już 3 gdyż Kamil tak wieżga nogami że 2 mu z pupy zlatywały.
Dagles, super że Malutka juz sama usypia u nas jeszcze jest bujanie lub przy cycu.

[ Dodano: 2007-05-23, 21:51 ]
caro, my również byliśmy u neurologa i wszystko ok, pani doktor nic nie zauważyła aby z malutkim coś było a czy byłaś u okulisty?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 maja 2007, 21:55

witajcie mamusie :-D

Dagles, super,ze Jagodka spi sama :ico_brawa_01:

caro - niestety niektore baby wogule nie mysla :ico_zly: Dzis bylo zimno a jakas kobietka miala w wozku dzidziusia ubranego w samo body :ico_szoking:

Syla witaj kochana :-D Dziewczyny super.A pepuszek czysc patyczkiem nie nie boj sie,malej to nie boli bo pepek jest nie unerwiony :-)

IM witaj imienniczko :-D Skaza bialkowa charakteryzuje sie wlasnie takimi krostkami,ktore pozniej zmieniaja sie w takie czerwone plamy i zaczynaja sie luszczyc.Skurka jest wowczas taka chropowata.Moj maly najbardziej zaatakowane mial uszka i brwi i tam mu sie strupy robily :ico_placzek:


jogobella, ja dopajam a mimo to maly w dzien co dwie godziny do cycusia chce , wiec nie sadze zeby mi to zaburzylo laktacje :ico_noniewiem:

kasi.k - my tez robimy miny i usmiechamy sie i maly nam odwzajemia,wiec to na pewno swiadome.A najpiekniejszy usmiech malego dla mnie,jest rano jak go biore do nas do lozka i patrze na niego wyciagajac cycusia i on sie wtedy usmiecha. No moge sie rozklejac co rano zaa ten usmiech :ico_placzek: :ico_wstydzioch:

kari - wierze,ze mozna sie rozczulic w takiej sytuacji :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-05-23, 21:57 ]
hektorka, no to mam nadzieje,ze odczaujecie maluszka :ico_oczko:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

23 maja 2007, 22:04

iw_rybka, Kamil również dostał wysypki, pamietacie jak pytałam czy smarujecie buzie kremem, posmarowała Nivea a na drugi dziń dostał takich pryszczy ze szok, tez myślałam że to od mleczka ale ciągle pije a wysypka znikła i stwierdziłam ze to od tego kremu .Teraz malutkkiemu przemywam buzie tylko wodą i niczym nie smaruje.

[ Dodano: 2007-05-23, 22:08 ]
Mój mąz również nie wierzy w te czary, ciągle mi pokazuje :ico_puknij: , mam nadzieje że to poskutkuje, bo ja zaczynam być bezradna jak mały tak krzyczy, a nie chce go nosić na rękach bo poźniej nie damy sobie z nim rady jak będzie ważył więcej.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 maja 2007, 22:11

hektorka, a moze boli go brzuszek????Kladziesz go na brzuszku jak tak placze???

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

23 maja 2007, 22:16

Iwonka kłade go no brzuszku i nic nie skutkuje, to musiały byc jakies zauroczenie zobaczymy jak będzie się dalej zachowywać

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

23 maja 2007, 22:18

hektorka, a moze wlasnie pic mu sie chce...dajesz mu cos do picia w te upaly..bo ja z Laura to wlasnie mialam

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

23 maja 2007, 22:18

Zmykam Pa

[ Dodano: 2007-05-23, 22:20 ]
Jogo daje le on nie chce pić z butelki juz nawet wypróbowałam różne smoczki nic najlepszy tylko cyc

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 maja 2007, 08:02

Czesc Mamuski :D
jak dzidziusie zyją?u nas strasznie goraco i Kacperek sie denerwuje troszke... ale ogolnie jest bardzo grzeczniutki ,czasem az mi sie teskni za tym zeby juz sie obudzil i pousmiechal do mnie :-D w nocy spi mi juz 7-8 godzin wiec jestesmy wypoczeci i wyspani oboje .Jutro idziemy na wielka wyprawe do babci ,Kacpi jeszcze tak''daleko'' nie byl nigdy :-D
jesli chodzi o przepajanie to moj skarb uwielbia koperek... jakbym mu pozwolila ciagle by go pil :-D
nie wiecie co stosowac na potówki bo sposoby mojej mamy nie dzialaja i kacpi wyglada jak wielka biedronka ? :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość