Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

27 maja 2007, 10:16

Beatris60, jak mogłaś teściowej kiełbachy nie dać :ico_oczko: .....

Wiecie co ja mojej tesciowej nawet zyczeń na dzień matki nie złożyłam bo po co.... w ogóle się mną i mąłym nie interesuje..jestem ciekawa jaka bedzie jak mój mężuś wróci hehhe...
Napisałam mu że nie wiem co z jego mamą jest wcale się nie odzywa tak jak by nas nie znała :ico_oczko:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

27 maja 2007, 12:56

my wczoraj na grilu u teściów byismy wsumie było ok,tylko głupie gadki teścia że mamy małego u nich zostawić na noc,że to ,ż tamto,przeciez potrzebujemy chwile dla siebie ,palant jeden :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
chciałby mi dziecko wychowac :ico_zly:
I tak małego niezostawilismy bo niby poco :ico_puknij: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

28 maja 2007, 10:19

Każda teściowa no i teściu :ico_zly: to takie dziwne i kopnięte stworzenia są!

Ja sie cieszę że mój mąż nie musi narzeka na teściów czyli moich rodziców mało tego lepiej czuje się u moich rodziców niż u swoich zreszta moi rodziece uwielbiają mojego męża! Tylko ja mam głupich teściów :ico_zly:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

28 maja 2007, 15:00

u nas byłoby ok,gdyby tesciu mnie tak nieirytował,a tesciowa niemówiła co robie żle,

[ Dodano: 2007-05-29, 15:54 ]
Moja teściowa mnie dziś zirytowała :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
tak z nienacka zaczeła mnie sie dopytywać ,czy moze bym nieposzła do pracy na pół etatu ,niby spokojnie pytała ale wiado mo co miała na mysli :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 maja 2007, 18:03

Chce zadac wam pytanie czy to normalne jest ze tesciowa traktuje moja coreczke nie jak wnuczke tylko jak by to bylo jej dziecko?? Ja tez odczuwam ze Nicole ma za duzo nadmiar milosci od babci.. ona ja kocha i chce dobrze dla niej ale moja tesciowa przesadza ja sie boje co to bedzie jak mala podrosnie... bede miala ta sama sytuacje jak ma Beatris ze babcia bedzie rozpieszczac a mala bedzie chciala tam byc u nich bo tam bedzie lepiej o rety jak ja sie boje tego.. potem tej rywalizacji.. to straszne i dodam ze moi tescie tez sa za blisko nas icvh dom widze z okna .. poradzcie mi cos bo oszaleje.. caly czas juz mysle o tym ale to nic nie daje... :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_chory:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

29 maja 2007, 19:01

Kristi no nie wiem z jednej strony to dobrze ze babcia kocha wnuczke i ma do niej duzo milosci ale z drugiej strony ta granica powinna byc ustanowiona na poczatku zeby w przyszlosci nie bylo problemów.

Izunia pisze:mało tego lepiej czuje się u moich rodziców niż u swoich zreszta moi rodziece uwielbiają mojego męża! Tylko ja mam głupich teściów
Ja mam dokładnie tak samo moj p jest bardzo zadowolony ale ja :ico_zly:

W pon jak bylam w przychodni u gin spotkalam moja szwagierke z tesciowa i myslicie ze cos zapytaly nonono nic jak sie czuje jak synek ........ a juz 12 dni tylko zostalo to jest tesciowa :ico_zly:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

29 maja 2007, 19:01

Kristi, rozumiem cie :ico_noniewiem: ,ja nieubie jak moja tesciowa mówi do olka synuś :ico_noniewiem: przeciez to moje dziecko :ico_noniewiem:
Ja staram sie rzadko u tesciowej bywac,sama z bomblem tam niechodze,wsumie jakby tak bardzo chciała zobaczyc małego też by do nas przyszła.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 maja 2007, 20:02

No wlasnie karina mnie tez bardzo denerwuje jak moja tesciowna mowi do mojej coireczki Moja Myszka,Moj SLodzilek itd.. Wszedzie jest pelno tego slowka Moja Moja a tak naprawde to moja coreczka jest Moja i tylko Moja ale nie odzywam sie i musze to jakos znosic niestety tylko wybucgne wtedy jak mi bedzie za duzo i wtedy sie do mnie nie beda tescie odzywac dluzszy czas i wtedy bede ta najgorsza synowa.. To jest tak moi tesciowie maja dwoch synow ten starszy moj szwagier mieszka od nas 60 km ma zone i 2 dzieci i moja szwagrowka a jego zona to super synowa w oczach moich tesciow bo jest daleko i jak przyjedzie to sobie da powiedziec tesciom i jest w porzadku a ja jestem wydana z iich mlodszym synem i czuje sie ta gorsza synowa bo jestem blisko... niedam sobie za duzo powiedziec i moich tesciow szczegolnnie tescia doprowadza to do szalu ale nie przejmuje sie nim nie lubie ich.. ale coz zrobic jest jak jest niestety.. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

29 maja 2007, 20:25

No widziecie jak nie nadmiar czulości to w przeciwną stronę zero takie są teściowe...
Hmmm niewiem co gorsze :ico_olaboga:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

30 maja 2007, 09:46

Moi tescie mają za to trzech synów :ico_olaboga:
Ja jestem z tym środkowym :-D :ico_haha_01:
Najmłodzy też teraz sie zeni we wrzesniu,i juz tesciowa zaczyna gadac na przyszłą synową,że nieprzychodzi,że żadko bywają u nich,a przeciez musza sie z tym pogodzić,że ich kochani synusiowie wyfruna kiedyś z gniazdka :ico_puknij: :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość