Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

11 mar 2007, 16:11

dziewczyny wy juz szczepione dzidzi a moja dopiero w 3 miesiacu pierwszy raz :ico_szoking: no ale takie sa tu zwyczaje

a moja dzidzia jak szalona pije, przedwczoraj ciagnela w nocy i przez to spalam tylko 2 godzinki a dzis sie udalo najpierw 3 a potem od 7 rano dopsalam 1,5 godz......niemam pojecia co ja tak na picie wzielo, az nawalu znow dostalam i piersi bola jak w pierwszych dniach bo tak ssie ze wszystko mnie tak boli i sutki poranione...no niemam pojecia co zrobic, a jem dobrze i pije duzo....echhhh

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

11 mar 2007, 16:52

hej Dziewczyny czy któraś z was kąpie dziecko w krochmalu?????????/ Bo słyszałam, że to jest najlepsze na potówki, a nie wiem jak się za to zabrać???????? I czy to wystarczy tak tylko dzidzię pomoczyć w wanience z tym krochmalem, czy umyć mydłem też? Ja do tej pory kąpałam Joasię w oilatum i wtedy nic więcej nie potrzeba, ale mała ma takie straszne krostki na twarzy i szyi, że może ten krochmal pomoże. Myślałam, że to może trądzik niemowlęcy a teraz już sama nie wiem, bo może to potówki i zanim pójdę do lekarza w środę to wykąpię małą parę razy w tym krochmalu, tylko nie wiem jak?????????

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

11 mar 2007, 16:58

Magdzinka, Niestey nie wiem jak to w krochmalu, ale mam pytanie, czy lownke tez myjesz w tym oilatum i czy potem to czyms splukujesz czy nie trzeba?

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

11 mar 2007, 18:24

Hekkate, nie placi sie, ten lekarz jest z przychodni

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 mar 2007, 19:36

Witam!

Ja chrzczę małego 1 kwietnia!

Iwonko Ja używam laktatora ręcznego i sprawdza się superowo ... ściągam nim codziennie kilka razy mleczko i jestem zadowolona bardzo!

Luluś Ja dokarmiam małego przed zaśnięciem czasami Bebikiem i poza piersią to odciągam do buteleczki swoje mleczko i podaję je Wojtusiowi!

Ja też czasami kąpię małego w krochmalku a poza tym to zasypuję mu pupkę na noc po kąpieli krochmalkiem!

Dziewczyny Czy wasze dzieciaczki też tak czasami nerwowo śpią? Mój syn macha czasami bardzo energicznie łapkami i dziwne odgłosy czasami na spaniu wydaje... A u was jak to jest?

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

11 mar 2007, 19:51

Hekkate dzięki za przepis - lecę przygotować w takim razie kąpiel z krochmalem :-D

Iwonka ja od początku kąpię Joasię w oilatum i ma bardzo fajną skórę w dotyku - z wyjątkiem tych potówek ostatnio... :ico_noniewiem: jest to bardzo wygodne w użyciu bo nie potrzebuję dla małej żadnych innych kosmetyków tylko ja w tym moczę (1 nakrętka do wanienki), przemywam myjką i już. .nie spłukuje się tego.

Jeśli chodzi o laktator to ja też używam ręcznego (Avent) i jest to super łatwe i szybko mleczkoodciąga.

Małgosia a jak kąpiesz synka w tym krochmalu? tak tylko płuczesz czy też namydlasz czymś???

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

11 mar 2007, 20:47

MAMCIU DOBRZE ZE OPOWIEDZIALAS NAM O SWOJEJ MAMCI JEST CI PEWNIE LZEJ TROSZKE jesli o moja chodzi to jest super jak byla u nas to odrazu sie za lodowe wziela gotowala nam i uzupelniala lodowe :ico_brawa_01: ja np mialam wiekszy problem z ojcem juz nie zyje ale przeszlam z nim wiele przykrych chwil :ico_placzek: moja siostra tez jest strasznie nie odpowiedzialna i ciagle mnie zawodzi ale co zrobic takie zycie chyba u nikogo nie jest idealnie . a pomoc jak to pomoc ale wiadomo ze nikt sie tak nie zaopiekuje dzieciatkiem jak ty sama :ico_nienie:
moj niuniu dzis grzeczniutki caly dzien spi wykapalam go tylko i cagle spi juz czasem sie usmiecha do mamusi ale tylko do mnie hi hi :ico_oczko: wie kto dobry jest :ico_oczko: tatus sie tez stara jak moze zeby na usmiech zasluzyc hi hi gada sobie z malym on tam czasem jakies aguu powie do tatusia ale usmiechy to tylko jak mnie zobaczy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

11 mar 2007, 21:04

Lulu ja karmie mlekiem modyfikowanym i moja Mirelka robi kupi co dwa dni i jakoś szczególnie jej to nie przeszkadza nie płacze jak by ja brzuszek bolał czy cos widocznie już tak ma.

Heaktae ja jechała do przychodni ale u nas sa podzielone godziny dla dzieci chorych i tych na szczepionki i warzenia.

Mamcia najważniejsze ze wam Sie nic nie stało bo faktycznie bez świateł na autostradzie to porażka i szczęście z mała spała.
A co do meza to wiem co to znaczy mieć zazdrośnika bo mam go w domu .


Magdziaka ja to nie mam, pojęcia jak się kapie w tym krochmalu i nawet za bardzo nie mam się kogo zapytać .

A moja maleńka dziś mało spi i wczoraj tez marudna była dobrze ze nie płacze tylko tak sporadycznie ale nie wiem co się z nia dzieje dziś jak wstała o 5 rano tak dopiero o 11 przysnęła a wczoraj to tylko 4 godzinki w ciagu całego dnia ciekawe ja dziś nocke będziemy miały.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 mar 2007, 21:21

Iza, to znaczy dobrze ze raz dzienie robi bo sie balam sie ze czesciej powinien

Magdzinka ja normalnie do wanienki rzucam garsc mąki ziemniaczaej i z mydelkiem kąpie, i Fillipku pomoglo na potowki

Malgosiu, mój tez tak czasami rączkami wymachuje we snie i dzwieki jakies wydaje dziwne, to chyba normalne jest

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

11 mar 2007, 21:32

dziewczyny czy Wasze dzieciatka sie juz usniechaja ? I kiedy pojawil sie 1 usmiech?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość