Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 mar 2007, 21:36

Qunick
mój sie usmiecha tak gdzies od tygodnia, podoba sie kiedy mu po szyjce glaskam wtedy tak slodko sie usmiecha
we snie czasami tez

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

11 mar 2007, 22:07

Mirelka zaczęła reagować na moje głaskanie po brudnice policzki dzień przed skończeniem miesiąca teraz się śmieje o wiele częściej gdy śpiewam śmiesznym głosem albo jak leży na przewijaku a ja zbliżę do niej golowe i tez cos smiesznie mówię gdy podkładam jej pieluszkę pod bródkę do karmienia to za każdym razem się uśmiecha . :-D

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

11 mar 2007, 22:20

Ja usmiech u Patryka widze prawie od poczatku ale to taki nieswiadomy, ale fajniutki.

Malgosiu a ty czemu dokarmiasz maluszka, bo pokarm to chyba masz skoro sciagasz?

Magdzinka Dzieki za odp, bo ja tez od poczatku w oilaum tylko sie zaczelam zastanawiac, ze moze glowke powinnam splukac choc na ulotce nie ma nic o splukiwaniu. Ale skoro ty tez tak robisz to dobrze zrozumialam.


Moj Patrus tez taki nerwowy jest i macha raczkami albo ma takie napady jakby chcial cos zlapac a zanim zasnie to kilka razy otwiera oczka jakby sprawdzal czy jestem hihi

Awatar użytkownika
skaleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 09 mar 2007, 08:17

11 mar 2007, 22:39

czesc kochane!Udalo mi sie wkleic pierwsze zdjecie.Oto moj synus :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

11 mar 2007, 22:53

skaleczka, ooo jaki duzy kawaler, szkoda ze nie mam córuni :)

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

11 mar 2007, 22:56

Małgorzatka, pamietaj tylko ze jesli sie odciaga pokarm to on zanika po kilku tygodniach poniewaz laktator nie jest tak efektywny jak ssanie dzidzi
SANDRUSIA)), bardzo masz kochana mamcie widze
:-D brawa dla niej
:ico_brawa: nic tylko pozazdroscic, a widzisz twoj synus wie kto dobry hihihihihi pewnie neidlugo tez sie zacznie usmiechac do tatusia, moja mala na tatuska czasem nosem kreci a jak on probuje byc smieszny to sie rozplakuje lub odwraca glowke udajac ze go niewidzi hihihihi ah jednak te dzidzi wiedza co dobre hihihihi twoj synus napewno bedzie ukochanym synusiem mamusi a moja corcia pewnie sie przestawi i corcia tatusia bedzie hihihih
mirelka moze lepiej ze dzidzia czuwa w dzien to nocka bedzie super

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

11 mar 2007, 23:28

to prawda z tym laktatorem ja mialam ten problem ze moj maly nie umial ssac piersi byly polozne lekarka pomagali mi wszyscy al;e nie dalo rady i odciagalam ale niestety po 4 tyg pokarm znikl ja to nawet rekami wyciskalam az mialam krwiaki na piersiach :ico_placzek: zeby tylko Kubus dostawal to mleczko ale niestety :ico_zly:

Awatar użytkownika
skaleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 09 mar 2007, 08:17

12 mar 2007, 08:56

iwona77 hi hi
a ja wam powiem ze nie umiem obslugiwac laktatora :ico_szoking: na szczescie narazie nie musze bo mam pokarmu tyle ile trzeba,Oliwierek sie najada,nawalu nie mam wiec jest ok.ale probowalam pare razy sciagac i kilka kropel wycislam.jest to dla mnie nieprzyjemne,bolesne i dziwne.chyba jestem jakas nienormalna :ico_puknij: ha ha

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

12 mar 2007, 10:03

Witam wszystkich.
nie było mnie więcej niż tydzień - męzuś wziął komputer w podróż służbową. I co za niespodzianka nowe forum.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

12 mar 2007, 11:17

ML, Witaj na nowym forum

A ja dzis pierwszy dzien sama jestem, bo mezus do pracy juz poszedl, zobaczymy jaka bede padnieta po calym dniu, bo poki co to maz duzo pomagal.

Dzis bede werandowac Patryka, zastanawiam sie tylko czy zakladac mu sweterek pod kombinezon, bo dzis tak cieplo i slonce swieci a balkon mam akurat w sloncu.Jak myslicie, czy moze wystarczy kombinezon i kocyk?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość