katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

25 maja 2007, 21:16

Dzieki, udalo mi sie!!!

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

25 maja 2007, 21:35

dziekujemy za życzonka.
Dla OSKARKA serdeczne zyczenia z okazji skończenia 2 miesięcy, caro czym ci ta pielęgniarka kazała smarować, nam odrazu powiedzieli wyłącznie spirytusem
IM, :ico_olaboga: musisz uważac na malutka i tumaczyć codziennie że nie wolno małego brać na rączki, ja to bym zawału dostała.
justynat., mały fajniutki
kasi.k, u nas to jeszcze upalnie więc mozemy posiedziec na dworku
kasia735, Witamy w naszym gronie
delicja, chyba nie doczytałam co do Karmi mozna je pić , bo juz dawno miałam ochote na jakiekolwiek piwo a teraz jeszcze przy tych upałach....

mój skarbek dzisiaj zwymiotował, podałam mu herbatke, i gdy go wziełam do góry do odbicia nagle coś chlusło ale to chyba moja wina bo dwa razy go podnosiłam, to było przed kąpielą, a po plumkaniu jak dorwał sie do butli szok i jeszcze z cyca pociągnął :ico_szoking:
Dziewczyny a jak ubieracie maluszki po kapieli na noc w takie upały?

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

25 maja 2007, 21:37

DELICJA z tym mlekiem to tak jest moja nicola też nie chciała pić nutramigenu i zmieniłam na BEBILON PEPTI to jest też bezbiałkowe.
CARO ale mnie teraz wystraszyłaś bo moja Martynka ma jeszcze pępek i lekarka powiedziała że jak za dwa tygodnie nie odpadnie to już napewno do hirurga skierowanie mi da.

[ Dodano: 2007-05-25, 21:44 ]
ja do spania też zakładam samo body i skarpetki

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

25 maja 2007, 21:47

kasi.k, Malutka super wyglada ,na dziewczynki to sa prześliczne ciuszki, a dla chłopców to takie szare, a ja kupuje mu jasne i mąż ciagle się śmieje że kupuje mu ciuszki jak dla dziewczynki

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

25 maja 2007, 21:52

u mnie juz mleka w cyckach brak samo zniknęło mała pije bebiko1 jak na razie nie ma skazy zobaczymy póżniej ,jak pije to mleko to jest spokojna ,najedzona i pogodna.teraz pije co trzy godzinki w dzień a w nocy dwa razy się budzi ,wczoraj np. o 20 dostała zasnęła o21 i obudziła się o 24,30 i potem o 4,30 i o 7 wiec super.my tez całymi dniami na dworze ,ja tez mieszkam na 1 piętrze ale jak wchodzę nakarmic to zostawiam na dole i przypinam do poreczy i sama gondolke wnosze więc spoko.,nakarmie i dalej jazda nogi to mi odpadaja jeszcze nie wpadłam w trans.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

26 maja 2007, 00:51

hektorka, -ja tez podziwiam w sklepie te slodkie kolorowe sukieniusie.A dla chlopakow rzeczywiscie raczej monotonnia w kolorach.

Syla-Ty pewnie stracilas pokarm przez ten stres jaki ostatnio masz.Ale przez prawie dwa miesiace karmilas-zawsze to lepiej niz wcale.Chociaz ostatnio tak sie zastanawialam i szczerze powiem, ze moja siostra krociutko karmila a moja kolezanka bardzo dlugo i nie moge powiedziec, ze jej dzieci mniej choruja niz siostrzeniec.Powiedzialabym, ze raczej czesciej.To ja juz nie wiem jak to jest, chyba indywidualnie zalezy od dziecka, a nie od tego czy mama karmila idala w mleku przeciwciala czy nie.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

26 maja 2007, 10:16

Dziękuje Wam za słowa otuchy zawsze można na Was liczyć dziewczyny!!!!!!!!!

Hektorka mi kazała smarować tym fioletem dziadoskim i tkie oto skutki są!!!!!!!!!!! Mam nadzieję że z tym pępuszkiem będzie wszystko w porządku bo nie wiem co bym im zrobiła Tfu Tfu!!!!!!!!!!

Ja czytałam że najważniejsze żeby dziecku przekazać przeciwciała które są w siarze- tym pierwszym mleku, aniera ta teoria że dzieci karmione piersią rzadziej chorują też się nie sprawdza, więc już się nie przejmuję tym że karmię butelką, bo wcale nie jestem gorszą matką jak niektórzy chcą wmówić ( czytać- życzliwi)

Kasi.k Vikusia wygląda po prostu słodko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A teraz chciałabym życzyć wszystkim mamusiom wszystkiego naj naj najlepszego z okazji naszego święta, żeby nasze smyki rosły zdrowo i szczęśliwie!!!!!!!!

Ja osobiście jestem dziś ogromnie szczęśliwa że pierwszy raz obchodzę to święto!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-05-26, 10:26 ]
A terz mój skarb:

Obrazek

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

26 maja 2007, 10:30

Witam

Kasik dziś postanowiłam ubrać jagodę do tesciów w sukienkę. na razie śpi, ale na pewno pochwalę się!!

z karmieniem piersią to u nas w polsce przesadzają.... taki nacisk jest i mamy butelkowe są trochę piętnowane moim zdaniem :ico_puknij: ale głupota - jakby miłosc od tego była mniejsza... :/

[ Dodano: 2007-05-26, 10:35 ]
Caro piękny skarb!!!!

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

26 maja 2007, 14:23

Katrin :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mój zięc to niezły przystojniak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Caro na pewno będzie dobrze z pepuszkiem Oskarka...


Dagles czekam zatem na zdjęcia Jagódki w sukience :ico_haha_02:

i dla was kochane,
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE z okazji Dnia Mamy :ico_prezent: Ja dzisiaj rano az się troszke popłakałam ze wzruszenia, że po raz pierwszy jest to takze moje święto :ico_brawa_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

26 maja 2007, 14:35

Ja to jeszcze nieraz nie mogę uwierzyc że jestem mamą, że to tak wszystko szybko się wydarzyło!!!!!!! Czas jak byłam w ciąży to wlekł się okrutnie a teraz to nie wiem kiedy te dni mijają, mojemu synusiowi leci już 3 miesiąc!!!!! Boże kiedy ten czas minął!!!!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość