Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

25 maja 2007, 12:18

Asiu, ja już się nie denerwuję, bo tutaj się relaksuję :-D

U mnie dzisiaj upał...wyjdziemy chyba dopiero po południu, a teraz lece do Hubcia i sprzątać muszę.....Ale mam dzisiaj lenia....... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 maja 2007, 12:55

W taki upał to tylko spać, głowa mi pęka. Ale jeśli wierzyć progmozom, to od poniedziałku ma być koó 20 stopni :-D

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

25 maja 2007, 13:01

Mnie też się nic nie chce. Teraz pozazdrościłam dziewczynom wyjazdu nad morze :-) Maciej śpi a ja zabieram się za sprzątanie, bo mam ... :ico_olaboga: My na spacer pójdziemy później, ok. 16.30, straszna gorączka za oknem
A co do rozmów na kafe, to szkoda gadać. Ale powiem wam, że b. lubiłam klimat kafe i trochę żałuję że nas tam nie ma. Może jak TT "padnie" to wrócimy na stare śmieci??

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 maja 2007, 13:22

Jeja czemu TT ma paść :ico_oczko: Żartuję :) Mnie tez tam było miło, ale nas tam nie chcieli :ico_placzek: Błędem tamtego cafe jest możliwość właśnie takich anonimowych wypowiedzi. Ja nie raz już tam po uszach dostałam i bynajmniej miło nie było, żal mi tych wpisów gdy rodziłyśmy....

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

25 maja 2007, 14:09

oj mi też żal tych wpisów z porodów :(
ale ja już nie tęsknię za kafe bo się tu przyzwyczaiłam.
ważne, że Wy jesteście, więc mniej ważne w jakim miejscu.

Jaś na szczepieniu raz zapłakał ale zaraz wzięłam go na ręce i uspoiłam.
pani doktor potwierdziła, że 4 zęby naraz idą :( Dwa już kłują, jeszcze dwa.
Ale Jaś pzrytył 200 gram tylko :ico_placzek: JAkiś czas temu ważyłam go na wadze w domu i wazył 7800, a teraz 7620 :ico_placzek: Trochę się zdołowałam, bo on tak dużo je a taki chudy jest :(

U nas też żar się leje z nieba - Jaś śpi w najbardziej nasłonecznionym pokoju, trzeba będzie go pzrenieść do innego, ale jest goły przykryty tylko pieluszką tetr.

Ja z wózka też jestem neizadowolona, myślałam, głupia, że wózek to każdy jest dobry, że wystarczy mi byle jaki, tani, chciałam być taka oszczędna a teraz żałuje! Już bym go nie kupiła, jest toprny i ciężki! Możliwe, że też kupimy jakąś spacerówkę, ta którą ma MK bardzo mi się podoba.

Aniu i MK, wysłałam Wam książkę.

Idę się pakować!

Jeśli już nie zajrzę - to miłęgo tygodnia Wam życzę i będę naparwdę strasznie za Wami tęsknić :ico_placzek: Jak wrócę to napiszcie w niedzielę jakieś streszczonko dla mnie, plissss :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

25 maja 2007, 14:34

Cześć :-)

:ico_sorki: za spóźnione ale szczere, najlepsze życzonka dla Asi :ico_prezent: :ico_prezent: i dla Witaminki jeśli obchodziła rzeczywiście imieninki :ico_buziaczki_big:

Zuziu - :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i 200 lat :-D :ico_brawa_01: :ico_urodzinki:

Mk- wózeczek super :-) i cieszę, się że lubisz teściową ta przynajmniej słucha co lubisz co Ci się podoba a co nie - ja tam żadnej nie zazdroszczę bo każda teściowa ma poważny error ;-)

Dzieciaki są niesamowite :-)

Czytałam po łebkach bo czasu mam mało - sprzątnęłam chatę na błysk ze wszystkim łącznie z pieprzonymi 3 balkonami :ico_noniewiem:

Elunia czekam na Cię :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wczoraj mieliśmy 11 miesięcy od ślubu, robiliśmy sobie grilla dla naszej 3 (no czwórki ;-)) ale oczywiście wieśniara z daleka ale siedziała i gapiła się z drugą wsibską babcią :ico_zly: to Bartek chcąc być miły zaniósł im i poczęstował żercien na odwal się - zaraz przyleciała talerz oddać i stoi... gada coś do nas, do Lili :ico_puknij: ja na Bartka jedno znaczące looknięcie i spakowałam wszystkie graty, zgasiłam grilla i powiedziałam, ze wracamy do domu - już po grillu - nie czepiałam się do mężusia bo nie on winien, że ma beztaktowną (łagodnie powiedziane) i wkur*****cą matkę :ico_olaboga:

kiedy ja stąd się wyprowadzę :ico_noniewiem: liczę normalnie dni skrobiąc na ścianie jak w celi :-D

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

25 maja 2007, 15:13

maritta, to za miesiąc pierwsza rocznica ślubu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A tu już dwoje dzieci :-) :-) :-) . A tą Alergię olej :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Elu, baw się dobrze i wypoczywaj. Maciej ostatnio w ciągu 6 tygodni przygrał 300 g, za to urósł 3 cm

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 maja 2007, 15:56

Eluniu a pamiętasz moja przybrała w jednym miesiącu tylko 70. Podobno tak bywa, u Anetki też jakoś tak było. Nadrobi maluch później, nie ma sie czym martwić, słowo!!!
Maritko :ico_haha_01: tak to jest z teściowymi. U nas jest tez wesoło. Dobrze, ze mieszka dalekoooooo.

[ Dodano: 2007-05-25, 15:58 ]
Zdrzemnęłam się troszkę, ale wciąż coś mi w głowie huczy. A mąz do pracy wybył i dziś wieczór same jesteśmy, zresztą wczoraj tez byłyśmy...

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

25 maja 2007, 16:04

U nas dzisiaj lepiej z jedzeniem.
Wyszłam o 14.00 na "spacer". Rozłożyłam kocyk w cieniu na trawce za blokiem i posiedzielismy 40 minut. Wróciłam do mieszkania bo jest chłodniej. Teraz Erni śpi i ja też się zdrzemnę. Może jeszcze zrobię wypad koło 18.00 do parku. Mój termometr balkonowy pokazuje 34 stopnie :ico_szoking:. Liczę na te prognozy które mówią o ochłodzeniu. Pamiętam jak dziś że upały w ubiegłym roku były dopiero w połowie czerwca i zaczęłymi wtedy puchnąć stopy.

Marita, zazdroszczę energii :ico_oczko:

Życzenia dla Zuzi :ico_tort: idla wszystkich solenizantojubilatów.

[ Dodano: 2007-05-25, 16:08 ]
Elu ja mojego wózka też bym teraz nie kupiła. najbardziej podobaja mi się Bebe coś tam i Emmaljunga. Brakuje mi przekładanej rączki itp.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 maja 2007, 16:51

Agatko śliczne zdjątka. Jaka ja ma teraz ochotę nad wodę gdzieś pojechać. Ta pogoda normalnie nie ma litości. Koszmar! Czekam na ochłodzenie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość