Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

28 maja 2007, 18:49

A my juz po bioderkach ale musze konczyc to jutro napisze

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

28 maja 2007, 18:53

ML, no Julcia dzis dokladnie to samo placz i histeria a pic wogole nie chce choc u nas nie jest tak goraco....mam nadzieje ze to tylko taki zly humorek dzisiaj

a ja tylko czasem wyparzam a tak to myje pod bardzo goraca woda i nic Julci niejest, teraz jak juz niejest takim calkiem noworodkiem chce ja przyzwyczajac do innych bakterii

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

28 maja 2007, 22:15

MamciaKochana, ML U nas tez płacz byl i histeria, to chyba przez ten upał,ze spacerku musielismy ze 2 razy wracac szybciej.Mogloby sie chlodniej zrobic, znaczy taki normalne polskie termperatury ok25C.

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

29 maja 2007, 11:09

Mój Tobiaszek spróbował dzisiaj jabłuszka. Dalam mu doslownie troszeczkę , tak na końcu łyżeczki. Smakowało mu bo chciał jeszcze - ale na razie będę obserwować czy nie ma na nie uczulenia.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

29 maja 2007, 11:56

A my wczoraj byliśmy, jak pisałam, na kontroli bioderek. U nas ok i bez kontroli Ale była przed nami dziewczynka której lekarka zaleciła szynę - biedactwo jeszcze 6 tygodni z tą szyną...

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

29 maja 2007, 14:25

JA choćbym chciała potrzymać dlużej gondolkę to niestety to jest kwestia tygodnia, dwóch i bedzie za mała dla Bartoszka! Ta moja "drobinka" rośnie jak na drożdżach!
Mnie krecha raczej jeszcze nie blednie. Choć nie była bardzo ciemnia. Ja mam bardziej widoczną krechę nad pępkiem niż pod. A poza tym u mnie jest ciągle bardzo widoczny ślad po oparzeniu. Chyba w listopadzie polałam się wrzącą herbatą po brzuchu. Teraz jak skóra się skurczyła to nie jest to już takie duże jak wcześniej ale ma ciągle ze 3 cm i jest szerokie na 1cm. To taka ciemna plama koloru jak nasze krechy. MAm nadzieje ze zblednie. Stosuję żel na blizny z AA. Zobaczymy czy pomoże.

Ale mi się chce dziś spać. Nie mogłam w nocy zasnąć do 1:00. I to już któryś dzień z rzędu, cholerka! Mój Groch właśnie zasnął ale o tej porze to tak głupio się kłaść. W nocy spał mi ładnie. Zjadł ostatni raz o 22:00, w ciągu pół godziny zasnął i spał do 6:45. Potem znów zasnął i spał do 9:15. Ale mnie i tak malo żeby się wyspać. Ja zawsze potrzebowałam 9 godzin zeby być wyspaną, a teraz taki przerywany sen nie daje komfortu wyspania się. No trudno...
Dziś miały byc burze a tu nawet słonko świeci. Ciekawa jestem jak bedzie bo umówiam sie z koleżanką na wspólną wizyte z naszymi synkami w szkole rodzenia. Ja sie jeszcze Bartulkiem nie chwaliłam przed nimi. Oby pogoda dopisała!!

A tutaj coś dla rozrywki http://horoskop.wp.pl/kat,74396,index.html
http://horoskop.wp.pl/kat,74394,index.html

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

29 maja 2007, 15:51

hej kobietki
a ja dzis buszowalam na zakupach chcialam kupic sukienke wlasnie na chrzest dla siebie i niemoglam sobie poradzic i zadzwonilam po szwagierke a ona przyszla i mi pomogla i kupilam taka czarno-biala kiecke na lato marszczona pod piersiami i zawiazywana na szyji, przewiewna jest i ma podszycie i w dol rozchodzi sie w taki klosz jakby i jest do lydek, wyglada super, jeszcze tylko kupie do niej szal i bedzie ok, buty juz kupilam a one tez plaskie biale ze skory takie baleriny jakby wiec tylko jeszcze je przetre bo dzis je ubralam specjalnie zeby zobaczyc czy beda pasowac, i ja bede gotowa, maz garniturek a Julcia bedzie miala rodzinne ubranko do chrztu co ma 90 lat hihihi tylko musze dokupic czapeczke i pewnie jakis sweterek bo Julci na pewno w sukieneczce bedzie za zimno :-D

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

29 maja 2007, 17:47

LutówkiU mnie znów żar z nieba, prognoza mówiła że dziś ma być w końcu chlodno i ma padać deszcz - ale nic z tego 35 stopni normalnie koszmar.

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

29 maja 2007, 18:29

Coś pusto tu dzisiaj.
My jesteśmy wlaśnie po kąpieli, Tobiś rozmawia w łóżeczku z misiami. Zauważyłam, że z dnia na dzień coraz bardziej lubi się kąpać. Chlapie nóżkami - tak, że czasami pół pokoju jest mokre. :-D
Aha - i polubił leżenie na brzuszku, czasami wręcz domaga się bym go tak położyła. Leży ma zgięte nogi w kolanach i gada do maty, a ślina czasami tak bardzo mu cieknie. dzisiaj zauważył na macie odstającą trawkę i próbowal ją rączką sięgnąć, jak dosięgnął to ją pogłaskał i zaśmial się. Mały szkrabek....

lutówki - kończy mi się urlop macierzyński, wczoraj dzwonilam do żłobka by zapisać Tobiaszka. Niestety tam gdzie go chce dać mają przerwę w lipcu - ale kobieta dała mi nr do takiego gdzie mają dyżur w wakacje. Najbardziej boję się tego rozstania z dzidziusiem i nie wiem kto to bardziej przeżyje dzidzia czy ja. Chyba ja....., dzidzia zajmie się zabawkami i jakoś jej dzionek minie a ja w pracy będę myśleć czy mój Tobiś nie placze. Kurczę te macierzyńskie powinny być dłuższe - tak do ukończenia przez dziecko przynajmniej roku. Ale niestety żyjemy w takim a nie innym kraju.

[ Dodano: 2007-05-29, 18:30 ]
asiam_26, - u nas też kropnie gorąco. Ja jak wyszlam na specr to spakowalam folię przeciwdeszczową, zdjęłam parasolkę (bo były chmury na niebie), ale jak już wracaliśmy to był taki ogromny upał.....

[ Dodano: 2007-05-29, 18:31 ]
MamciaKochana, - fajnie, że zakupy Ci się udały. Z opisu wynika, że sukienka jest super..... A dzidzia hmmmm będzie małą damą.... :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-29, 18:34 ]
katelajdka, - wiesz co ja tż mam problemy ze snem, dziwne bo zazwyczaj zasypialam jak tylko przyłożylam glowę do poduszki. A w dzień szkoda mi się klaść, szczególnie w taką pogodę. I nie narzekam również na sen mojego Tobiaszka - śpi tak od 19.00 czasami od 20.00 do 4.30 czasami 5.00 bez przerwy, zje i potem dalej śpi - ale tylko do 8.00.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

30 maja 2007, 09:16

ML, to ci Tobiaszek bardzo ladnie spi , Julcia kladzie sie spac o 21-21.30 a czasem i pozniej zasnie i jeszcze czasem sie obudzi o 5.30 na mleczko :-D ale jak dzionek jest dobry i nie ma problemow z noskiem to spi calkiem do rana do 7 zdarza sie ze do 8. a ztymi chrcinami to jedna pociecha ze bedzimey wystrojeni bo tutaj chrzciny to bardziej jak urodzinki czy imieninki a chrzstni swiadkowie...echhh nie maja takiej tradycji chrzcin jak my, ale co poradzic,

dziewczyny wczoraj pierwszy raz od Julci na rodzin wybralismy sie bez malej Julci do restauracji hihihi Julcia zostala pod opieka mojej dawnej pracodawczyni i kolezanki w sumie choc jest strasza ( ma ponad 43 lata i dwojke dzieci o wieku 6 i 9 ) ale i tak dogadujemy sie swietnie, odwiedzam ja w kazdym tygodniu, strasznie sie balam zostawic Julcie, a Julcia spala przez pierwsze 1,5 godziny a potem krzyczala :ico_olaboga: no ale jak sie uspokoila to podobno sie juz smiala do samego konca :ico_brawa_01: a mysmy poslzi z mezem i jego siostra i jego siotry mezem do rastauracyjki jedzonko pyszne jadlam sobie raczka jelonka i pyszne lody ale najlepiej bylo z szampanem bo zamowilam kieliszek szampanu z rumem za 45 zl :ico_szoking: jedno tylko usprawiedliwienie ze byl to pierwszy taki prawdziwy wypad na dobra restaruracje i mezowie chcieli nam podziekowac za pomoc przy pracy zebysmy sie poczuly jak krolowe nastepny taki wypad pewnie za kilka lat jak sobie oszczedze pieniadze ze sprzedarzy butelek hahahaha

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości