Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

25 maja 2007, 20:51

Mirelka jeszcze się nie przekręca z brzuszka może dlatego ze ja rzadko kładę bo wtedy wpada w straszna histerie ale mam koleznak kó™ej córeczka ma 6 miesiecy i się nie przekereca wiedz i Mirelka ma jeszcz czas.
Ale gryzaczek i inne zabawki sobie ładnie trzyma i wkłada do buźki potrafi sam sobie wziasc jak leży kołoniej jakaś grzechotka i się nia bawić .


Nie wiem czy to jednorazowe ale Mirelka dziś sama siadła jak była w wózku , mam w gondoli podnoszone oparcie i miałam na tym najniższym patrze a Mirelka siedzi , zobaczymy co będzie w najbliższych dniach może to tak chwilowo tak jak w pierwszym miesiącu zycia przekręciła mi się z brzuszka a na plecy a potem już w ogóle.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

25 maja 2007, 21:12

Iwona77, kurcze jaki Patryk podobny do Niny na tym zdjęciu z rączkami w buzi!
Ja kupowałam parasolkę ze 3 lata temu w sklepie i kosztowała 38 zł

[ Dodano: 2007-05-25, 21:18 ]
Byłyśmy na spacerku i Nina sobie upatrzyła "zabawkę":
Obrazek
A tu widać moskitierę w wózku żeby był chłodek jakjedziemy:
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-25, 21:19 ]
karolas, a propos rączek to Ninka raczej taka drobna jest a długa , Zuzia też taka byłai jej zostało...

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

25 maja 2007, 22:34

Asiam_26 dzięki za odpowiedź. Ale jak myślisz skoro mi lekarz nic nie mówił o nierobieniu przerw, to czy powinnam tak robić? Cholerka, nie wiem?!
Pozdrów męża, dzięki za komplement dla mojego synka!! :-D
Iwona77 mykupiliśmy parasolkę w sklepie i kosztowała 39 zł. Montuje sie ją jak dawniej takie lampki były, co się przykręcało do biurek.

Ja jeszcze nie zmieniłam gondolki na spacerówkę, bo teraz Bartusia wozimy w foteliku samochodowym. No i oczywiście pod parasolką!! :ico_haha_01: W gondolce lubi sobie spać w ciągu dnia w domu.
qunick super miałyście pikniczek!! Ale fajnie położyłaś Ninke na kocyku i macie edukacyjnej! Superowo! Też muszę tak Bartka u mamy na ogrodzie położyć. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

26 maja 2007, 08:27

KatelajdkaJeśli nie mialaś okresu to przerw nie rób a jeśli mialaś to rób - tak mi się zdaje. Ja gondolkę mam cały czas w domu i jakby co to zawsze mogę szybko zmienić

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

26 maja 2007, 10:56

ja wciaz uzywam gondolki bo u mnie sie da podniesc siedzenie pod glowa wiec jakby chciala sobie usiasc to moze sie oprzec o te wlasnie siedzonko, a za cieplo u nas niejest jest okolo 20-22 stopni niewiecej wiec Julcia sie nie poci, ale ja poczekam ze spaceroweczka az do czasu jak Julcia bedzie umiala sama calkiem siedziec ale nie sadze zeby to bylo za dlugi czas bo juz sie podciaga sama do siadu albo jak lezy na mnie to tak napina miesnie brzucha podnosi nogi i sie przechyla do przodu az do siadu hihihih i tez sie przewraca z pleckow na brzuszek ale jeszcze z brzuszka na plecki nie ale dzieciaki maja czas na przekrecanie az do 5-6 miesiaca wiec jeszcze Julcia ma czas.
a czy wasze robaczki tez sie tak wierca we wszystkie strony?? Julcia jak jest u mnie czy na macie to sie wierci z jednej strony na druga wygina nogi wygina glowe do tylu ze jej cialo tworzy literke U ale neiwiem czy to takie bezpieczne z tym wyginaniem glowy, wierci sie jak siedzi u mnie i chce sama siedziec normalnie zywa sie strasznie zrobila, jak ja poloze na macie to za chwile moge byc pewna ze lezy obok maty a nie na niej.....

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

26 maja 2007, 20:24

MamciaKochana, Ja tez zamierzam dlugo gondolki uzywac jak tylko sie da,na szczescie mam podoszone oparcie w gondolce wiec jak cos to bedzie mogl sie rozgladac, tylko nie wiem czy az do 6 m-ca bo wydaje mi sie ze juz mu bedzie ciasnawo.
Patrus tez sie wierci niemozliwie,klade go w dzien na poduszce bo troche mu sie czasem ulewa a i na macie do zabawek siega bo tak bez to trudniej by mu bylo i tez zawsze zjedzie z tej poduszki albo z boku niej sie znajdzie musze gi zagradzac z kazdej strony zeby mu sie nic nie stalo.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

26 maja 2007, 21:28

KATELAJDKA wiesz co z tymi tabletkami to ja sie pytałam mojej ginekolog bo ja własnie miałam juz pierwsza miesiączke po porodzie i ona mi powiedziała, ze nawet jak juz miesiączka była to nic mam jesli sie na te tabletki zdecyduje brac tak jakby okresu nie było tzn. mam tez nie robic zadnych przerw tylo brac codziennie o tej samej porze najlepiej wieczorem i nie mam robic zadnych przerw

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

26 maja 2007, 21:48

karolas dzięki że mi to powiedziałaś, bo myślałam że moze tylko gin Asiam_26 tak powiedział żeby nie robić tych przerw, a tu Twoja gin mówi to samo. Tylko czemu mój jest taki beznadziejny ze nic mi nie powiedział?? I przypomniałam sobie że powiedział mi że jak dostanę 2,3 okres to wtedy zrobi mi cytologię. No to co kurde mam robić? Tylko powiedział to zanim powiedziałąm o tabletkach, to może potem zapomnial. Ale chyba powinien powiedzieć jak mam zażywać, no bo skąd na Boga sama mam wiedzieć...
Od kilku dni Bartuś ma przy łokciach takie czerwone placki, niewielkie. Posmarowałam to maścią do pupki i już nie są takie łuskowate, suche, ale ciągle są czerwone. Była u mnie dziś koleżanka i mówiła że tak moze się skaza białkowa objawiać, mam nadzieję że to nie jest to!! Cholerka!! Mam nadzieje ze to zniknie!!

A jak tam moje drogie obchodziłyście pierwszy dzień matki?? Mój synek spiewał dziś ze mną! Myślałam ze padnę. Zaczęłam śpiewać tak jak Bartuś lubi najbardziej, czyli na tzw. "nutę warszawską"!! hihihihi:) Czyli jak przedwojenni panowie!! :ico_haha_01:
A on zaczął razem ze mną tak zawodzić! Jak ja przerywałam to on tez przerywał. Jak zaczynałam to on tez, myślałam ze pęknę ze śmiechy!! Przekochane to moje dzidzi!!!

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

27 maja 2007, 19:02

KATELAJDKA,LUTOWKIja dzień matki obchodziłam u swojej mamy na ogrodzie byłam cały weekend z dzieciaczkami na ogrodzie. Dzień matki pierwszy mialam juz 4 lata temu a tym razem mój synek zgotował mi prawdziwa niespodzianke-namalował sliczna laurke a w niej kwiatki dla mnie, narysował siebie i Amelke ze smoczkiem i z boku ja go pytam co tu narysował a on ze to jest maszynka do golenia włosow-takmnie tym rozbawil ze cały dzien z tego sie smiałam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
najbardziejmnie zaskoczył tym ze ptrzygotował dla mnie niespodzianke i utrszymał wszystko w tajemnicy- do laurki dołozył toto-lotka i karte do telefonu ale to juz tata mu podsunał pomysł, w sam dzień matki obudził mnie o 7.00 mimo ze amelcia spała i przyszedł i tak pieknie mnie przywitał mowiac-mamusiu dzis jest twoje święto, bo to śięto mamy a ty jestes kochaną moja mama- no i go przytuliłam i sie popłakałam tak pieknie to powiedział a nikt mu nie podpowiedziął co ma powiedziec bo meza nie było był w pracy byłam dumna z niego. Nawet na ostatniej stronie laurki narysowął Amelkę niby ze to ona dla mnie narysowała a on jej pomógł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kochany bombelek nieraz jest taki słodki a nieraz to och....
U nas jest bardzo gorąco ponad 30 stopni w cieniu-Amelcia jest w samym body bez skarpetek i normalnie jest mokrusienka czy to w domku czy na dworze cała upocona leje sie z niej dosłownie ale zaraz chyba w koncu lunie i bedzie burza taka mam nadizeje zeby wypłukało te pyłki bo umieram
Jutro chyba sie z Amelka bede musiała przejsc do pediatry bo ma katarek od zeszłej soboty i troche sie powiekszył no i do tego częsciej sie kaszelek pojawia zobaczymy, ale powiem wam ze wole juz jej katar i kaszel bo kurcze mam kumpele która ma dwójke dzieci i bardzo są schorowane coraz wiecej im chorób dochodzi takze juz wole to niz cos powazniejszego bo widze jak ona cierpi i jej dzieci to mi serce pęka-teraz temu synkowi 7 miesięcznemu wykryli astme oskrzelową masakra by jej sie udusił ale w pore zdązyli po zastrzyk mówie wamstraszne to jak dzieci chorują zyczmy więc sobie nawzajem duzo zdrówka dla naszych pociech buziaczki dla was wszystkich, napiszcie jak wy obchodziłyscie dzien mamy hi hi hi

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

27 maja 2007, 22:00

HEKKATE wiesz co między Amelka a danielkiem jest róznica dwoch tygodni a powiem ci ze to na takie szkraby bardzo duzo, ona jeszcze dwa tyg. tez nie trzymała sama gryzaka nawet nie wyciągała po niego rączek , to sie stało dosłownie z dnia na dzień pare dni temu więc zobaczysz za dwa tygodnie a moze prędzej i on bedzie sam pieknie trzymał, a Amelka tez sie tak nieraz do tyłu wygina no i musze tez pilnowac by kacerek nie siadał jej za główka a najczęsciej wtedy do niego do tyłu sie własnie wygina.
to Amelka tez bardziej i czesciej na prawo patrzy na lewo mniej ale sie tym tak nie martwie na naszej kanapie staram sie wtedy ją tak układac zeby patrzyła drugą stroną hi hi.
mi juz kreska na brzuchu tez blednie i zanika a miałam ja bardzo mocno widoczna i długaśną-ginekolog mówi ze do pół roku ma prawo byc a nawet nieraz jest dłuzej i ten barwnik sie tak długo u niektórych utrzymuje jak mnie a tu na plaze niedługo czas hi hi a ja nie dosc ze kreska to jeszcze opona jakbym była w 3 miesiacu ciązy- dzis dostałam druga miesiączkę po porodzie ale jak tylko mi sie skonczy biore sie za siebie i obiecuje ćwiczyc brzuszki koniec tego leniuchowania bo jak ja sie ludziom na plazy pokaze hi hi hi :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości