Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

23 maja 2007, 22:12

Sosna to Twój głosik taki ładny la-la-la śpiewał czy to Twoja Zuzia taka zdolna??
A Twój mąż to rokowiec?Ładnie na elektrycznej gra :-D

[ Dodano: 2007-05-23, 22:16 ]
Czas na sen.
Do jutera :516:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

23 maja 2007, 22:20

Jaś zasnął w końcu w naszym łóżku, przytuliłam się do niego tak jak zawsze i w ciągu 1 minuty odpłynął, ale.... zawsze spać kładł go Krzyś do łóżeczka i Jaś sam zasypiał a dzisiaj nie wiem czy to zęby, czy upał zasypiał 1,5 godziny mam nadzieję, że jutro sam uśnie :ico_olaboga:
Olivko ja też się dołączam do tych owocków Sosny bidulko nasza mała mam nadzieję, że już Ci lepiej
Elunia przeczytałam 2 zdjęcia :ico_oczko: i opadła mi motywacja, ale zabiorę się za to, tylko nie wiem czy dam radę coś wprowadzić, bo dzisiaj jak Jaś ryczał to pomimo sprzeciwu Krzysia wzięłam go z łóżeczka i lulałam :ico_olaboga:

kurcze zapomniałam co tam miałam pisać :ico_wstydzioch:

Kasiu ja też lubię palić ale jakoś dzięki Bogu mnie nie ciągnie a co do uczenia w szkole to nie mam wykształcenia pozwalającego na to :ico_placzek:

Margo będę trzymać kciuki za joba

Reni Ernest wygląda na dużo starsze dziecko, śliczny chłopiec :ico_brawa_01:

Sosna a Zuzia cudnie tańczy aż mi się samej tyłek ruszał razem z nią :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no to chyba tyle jak o czymś zapomniałam to dopiszę jutro bo padam na pyszczek :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

23 maja 2007, 22:26

I ja się dokładam do owocowej Oliwii :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-05-23, 22:29 ]
MAdzia,ale się uśmiałam przy Zuzi. Taneczna z niej dziołcha. A wózek tak się trząsł, jakby jakiś halny zawiał. SIlna z niej babeczka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

23 maja 2007, 22:36

Sosna- no ta czapusia troszku obcisła :-D a łepetynka rośnie

A Oliwka to naprawdę bidulka tyle czasu w szpitalu, bez małej i jeszcze to choróbsko
Moze te owoce dodadza jej siły :-)

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

23 maja 2007, 22:39

doczytałam

Iwciu - sto lat :ico_tort:

Witaminko - wracaj i bardzo współczuję, trzymaj się dzielnie...

AniuK - ja skoczyłam od razu na kafe coś tam napisała :-D i Sosna pozdrowienia mi przesyłała od kogoś :ico_noniewiem: hihi 2008 - mam nadzieję, ze jednak w 2007 urodzę bo mimo wagi to słoniczką nie jestem ;-)

Margo - trzymamy kciuki :-)

Ja też palić lubię moje cieniasy :-) niestety, rzucam tylko na ciążę i jak dzidziuś jest mini mini - potem jaram, bo lubię :ico_wstydzioch:

Sosna, Zuzka superowa - do Tańca z Bobasami ją :ico_brawa_01: to po tatusiu grajku i mamusi śpiewaczce :-)

Ja to nie wiem Wy mnie czasem w kompleksy wpędzacie... moja Lila starsza od niektórych dzieciaczków a nie raczkuje (jeździ po domu na brzuchu, intensywnie bzyka), zębów nie ma, nie je kanapek ani kiełbasy, nie tańczy, bo co gorsza nie siedzi sama - normalnie nie wiem :-P ale i tak jest cudna i kocham ją najbardziej ze wszystkich moich lal choć nie ma sukni... la la la :-D

Anetko - ja czekam na kolejny prezent od mojej bezmózgiej... doszły mnie słuchy, że kupiła "piękną sukienkę na targu" :ico_noniewiem: aż mnie trzącha, że taka tępa - bo widzi, ze nie zakładam ciuszków od niej - Bartek powiedział bym olała, bo nie ona Lile ubiera tylko ja, nie muszę jej zakładać tych szmat ;-) miałam zrobić fotki - zrobię łobiecuję tomorrow może, jak znów nie zapomnę :ico_puknij:

pozdrawiam wszystkie lalki Was :ico_haha_01: i idę spać bo jutro sprzątam bardzo, przyjeżdża sistra maja i zaopiekuje się Bubuniem :-D

Gosi - ja tylko z linka widziałam :-) nie poznałam Cię :ico_wstydzioch: bo podpisali Małgorzata O... a nie Gosia26 ;-)

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

23 maja 2007, 23:47

Hej!
Maritko a jak sprawdzałas to ciemiączko to miała kiedy zapadnięte? bo ja się strasznie wystraszyłam i teraz na tych upałach to co chwilkę sprawdzam a jeszcze gratulejszyn awansu na speca :ico_brawa_01:
No no Kocica w Koszalinie to się Hubcio na zwiedza :-) my jedziemy w sobotke do Książa koło Wałbrzycha :-D
AniuK dużo zdrówka dla Dominika :ico_buziaczki_big: wirtualne od nas :ico_buziaczki_big:
Riterko gratulejszyn ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: może idzie następny i temu Jasio taki maruda :ico_olaboga:
Elu 4 ząbki na raz :ico_szoking: jak ty sobie z tym radzisz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Witaminko wspólczuje śmierci dziadka :ico_pocieszyciel: naprawiaj sprzęt i wracaj do nas
Mery sprawdze pocztę jutro to dam znać czy doszły :-) a Kornelek z prostymi włoskami też miodzio wygląda :-D
Sosna moja nie piszczy moja KWICZY niemiłosiernie a dzisiaj dawała takie arie, że siostra chciała się wyprowadzić :-D to chyba przez tą zasraną pogode :-P cały czas wrzask, zero spania , maruda non stop ,nic nie pasi no niewiem do czego porównać dzisiejszy dzien a na koniec zasneła i nie zdążyłam jej wykąpać poszła trollić :-P może jutro będzie lepiej :611:

[ Dodano: 2007-05-24, 00:03 ]
Mery jednak nie wytrzymałam do jutra :-D :ico_sorki: za zdjęcia super wyszliście na nich a Kornelek to cała mamusia i w dodatku jaki już duży jest :ico_szoking:
Sosna nieumiem od ciebie odtworzyć tych nagrań :583: ja troche taka tępawa jestem :613: jak chce odtworzyć to zaczyna się wyświetlać , że windos niemoże tego .....bo niewie przez jaki program ma to zrobić :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-05-24, 00:05 ]
Wy już śpicie przecież dopiero północ wybiła :-P

[ Dodano: 2007-05-24, 00:06 ]
no dobra to ja też zmykam :ico_oczko:
:569: dobrej i wyspanej nocki :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

24 maja 2007, 06:45

witam :-D
Asiu wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mery sto lat sto lat :ico_tort: :ico_buziaczki_big:
Jaś się zmęczył tym zasypianiem, że pospał do 4 na 1 jedzonko a później do 6 normalnie cudownie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-24 ]
tutaj skłądamy życzenia Mery
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=1799

[ Dodano: 2007-05-24 ]
a tu dla Asi:
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=1800

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

24 maja 2007, 07:03

Hej! I ja już nie śpię. Dziś idziemy z małym na morfologię. Będzie krzyk, no cóż trzeba
Elu, jeżeli możesz to ja proszę receptę na zasypianie malucha, bo mój wczoraj dał nam ostro popalić.
witaminko, wracaj

Miłego dzionka

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 maja 2007, 07:50

Jeju jaki miły poranek Riterko dziękuję :ico_buziaczki_big:
A ja nie moge otworzyć filmiku z Zuzieńką :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-05-24, 07:58 ]
Udało się widziałam filmiki, Zuzia jest przesłodka. Super. Moja reaguje tylko na dźwięk Holly Dolly :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

24 maja 2007, 08:10

Dzięki dziewczyny za zyczonka ale ja dzisiaj nie mam urodzin, jestem z 28 stycznia :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość