Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

27 maja 2007, 20:37

Anulaf ja sie chętnie z Toba na tę pogodę zamienie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jestem zimnolubna, nie cierpię upałów czuję sie w nich fatalnie....... :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-05-27, 20:54 ]
miłych snów znikam :ico_papa: :ico_papa: :zzz: :zzz: :zzz: :516:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 maja 2007, 21:16

ja też się wcześniej dziś kładę... :ico_spanko: , do jutra pa :516: :516: :516: :516: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

[ Dodano: 2007-05-28, 08:23 ]
Witajcie z ranka :)
ja juz na nogach...wcześniej sie połozyłam to i wcześniej wstałam :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Piję małą czarną :ico_kawa: rozpuszczalną z mleczkiem.... a na śniadanko jakoś wcale nie mam ochoty.
za okienkiem piękny dzień. chyba wybiorę się dzis na małe zakupy, a o godz.12 mam u Miłosza w przedszkolu dzień Matki... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-28, 09:37 ]
Kochane gdzie wy jesteście...? śpicie jeszcze? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-28, 09:42 ]
dzwoniłam przed chwilą do przychodni, chciałam zamówić wizytę do gina na 11 czerwca...niestety nie ma juz numerków :ico_placzek: dopiero na 18 czerwca. ale ta nasza służba zdrowia jest ... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: tylko by strajkowali...tragedia...

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

28 maja 2007, 10:08

Ale popisałyście przez pół godziny czytałam i czytałam :ico_oczko:
Siedze i kończe śniadanko :ico_oczko: Malusia szaleje w brzuszku czasem mam wrażenie, że wogóle nie przestaje :ico_olaboga: chyba sie do mnie wrodziła :-p

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

28 maja 2007, 10:20

I ja witam po weekendzie!

Viola, nawet nie strasz tymi upałami, ja nie jadę na badania, bo czekam na ochłodzenie! A w sobotę słabo mi się nad żelazkiem zrobiło :ico_olaboga:

Ja siedzę sama, dziś dłuuugi dzień - mąż ma masę załatwień i nie wiadomo, kiedy wróci, pewnie wieczorem. :ico_placzek:

Z piersi zaczęło mi coś delikatnie sączyć wczoraj, ale to raczej wilgoć niz jakaś kapanina :ico_noniewiem:

Aż mnie skręca, taką mam chętkę na kawę, a tu bezkofeinowej brak. Dziewczyny, powiedzcie, pijecie taką zwykłą kawę z kofeiną? Niby ginka powiedziała że można, byle nie w nadmiarze, ale sama nie wiem... A do kawki mam pyszne ciasto na lekkim biszkopcie z truskawkami w masie jogurtowej - leciutkie i aż tak nie tuczące, mam nadzieję. No to dla Was po kabelku! Częstujcie się! :ico_tort:

Mam zamiar w tym tygodniu się spakować, pokompletować to, co najpotrzebniejsze, ale dziś chyba mi się nie będzie chciało. A Wy myślałyście o wyciąganiu walizek? :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

28 maja 2007, 12:00

No Basiu raz na jakiś czas taka kawka nie zaszkodzi, ja pije czasem bo mam ogólnie bardzo niskie ciśnienie i pomaga mi kawka :ico_oczko:

Co do wyciągnięcia walizki to chyba zaczne pakować co najpotrzebniejsze w przyszłym tygodniu bo nigdy nic nie wiadomo a do przyszłego tygodnia skompletuje co mi brakuje, a w sumie zostały tylko do kupienia rzeczy dla mnie tj. piżamka, i szlafroczek bo mam w domku jeden ale jest taki krótki i troche latek już ma :ico_oczko: to tak głupio takiego wycieruszka brać ze sobą

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

28 maja 2007, 12:42

hello, ja tez już jestem dziś się w koncu wyspałam :-D a u mnie pogoda dalej upalana, wczoraj to mysłam ze się rozpłyne, wiec wymyśliliśmy z mezulkiem ze pobyczymy sie cały dzionek w ogródeczku, a tu jak na złość co pół godziny ktos z wizyta wpadał :ico_noniewiem: i nie dośc ze sobie nic nie odpoczełam to jeszcze całe ciasteczko z truskaweczkami mi zjedli :ico_placzek:
w sumie to i lepiej bo dziś wizyta u gina, wiec bedzie wazenie :ico_haha_02:
kinguś a jak tam nie załało cie bo wczoraj najpierw w wiadomosciach pokazywali moje okolice a później twoje :-D
a ja torbe już troszkę sobie spakowałam, no w sumie dziś 28 wiec termin rózwniutko za miesiac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

28 maja 2007, 13:20

Wiesz Uleńko nie było tak tragicznie owszem drzewka połamane i grat straszliwy padał a My akurat u rodziców byliśmy później do domku wróciliśmy i u Nas w dzielnicy jakby nic nie było :ico_oczko: A niektóre ulice wogóle nie przejezdne bo tyle wody było :ico_szoking:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

28 maja 2007, 13:49

U mnie od kilku dni żar się z nieba leje :ico_olaboga: Wczoraj było 55 stopni w słońcu :ico_szoking: a że tak samo jak abegano, jestem zimnolubna, tak więc czuję, ze się roztapiam :ico_wstydzioch:

basik334 pisze:Z piersi zaczęło mi coś delikatnie sączyć wczoraj, ale to raczej wilgoć niz jakaś kapanina


Ja od kilku dni zalewam sobie prześcieradło i kołdrę podczas snu. Raz z jednego cycorka mi wypływa, a raz z drugiego. Ostatnio zrobiłam plamę o średnicy 10cm :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

28 maja 2007, 14:14

Ja też zdecydowanie wole chłodniejsze dni takie 20 góra 25 stopni bo inaczej chodze jak zakręcona mogła bym cały czas w chłodnej wodzie siedzieć :ico_oczko: No chyba, ze mam zamiar się opalać to wtedy mogę plackiem leżeć i nikt mnie ze słońca nie ściągnie ale teraz z brzucholkiem nie ma co przesadzać tak się wygrzewać :ico_oczko: Po porodzie sobie odbije opalenizne :ico_oczko:

Ja naciskam sobie cycusie to później mi tak nie cieknie w ciągu dnia ale nie narzekam bo jak miałam taki okres po 20tyg to leciało i leciało i miałam już dość a teraz to pikuś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

28 maja 2007, 14:16

Basiu ja piję kawkę :ico_kawa: Ricore z Nestle, zawiera 40% kawy rozpuszczalnej, i 60% cykorii, która zawiera magnez, wapń i błonnik. :ico_oczko: jest smaczna..., ale czasami piję też rozpuszczalną normalną, tyle, że z mleczkiem.kobiety w ciąży mogą wypić dziennie nawet 2 filiżanki kawy czarnej i nic nie będzie maluszkowi. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u mnie lato na całego...dopiero co wróciłam do domku...jestem padnięta...
mnie naszczęście nic nie leci z piersi... zresztą z żadnym z chłopców nic mi nie ciekło... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , dopiero jak laktacja rozręciła się na dobre to wtedy nie nadążałam z wkładkami :-D :-D :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość