Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

30 maja 2007, 07:19

Cześć!! U nas dziś bez słoneczka - na razie i chyba odrobinę
chłodniej. Dziś ciąg dalszy poszukiwań spacerówki ale mam już swój typ :ico_haha_02:
aneto, Maciej też uwielbia lustra. Jak znajdę chwilę czasu, to prześlę zdjęcia z niedzieli :ico_oczko:
sosna, dla Zuzi :ico_buziaczki_big:
Mały karateka - boski.
jagula, ale z ciebie "nocny Marek" :-D
U Macieja kolejny etap rozwoju. Zaczyna się podnisić :ico_haha_01: i wspinać. Właśnie próbuje wskrobać się na mnie :-D
Miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

30 maja 2007, 07:33

Dobry Bobry :-)

Wstawac spiochy! My już pół godziny na nogach a Wy gdzie jesteście? Widzę tylko Chloe....

Awatar użytkownika
Kasiula-77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:18

30 maja 2007, 07:50

Cześć, laski!
Gosia, dzięki za piękne zdjęcia, super córeczka a ty.... no cóż, jak dla mnie świetna dżaga!
Szykuję się do pracy, u nas pogoda na szczęśćie trochę lepsza (chłodniej- ufff)
Zapowiada się fajny dzień.
U nas nadal zębów brak :ico_zly:

[ Dodano: 2007-05-30, 07:52 ]
Fajne to mleko z owocami, o którym pisałyście, ale my jedziemy na Bebilon Pepti, więc niestety nie skorzystam...

[ Dodano: 2007-05-30, 08:03 ]
No i wszystkie poszły spać :ico_haha_02:
a ja na nogach od 5 :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

30 maja 2007, 08:03

Cześć

U nas też dziś chłodniej i narazie słonka nie ma.

Gosia z tymi serkami to rzeczywiśćie moze być problem :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Już się z nas wszędzie śmeją, rząd nie ma się czym zająć tylko takimi g...paranoja.

Chloe- to Maciej niedługo się podniesie, Kornel też się wspina, na kolanach klęczy jeszcze tylko się czegoś złapie i chop do góry,

riterko- super to zdjęcie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-30 ]
A mój mały jęczy w łózeczku nie moze usnąć próbuje na głowie stanąć głowe podkurcza nonono do góry i nogi proste jescze troche to fiknie koziołka :-D

[ Dodano: 2007-05-30 ]
Gosia- wysłałaś te zdjątka bo nie mam na poczcie :cry:

[ Dodano: 2007-05-30 ]
gdzie te kobitki? śpicie jeszcze?

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

30 maja 2007, 08:22

Mery, też myślę że będzie się już podnosił :ico_haha_01: Najmłodszy na forum ale ładnie nadrabia :ico_brawa_01: Co do "spania", to stosuję metody z książki, którą przesłała mi Ela i mamy już pierwsze sukcesy :ico_haha_01: A czas tego typu "przewracania", jęczenia i szukania miejsca do spania skrócił się znacznie. Przedwczoraj mały zasypiał od 20-30 minut, wczoraj od 25-15 minut a dziś zasnął w ciągu 7 minut :ico_haha_01: (tfu tfu, byle nie zapeszyć)

[ Dodano: 2007-05-30, 08:24 ]
kasiula, niedługo wakacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Strajkowałaś wczoraj??

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

30 maja 2007, 08:30

Witam.

A mi karateka cos niechce się otworzyc :ico_placzek:

Gosia ty jak zwykle jak cos walniesz to mozna z krzesła spasc. :-D

U nas pogoda do kitu pada mrzawka a zimno jak jasna cholera.

Dominik własnie mi zarzygał całą posciel,zjadł i gdzies mu ta wredna flegma przeszkadzała i jak kaszlną to odrazu zwrócił mleko :ico_placzek:

Spałam tylko 1.5 godziny bo mój bardzo mądry mąż spawał w pracy bez maski i sobie oczy naswietlił i jak to facet marudził i stękał o 3 w nocy robiłam mu kawe a o 4.45 pojechał do pracy to mały wstał i tyle sobie pospałam.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 maja 2007, 08:38

Dzień dobry, witam z Wrocławia gdzie jest 12 stopni brrrrr, ale fajnie
Chloe synus śliczny, dziękuję za fotki, widzę, że w piłe juz gra :-D
A u nas te żeby durne spokoju małej nie dają, wrzaski i brak apetytu, głowa pęka, ach, jakoś to trzeba przetrwać.

[ Dodano: 2007-05-30, 08:39 ]
nie "żeby" tylko "zęby" :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-30, 08:43 ]
Anulka bidulko, ty to serio jesteś niezniszczana, ja bym już padła, ostatnio śpię po 10 godzin na dobę :ico_szoking: muszę i tyle, a kiedyś 5 wystarczało. Do tego piję po 5 kaw dziennie, ale lubię kawusie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

30 maja 2007, 08:43

Ooo, Asiu dziękuję w imieniu malucha za komplement :-) Czyli zdjęcia doszły. A co do zębów to współczuję :ico_olaboga: Maciej jeszcze nie ma ani jednego a ja już bym chciała mieć to za sobą :-)
aniu, to "mądrze" mężuś zrobił :ico_puknij:

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

30 maja 2007, 08:57

Podesłałam Wam zdiątka Dominika bo dawno nic nie wysyłałam.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

30 maja 2007, 08:57

No i ja dzień dobry mówię :-D

To się nazywa nałóg..........Jeszcze śniadania nie zajadłam, ledwo się zwlokłam z łóżka i juz w kompie :ico_olaboga: :ico_puknij: . Dobrze, że chociaz dziecko nakarmiłam.......... :ico_noniewiem:

Dziewczyny...ale mnie rozbawiłyście tymi wszystkimi filmikami i tekstatmi....A już z Gosi to padłam dosłownie :-D :-D :-D

U nas dzisiaj też chłodniej. Teraz jest 16 stopni i ponuro. Ale chociaż fajny spacerek będzie....

Co do spacerówki, to jak wcześniej pisałam, chciałam zakupić składana jak parasolka, taką tylko na wyjazdy, bo ciągle gdzieś wyjeżdżamy a nasz wózek spacerowy (chociaż jest super wygodny dla Hubcia) niestety jest duży i zajmuje prawie cały bagażnik. Mamy wtedy samochód zapakowany po dach :ico_olaboga: Jak Rumuny :-D Kupiliśmy więc, Baby Design Travel. Wczoraj przyszedł. Nie można go nawet porównywać z poprzednim wózeczkiem, pod względem wykonania, wygody dla dziecka, zresztą takie spacerówki są dla starszych dzieci.... Ale ważne, że zajmuje mało miejsca w samochodzie i tak na codzień jeździmy X-landerem

Tutaj aukcja tego wózeczka co kupilismy:
http://www.allegro.pl/item199612087_199612087.html

A taki mamy na codzień
Obrazek

Chloe daj znać jaki wózeczek Ty wybrałaś :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości