Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

28 maja 2007, 23:25

Alinko Ty też super wyszłaś. A ten komplet to nie komplet hihi... Tą bluzeczkę dostałam właśnie od przyjaciółki a spodnie moje i tak się zgrało.

Lucy to wklejaj zdjęcia z Tomkiem, czemu nie??

Ada dobrze, że wszystko pod kontrolą, chociaz u mnie nidy takiego tętna nie było. Zawsze 140. Ale lekarz wie przeceż lepiej, jak mówi że ok to ok.


Dominika_S różnie bywa z odwróceniem się dziecka. U jednych wcześniej u innych później. Ale samo uczucie gilgania na dole nie znaczy, że to już. Najlepiej zaczekaj aż lekarz to potwierdzi, to będziesz pewna.

Madziorka :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

A ja żeby było zabawniej wkurzyłam się dzis na swojego i mam focha. Cały dzień go nie było, wieczorem trening, a teraz jak wrócił to mówi, że koledzy na niego czekają.
No to zrobiłam awanturę. I tak poszedł. Kazałam mu się dobrze bawić, a on na to, że będzie. Świnia!

Idę spać, nie będę na niego czekać i zreszta jestem już zmęczona. pa brzuchatki!

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

28 maja 2007, 23:35

Hej Wam,znowu napisałyście kupe stron, że pare ostatnich przeczytałam...Byłam dziś u gia,popytaliśmy o wszystko, bo mnie zostały do terminu 3 tyg, A lekarz mi powiedział że za tydzień chce mnie jeszcze widzieć, a za 2 tyg weżmie mnie do szpitala! Bo on nie chce dopuścić u mnie do "początku akcji porodowej" tylko chce żebym poszła na spokojnie do szpitala, zrobią mi badania i dzidziusia wyciągną i już...A wydawało mi się że moje maleństwo nie jest jeszcze obrócone,a jednak jest!
Troche mnie ogarnia panika, bardzo chcę żeby było wszystko dobrze...
dobranoc dziewczyny... jutro wpadne jak mój mąż się wyśpi,bo poszedł na noc :ico_placzek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

28 maja 2007, 23:44

ja bym wkleila,ale mam same stare,a juz wam tu wklejalam :-D jak jakies nowe zrobimy to wkleje,ale nie ma nam kto zrobic,bo my przewaznie razem he he takie leniuchy ostatnio :-D nie raz sasiadka wpadnie,ale ja jej nie lubie za bradzo,bo mam wrazenie,ze ona do T przychodzi ,a nie do mnie :ico_zly: i tez sie dzis troche wkurzylam na T ,bo zapytal sie jej czy chce sie z nami zabrac,bo do mothercare jechalismy,a tam tesco po drodze,a ona przeciez taka bidulka,nie ma z kim jechac,bo ja chlopak rzucil i w ogole...no i wyjechala z tekstem,ze nic nie potrzebuje,ale tak rekreacyjnie to moze sie z nami przejechac...a tak rekreacyjnie,to ona mnie moze w tylek pocalowac :-D na poczatku ja lubilam,ale jak mi opowiedziala ,ze sie teraz spotyka z chlopakiem ktory ma malutkie dziecko i dziewczyne(ktora ponoc kocha :ico_puknij: ) to dla mnie to jest zwykla sz....tym bardziej,ze chodzi do niego na noc...i nawet sie z t dzis o to poklucilam,bo nie zycze sobie zeby jej jakies podwozki proponowal ...tym bardziej,ze ona jak jestem sama to nie przychodzi,tylko dziwnym trafem jak tomek jest...a jak tomka nie ma ,to siedzi 5 min i leci do domu :ico_zly:

[ Dodano: 2007-05-28, 23:51 ]
ale nie mowie tomkowi,ze zazdrosna jestem,bo bedzie sie ze mnie smial :ico_wstydzioch: ale mowie wam dziewczyny,ze sie nie myle hi hi ona do niego przychodzi,widze to...i zawsze jak przychodzi to mowi tak,,a co taki zly ? klocicie sie?,, no nienormalna :ico_puknij: siedzimy normalnie,a ona sie pyta czy sie klocimy :ico_zly:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 maja 2007, 00:58

Agniecha, to fajnie masz takiego ginka, który Ci normalnie wszytsko powiedział, ja bym btła bardzo spokojna gdybym takie rzeczy słyszała od ginka. A ja nawet sdzpitala wybranego nie mam :ico_olaboga:

Lucy za włosy i o ścianę taką ździrę !!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

29 maja 2007, 06:36

Jaśnie Pani mój gin mówi że dopiero na porodówce zdecydują o tej cesarce, ale wspominał że bardzo możliwa więc mam nie być zdziwiona.

Madziorka Śnieżka z krasnoludkami może się puszczać, byle nie krasnoludek z krasnoludkiem hihi :ico_smiechbig: A Tinky Winky jest pedałem tylko dlatego że ma torebkę hahaha normalnie debile!!

Lucy Ty nie puszczaj zdziry za próg, :ico_nerwusek: takie to zawsze znajdą sposób żeby jątrzyć :wpale: :502:

Dziś mam wizytę na dziesiątą, opowiem jak wrócę, na razie

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

29 maja 2007, 08:15

Cześć brzuchatki!
Za chwilę mój K. wraca do domku i cały dzionek dziś razem spędzamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lucy, dziewczyny mają rację - nie wpuszczać takiej sąsiadki za próg albo poczęstować herbatą z dosypanym środkiem na przeczyszczenie :diabel2: :diabel2: :diabel2: :diabel2:

Alinko, ślicznie wyglądasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja na razie mogę tylko pomarzyć o wciśnięciu się w sukienki sprzed ciąży :ico_zlyCo do sklepu mothercare, to jest na pewno w Wola Parku na Górczewskiej (chyba, że pomyliłam z jakimś innym :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ).

ada31, moja Maleńka ma zawsze tętno w normie, więc nawet nie pytam
ile :ico_wstydzioch:

Dominika S - z tego co piszą w książkach medycznych, dzidzia przekręca się główką do dołu przeważnie ok. 32 tyg. Nie jest to jednak reguła.

Leatko, czekamy na relację z wizyty.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 maja 2007, 08:32

Przedewszystkim Aniu, Ada i Hannah (mam nadzieję, ze wreszcie się pojawi) i Alineczq ( :-D ) gartulję Wam równych 36 tygodni :ico_buziaczki_big:

ania1980 pisze:
Lucy, dziewczyny mają rację - nie wpuszczać takiej sąsiadki za próg albo poczęstować herbatą z dosypanym środkiem na przeczyszczenie :diabel2: :diabel2: :diabel2: :diabel2:

.

dokładnie, tylko uprzedź ją prze tym, ze macie zepsuty kibel, niech wypierdziela do siebie :535:

Leatko czekamy na relacje, tylko wiesz nie szokuj nas tak, jak Madzia wczoraj :-D

Aniu dzięki za komplement, a ta sukienka gumowa jest dlatego się wcisnęłam :-D bardzo ją lubię i nie mogłam jej pozwolić zeby w szafie wisaiła :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

29 maja 2007, 08:47

dziś znów zapowiada się ciepły dzień... ja już mam dość :-( wczoraj miałam tak spuchnięte nogi, że normalnie nie mogłam się nadziwić...

lucy - ta sąsiadka to jakiś nizeły przekręt.. są takie kobiety, które podbuidowują się odbijając kumuś faceta, a jak kobieta jest w ciązy to odrazu myślą, że facet ma jakiś kryzys.. bo przecież kobieta nie jest w stanie spełniać teraz jego oczekiwań.... jeśli nie pałasz do niej sympatią nie ma podowu żebyś udawała że ją lubisz...

ja dziś na 17 ide do gina, dam wam znac co powiedzial....

co do tetna dziecka - ja nie wiem - tetno badaja tylko chyba przez ktg a ja nie mialam jeszcze robionego...

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

29 maja 2007, 08:49

Dzieki Dziewuszki za slowa otuchy. Walcze z tym wrzodem i mam nadzieje ze zejdzie przed porodem.
Taka ironia losu- wczesniej sie oburzalam, ze moze lepiej CC, ze kobieta powinna miec wybor.. Ale przygotowalam sie psychicznie, nastawilam, nastroilam mojego Krzysia ( Męża) ze bedziemy rodzic razem.. Bardzo sie przejal i dojrzal do tej roli, a tu KLOPS. :ico_noniewiem: Chwilowo to ja sie czolgam z tym wrzodem, turlam, kustykam, spie z poduszka miedzy nogami zeby niczego tam nie uciskac..
Oj, zeby przeszlo.

A Madzia sie nie odzywa- czyzby TO juz ?? :ico_haha_01:
Ja sie nie moge doczekac. Jak wariatka wypatruje pierwszychskurczy :-)
A dzis w koncu mniejszy upał. 24 stopnie i zachmurzone niebo- w porownaniu do dwoch ostatnich tygodni- jestem tym widokiem zachwycona i wypatruje burzy jak dzikuska :-)
Kulam sie na kawusie. :ico_kawa: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

29 maja 2007, 08:52

MAGDALENKI :-) w dniu imienin składam wam wszystkiego najlepszego, dużo miłości, pociechy z mężów :-)))) łatwych porodów, ślicznych dzieciaczków..... wszystkiego dobrego kochane

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość