Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

29 maja 2007, 09:13

witam witam !!!'
Dziewczynki moje kochane jestem najpierw musialam poczytac wasze posty bo normalnie tyle stron :ico_oczko:
Frydza dobrze ze jestes i fotki ladne
Dziewczyny nie myslcie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: ze ja bvede pierwsza a moze sie zbuntuje :-D :-D :-D
Narazie ok i ja nie mam zamiaru rodzic do czwartku hehee :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

29 maja 2007, 09:19

Dziś Magdaleny? A ja myślałam, że w maju? W takim razie dla tych, które dziś świętują wszystkiego naj, naj, naj ..... :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Alinko, to my dziś poczwórną imprezkę robimy :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_tort: Faktycznie termin mamy równiutko za 4 tygodnie. Ciekawe jak to będzie?

No właśnie, gdzie jest Madzia i Acia? Czyżby już się rozdwajały :ico_szoking: ?

Dziewczynki, a ja się wkurzyłam na maksa :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Krzyś wrócił ze służby i mówił, że spotkał moją znajmą z pracy. A ta bezczelna wiedźma pyta go "ile Ania przytyła?" :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: W pierwszym odruchu chciałam wysmarować jej jakiegoś złośliwego smsa, ale co się będę jeszcze bardziej denerwować. Do tej baby nic i tak nie dotrze :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: A powinno, bo ma 40 lat i sama 2 dzieci urodziła....

[ Dodano: 2007-05-29, 09:21 ]
Normalnie zero jakiejkolwiek empatii :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

29 maja 2007, 09:22

Mnie tez takie typu pytania denerwuja bo to ludzka zawisc pytaja ile przytyla ktos odpowiada np 20 kg o jezu ciezko bedzie jej zrzucic :ico_puknij: :ico_puknij: totalna głupota :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 maja 2007, 09:24

ania1980 pisze:Dziś Magdaleny? A ja myślałam, że w maju? :


:ico_smiechbig: Aniu mamy maj za oknem :-D :-D :-D och te upały ;))

Co do znajomej, lepiej nie bierz do głowy, ja tez mam kilka takich co od razu pytają o kilogramy, a nie o samopoczucie :ico_puknij: jakby tylko na tym ciąza polegała :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Avisek czekamy na wiadomości od gina. Och same wizyty!!! Tylko dobre wieści przynoście :ico_buziaczki_big:

Aniu dzięki za info o sklepie, wybiorę się dzisiaj, póki mam bilet wazny :-D

Aha no i wszystkim Magdalenkom najsredeczniejsze zyczenia :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

29 maja 2007, 09:25

Ja mam imieniny 22 lipca :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 maja 2007, 09:35

No to Madzie imprezke dzis robia??? ja sie tez lapie, bo mam na drugie Magdalena :ico_oczko:
Lucy rekreacjnie wywiezcie jedze do lasu i tam zostawcie :-D
Alinka tigerek rzeczywiscie z Londynu z mothercare jest, a w PL to chyba tylko w Warszawie jest ten sklep. i drogi...
Leatka a mi gin powiedzial, ze raczej nie cesarka tylko ormalnie bede rodzic. takiego byka normalnie???? :ico_szoking: i jeszcze powiedzial, ze odebral w normalnym porodzie dzicko 6 kg, alr byla to patologiczna ciaza i kilka dni po porodzie umarlo.
ha ha i nie bede chyba ostatnia, bo dzis rano czop z krwia mi zaczol odchodzic :ico_brawa_01: od odejscia czopu do porodu moze minac miesiac, ale nie jak czop jest z krwia :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 maja 2007, 09:51

To fajnie Dominiko, ze Twoje chęci po woli się spełniają (mówię o czopie) , u mnie tez juz odpada, tyle, ze ma kolor biało-zółty (ecru :-D )
Ile u Was kosztuje ten pajacyk>? Jezeli będzie bardzo drogi, to zrezygnuję, ale musze tam pojechac, bo nie wytrzymię :-D

A ten lekarz taki jakiś dziwny... 6 kg w normalnym porodzie :ico_szoking: Podobno jak jest pponad 4 kg robią cesarkę....

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

29 maja 2007, 09:53

Alineczq pisze:
ania1980 pisze:Dziś Magdaleny? A ja myślałam, że w maju? :


:ico_smiechbig: Aniu mamy maj za oknem :-D :-D :-D och te upały ;))



:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Alinko, nie tylko upały, ale i ciąża tak na mnie działa :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: To dlatego, że siedzę w czerwcówkach i jakoś pomyślało mi się, że już czerwiec jest :ico_wstydzioch: A co do tych imienin, to miałam na myśli początek maja, tak chyba obchodziła koleżanka z pracy (ale to było w ubiegłym roku, więc może mi się coś pomyliło).

Dominika, to już niedługo :ico_szoking: Może jednak wyprzedzisz nas wszystkie?

[ Dodano: 2007-05-29, 09:56 ]
Alinko, może najpierw sprawdź czy ten sklep jest w Wola Parku, bo znów mi się coś mogło pomylić :ico_olaboga: Wiesz, te upały + ciążą = skleroza :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 maja 2007, 10:04

Aniu sprawdzałam, jest tam ten sklep. Chyba jako jedyny w Warszawie :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

29 maja 2007, 10:05

jasnie pani - to super, u mnie porod zaczal sie chyba 2 czy 3 dni od odejscia czopu, tzn odeszly mi wtedy wody...

czy ktoras z was wie gdzie mozna kupic przescieradelko z falbanka ale nie we wzory tylko jakies jednolite kolory - bo nic nie moge dopasowac do mojej poscieli?

oj to co ja sama dziś świętuje imieniny? :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość