Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

23 maja 2007, 21:21

Dziewczyny bedzie dobrze!!Wiecie jakie ja mam podejscie do porodu??Musze urodzic i juz :-D Czy sie boje??Balam sie wczesniej troszki teraz juz nie...Jak tylko zaczynam sie bac musze sobie z kims pogadac i mi przechodzi.A Nas jest tu tyle drogie sierpnioweczki ze bedziemy sie wspierac do samego konca :-) !!!Dobrze ze mamy sibie bo tak naprawde nikt nie potrafi zrozumiec nas jak my sibie nawzajem kobitki w stanie blogoslawionym!A potem bedziemy sie chwalily naszymi pociechami :ico_brawa_01:
Do jutra kochane ciezarowki!!Chyba ze spac nie bede mogla to jeszcze sie odezwe!!!
Buzka

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

23 maja 2007, 22:28

martuunia1 pisze:Dobrze ze mamy sibie bo tak naprawde nikt nie potrafi zrozumiec nas jak my sibie nawzajem kobitki w stanie blogoslawionym!


Co racja to racja :ico_brawa_01: Poza tym jestesmy w tym samym momencie ciąży, wiec mozemy porównac naszą ciąże do innych sierpnioweczek i to jest super. :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

24 maja 2007, 02:39

Co racja to racja :ico_brawa_01: Poza tym jestesmy w tym samym momencie ciąży, wiec mozemy porównac naszą ciąże do innych sierpnioweczek i to jest super. :-D[/quote]

To forum mi się podoba i ciągle powracam do niego bo właśnie można czuć się zrozumiałym i wysłuchanym. :-D Ja właśnie czytam książke, Kobiety z Venus mężczyźni z Marsa i powiem wam, że to prawda my dziewczyny musimy się trzymać razem i być dla siebie, bo facecji są poprostu inni i byśmy nie mogły żyć z nimi tylko i bez nich też.
:ico_oczko:
Dzisiaj powiem wam, że dzidzia odstawia jakieś sztuczki, bo strasznie mnie w dole piecze, a to z lewa a to z prawa, i nie jest to non stop. Dobrze, że do lekarza idę 30 maja to się dowiem więcej o tych pieczeniach od środka. :ico_oczko:

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

24 maja 2007, 10:53

witajcie :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
Ja wczoraj miałam wizyte u swojego gina,niestety musze leżec i się oszczędzac ,bo rozwarcie się pojawiło, na dodatek test z glukozą nie najlepiej wyszedł i muszę powtórzyć :-/ .Mój synek waży 1200 ułożony jest poprzecznie i chyba mu się spieszy na świat.Musi jeszcze poczekać 89 dni. :ico_buziaczki_big:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

24 maja 2007, 12:43

agasco, uważaj na siebie i duzo odpoczywaj. Będziemy trzymały kciuki, żeby wszystko było w porządku.

A ja zaraz śmigam do kliniki na zastrzyk na przeciwciała. Muszę się od razu zapytac o ubezpieczenie i ta głupią przepuklinę, chociaz pewnie powiedzą mi to co zawsze...

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

24 maja 2007, 13:10

Agasco powodzenia :ico_oczko: i załatw sobie dużo czytania ciekawych książek, ja właśnie zaczełam wczoraj jedną i powiem ci, że była zdziwiona, jak to relaksuje, nawet dzemka mi się trafiła po czytanku, co nigdy się nie zdaża. :ico_nienie:
Wisienko czekamy z nowinkami, przypil ich i nagadaj im, jak byś była zła na męża działa HIHIHIHI, żartuje.
A u nas ma być 27 st z wilgocią jedyne 33st, dzisiaj zobaczymy jak daje radę z ciepełkiem. :ico_szoking:
O wisienko zapomniała bym wyłałam ci pare słowek na gg, mężunio przekazał??

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 maja 2007, 13:53

Agasco uwazaj na siebie Kochana!!Jesli bedziesz sie stosowala do zalecen lekarza to na pewno donosisz synka do konca.Moj braciszek urodzil sie jak wazyl 900 gram wiec Twoj jest o wiele wiekszy a poza tym Ty masz szanse donosic do konca a mo0ja mama nie miala bo jej sie lozysko odkleilo.A braciszek ma teraz 12 lat i jest super chlopak i jeszce wojkiem zostanie :-D Kurcze miedzy mna a nim jest ponad 12 lat roznicy :ico_szoking
Tak czy inaczej agasco trzymam kciuki mocno!!!
Ja dzis mam smutny dzionek....Mezus dostal wize do usa i dotarlo do mnie ze naprawde nie bedzie go 4 misiece :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Dzis to dla mnie tragedia....Musze sobie to poukladac w glowie wszytsko i pewnie zmienie podejscie do tego.Oboje mielismy nadzieje ze nie dostanie wizy...Ale pewnie tak musi byc!!!
Buzka

arna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 10 kwie 2007, 14:14

24 maja 2007, 14:18

Cześć :ico_ciezarowka:
Tak czytam i czytam o waszych mężuniach... o wyjazdach.... i szczeże mówiąc pomimo tego że mój mąż jest na miejscu to tak naprawdę go nie ma... prowadzimy firmę chłodniczą i klimatyzacyjną.. także akurat jest pracowity sezon.. jak idę z córką spać to go jeszcze nie ma, a jak wstajemy to już go nie ma.. rozmawiamy przez komórkę albo wtedy gdy na sekunde wpadnie do biura. Zakupy dla przyszłej dzidzi tez go omijają bo robię sama z małą... nie jest to przyjemne :ico_placzek:
Poza tym dzisiaj pani ginekolog oznajmiła że mogę urodzić 3 tyg szybciej niż miałam termin bo dzidzia jakaś duża i reszta też większa.. powinien być 29 tydzień a wychodzi na to że jest 32(wyszło po obliczeniach na usg) czyli nie urodzę ok. 4 sierpnia tylko ok 17 lipca :ico_olaboga: może to i dobrze bo szybciej)) czyli szybciej muszę kupić wózeczek... hihi

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

24 maja 2007, 14:43

Kasia3, wiadomośc dostałam, ale jak chciałam Ci odpisac to juz Cie nie było.

martuunia1, wiem, że Ci smutno, ale jakby co to zawsze mozesz sie nam wyżalic. :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

arna, z jednej strony to fajnie, ze urodzisz szybciej. Tez bym tak chciała. A jezeli chodzi o Twojego męża to też to znam... Moj juz teraz tyle nie pracuje, ale bywało różnie wiec Cie rozumiem.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

24 maja 2007, 15:25

Martuuniu dlaczego mąż tak pesymistycznie na to patrzył. Wiem, że rozłonka jest okropna i to jest coś doczeko jest trudno się przyzwyczaić. Męża nie widziałam 2 tygodnie, ale wiesz takie rozłonki uczą wiele. Mąż i ty będziecie potem doceniać więcej spędzone czas razem. Mój tata wyjechał na prawie 4 miechy jak miałam niecałe 8 miesięcy, podobno płakał okrunie i niechciał jechać, ale to co przeżył i to co nam przywióz z tamtych czasów (komunizm w polsce był) to do dziś opowiadamy jako najciekawsze historje. Nie ma tego co by no dobre nie wyszło. :ico_buziaczki_big:
Arna po dzisiajeszym poranku stwierdzam, że ja chce urodzić wcześniej też,bo gorąc mnie zabija, ale u mnie tak sytuacja się nie przedstawia, ja mam maluszka w brzuniu. I nie zamierza nic nam przyśpieszyć, więc szykuje się nawet na opóźnienie, to by było lepiej, jeszcze bliżej naszej rocznicy ślubu, dokładnie 3 lata po ślubie 5 wrzesień :ico_brawa_01:
A mężunio mój zaczyna gorący czas w pracy, szleje teraz jak nie wiem co, np dzisiaj może wróci ok 21, przy dobrych wiatrach. I cały dzień z pasierbicą, a ona tak za nim tęskni. :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość