Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

25 maja 2007, 12:12

Siunia ja tez niedawno dowiedzialam sie ze podatek jest mniejszy jak zonka nie pracuje... Wlasnie ostatnio Krzysiek zalatwial zmiane klasy podatkowej, ale dokladnie nie wiem gdzie i jak bo sie tym nie interesowalam. Ale cos sie mi obilo o uszy, ze mozna uzyskac zwrot tego podatku kiedy placilo sie wiecej a zona juz nie pracowala, ale nie chce czegos pogmatwac, bo nie jestem pewna...

Super ze odwiedzili Cie rodzice, moi przyjezdzaja do mnie w lipcu na dwa tygodnie i juz sie nie moge doczekac, mamcia na pewno bedzie gotowala pyszne obiadki i waga pojdzie w gore :-D

No i przede wszystkim bardzo dziekuje ze zaproszenia, mam nadzieje ze uda sie mi z niego kiedys skorzystac, tym bardziej ze slyszalam ze poludnie Norge jest przesliczne wiec wart by bylo zobaczyc :) No i oczywiscie ja tez zapraszam do nas. Super by bylo gdyby udalo sie nam kiedys spotkac na zywo...

Izunia no i Ty tez musisz kiedys skorzystac z zaproszenia :) Kiedy przyjezdza Twoj maz?? Pewno juz sie doczekac nie mozesz :)

Od lebary, taniej karty do dzwonienia do Polski, jest jeszcze tansza Teletopia, pol koronki za minute polaczenia, tylko ze smskow nie mozna wysylac i dziala na terenie i w okolicach Oslo (czasami lubi szwankowac), a ja nie wiem gdzie jest Twoj ukochany...

Milego dnia dziewczynki, zmykam do pracy :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

25 maja 2007, 12:18

Dominisia, a ty racujesz? Gdzie myslałam że nie pracujesz :)

Mój mąz wraca za 2 tygodnie :ico_brawa_01: nie mogę się już doczekac!!!!!
No to super że rodzice do ciebie przyjadą na pewno ogromnie się cieszysz!!!
Ale u mnie jest sliczna pogoda!
Miłego dzionka w pracy ci życzę ja do 15 pracuje ale mnie ciągnie kurcze zeby juz skończyc i kozystac z pogody puki jest z małym po dworku chodzic :)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

25 maja 2007, 12:27

Dominisia, dzieki za zaproszenie, a ja kiedys Oslo bym zwedzila, nawet przejazdem, bo bylam tylko raz i to o 24 w nocy jak wracalam z lotniska .

no rodzice narazie zachwyceni sa tu a zwlaszcza milanem , caly czas sie nim zajmują, bo w sumie dawno go nie widzieli

Kurcze super by bylo jak by mozna bylo sie jeszcze ubiegac o zwrot podatku z zeszlego roku zmniejszony, ale to w skateetaten trzeba zalatwiac, szkoda ze wczesniej nie wiedzielismy to juz w zeszlym roku by Mariusz mial mniejszy. A i tak ma dostac bardzo duzy zwrt bo 11 tys koron :ico_szoking: .Przyszly w kwietniu papiery ze taki zwrot bedzie.

U mnie pogoda kiepska , cialy dzien kropi i pochmurno, jak mąż wroci z pracy po 15 to pojedziemy z rodzicami na sklepy.

ja tez mam nadzieje ze uda nam sie kiedys spotkać, fajnie by bylo :-D

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

25 maja 2007, 12:40

siunia, kożystaj i naciesz się rodzicami ciesz się chwilami razem spędzonymi :) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

25 maja 2007, 19:00

No jeszcze pracuje, ale juz powoli zakaznczam swoja kariere, no coz mozna tu robic nie znajac jezyka?? :-D Bawie sie w konserwatora powierzchni plaskich, ale ja nawet z czasem polubilam ta prace, bo widze ze ludzie ktorym pomagam traktuja mnie jak przyjaciela, ze naprawde potrzebuja mojej pomocy i sa mi za nia wdzieczni... Ale jestem pewna ze do tego zawodu juz nie powroce.

My od zeszlego roku mamy problem z podatkiem, ciagle piszemy odwolania i tak dalej bo nam cos zle obliczyli i wyszlo ze mamy do zaplaty 31 tys. :ico_szoking: W najblizszym miesiacu ma sie wszystko rozstrzygnac, mam nadzieje ze na nasza korzysc

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 maja 2007, 09:46

Izunia, kożystam kożystam z przyjazdu rodziców. Dzis wkońcu słońce wyszło. Mąż w pracy na szczescie tylko do 12 i jedziemy do Kristiansand na sklepy. Trzeba pokupowac na jutro jakis skladniki na imprezkę urodzinowa.

Dominisia, o ja!!!!!! no to naprawde duzo 31tys :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: , jejciu to tyle zazwyczaj ma nasz kumpel ktory racuje w firmie komórkowej i ma swoją firme komputerowa i baaaaaardzo bardzo duzo zarabia, teraz ciagle kupuje jakies nieruchomosci zeby sobie odpisywac . Ale wy??? Ja cie to naprawde nie mozliwe. Hihihih chyba ze 31 tys dla was by dali, tak to moze byc :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

26 maja 2007, 12:45

te problemy z podatkiem to wszystko wina szefa Krzyska, jak rozmawilismy z Polakiem ktory robi rozliczenia podatkowe to powiedzial, ze widac czarno na bialym ze szef pral brudne pieniadze... Teraz jeszcze musimy wyslac jeden list do Skattu i sie okaze. Bo bedzie nie za wesolo jak bedziemy musieli placic, bo skad na raz wziac taka kaske??

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 maja 2007, 13:34

Dominisia, naprawde starszne :ico_szoking: , to naprawde duzo kasy :ico_olaboga:

Tak na rozweselenie zapraszam do obejrzenia filmiku mojego brata ( w roki głownej moj brat :-D )

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 2995738470

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

26 maja 2007, 19:00

ja dzis potrzebuje czegos na odstresowanie...
Po poludniu zadzwonilam do mojego lekarza zeby go zapytac o te dziwne uplawy co mam, a on na to ze musze jechac do szpitala. W drodze popsul sie nam samochod, jedziemy autostrada a tu nagle bach pelno dymu, w srodku, na zewnatrz wszedzie... Czekalismy na kumpla meza, zeby pozyczyl nam autko, on jeszcze nie chcial przyjechac i dopiero jak sie rozplakalam i powiedzialam mu ze musze jechac do szpitala to sie zlitowal (tacy sa wlasnie Polacy za granica). W szpitalu podejrzenie, ze moze to byc wyciek wod plodowych, zrobili mi USG, zbadali ginekologicznie i na szczescie wszystko jest w porzadku, nastapila tylko jakas infekcja i mam tabletki, wlasciwie jedna tabletke dopochwowa, 140 koron :ico_szoking:

tak wiec troszke sie dzis denerwowalam... oj joj

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 maja 2007, 21:39

Dominisia, :ico_olaboga: to straszne, ja cie , ze normnie wam nie cheli pomoc, no szok, :ico_szoking: .Ale mieliście pecha :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Na szczescie ze tam z dzidzią jest ok. A cena tabletki 1 to naprawde kosmiczna.
A tak przy okazji to moge sie zapytac ile masz lat i twój mąż??
Bo ja 14 a moj mąz 29lat

Wpadłam się wam jeszcze pochwali, że skoro są rodzice to robimy wypad na dyskoteke, fajnie bo juz dawno nie byliśmy.

A jutro nie robimy urodzin dla Milana tylko za tydzien albo dwa, bo dzis Mariusz pracował do 16, a zapomnielismy ze dzis skalepy tylko do 16, i kiszka nic nie kupilismy, bo tu jak sa zamykane sklepy wczesniej to wszytkie. Na poczatku bylam bardzo zła ale teraz mi przeszło.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość