Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

30 maja 2007, 10:27


Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

30 maja 2007, 10:28

Riterko czyżby Jasio zgadał się z Jagodą. Moja normalnie nie może mi zasnąć muszę ją na rękach usypiać :ico_placzek: Dobrze, że chociaż nocki przesypia :-)
Chloe zemnie faktycznie nocny marek bo tylko wtedy mam neta tylko dla siebie :-D więc korzystam do woli aż mi oczka wyłażą :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

30 maja 2007, 10:29

Jola ja też mam spacerówke wygodną dla Oli ale jest to wielka landara i do autobusu czy tramwaju z nia nie wejde i szukam małego wózeczka jak gdzieś pojade sama

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

30 maja 2007, 10:29

tamto co Mosob pokazała tyż patrzyłam - ale ta ławka nie wygodna będzie a Liluś przeciez tylko 1,5 roku będzie miała ;-) jak zaczniemy po zimie wyłazić na spacery :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

30 maja 2007, 10:31

Mosob, to tak jak u mnie :-D W takim razie polecam Baby Design. Są jeszcze mniejsze nawet modele niż ten Travel, który wybrałam. Łatwo się składają i są stosunkowo niedrogie. Właśnie idealne na wyjazdy samochodem czy autobusem.

[ Dodano: 2007-05-30 ]
Mnie się bardzo podoba ten wózeczek maritko co wynalazłaś :-D On jest pewnie dla bliźniaków, ale jak taka mała różnica wieku to tyż super będzie. Bardzo ładny i zgrabny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

30 maja 2007, 10:35

hej halo
fajnie ze się rozkręciło, tu u nas :D..... pewnie dlatego że Maritta już nie sypia do 12stej.... :-P
Wszystkiego naj dla maleńkiej Kylie :ico_tort:
wózki super, mój też ciężki, ale chyba nie kupimy na razie innego...
Zuzia, nawet ładnie spała bo do 7 rano i bez karmienia w nocy :ico_brawa_01: , ale o 3 i 5 tak przez sen kaszlała, długo kaszle, tak jakby ją drażniło, ja stałam nad nią i nie wiedziałam jak pomóc, jeszcze katar do tego.... ale jest lepiej, mała bardzo łobuzuje i je ładnie, a podać jej taki jeden syropek :ico_olaboga: , zresztą Gosia mi pisała że po nim Julka miała wstręt do mleka :/

[ Dodano: 2007-05-30, 10:35 ]
Maritta, super ten wózek :one:

[ Dodano: 2007-05-30, 10:36 ]
ciekawe, czy w trakcie jazdy można zmieniać te pozycje, czy trzeba dzieci powyjmować pozmieniać i znowu ujarzmić szelkami :D

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

30 maja 2007, 10:39

Aniu bidulko :ico_pocieszyciel: co ty tak malutko sypiasz. Myśle, że małż dostał nauczkę i już niebędzie bez okularów spawał a współczuje bo mieliśmy 1 taki sam przypadek w domu
pisałyście coś o budyniu :-D mniam zjadło by się ale franca na mleku musi być :ico_zly:
przypomniało mi się jak to kiedyś robiłam kisiel z budyniu :-D Zachciało się nam z siorą kisielu a nie było :583: więc nic nie myśląc wziełyśmy budyń i na wodzie zrobiłyśmy :-D wyszedł jak kisiel tylko żadna z nas nie popatrzyła , że to był czekoladowy :ico_smiechbig: jak nie jadłyście kisielu czekoladowego :587: to i tak nie polecam

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

30 maja 2007, 10:43

hej Sosna, nie wiem skarbie ale jak kupię to napiszę :-D i szkoda mi Zuzeńki, że ten kaszlok ją tak męczy... ale dobrze, że łobuzuje - jest sobą :ico_haha_01:

Wyobraź sobie co Kubuś ma... krup to nieustający kaszel i duszności aż do siności - strrrraszne :ico_noniewiem:

a z tym wózkiem to już się napaliłam, tylko kolor inny - i brałabym dziś (Bartek popukałby się :-D )

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

30 maja 2007, 10:45

a niech te paskudne chorubska szl.. trafi jak mogą męczyć takie maleństwa :ico_zly:
Maritko wózek rewelka :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

30 maja 2007, 10:49

Cześć Babeczki :-D Już lepiej u mnie.Trochę nastrój m się wczoraj popsuł,ale już ok.

Riterko---wieczorkiem coś tam ci podeślę z okresu około porodowego po i teraźniejszego.

Jola--skusiłaś mnie na te spacerówkę.Jestem w trakcie rozważania czy ją kupić,ale chyba tak.Rzeczywiście całkiem niedroga a swojego wielkiego wehikułu mam dość.Nie to,że waży 19 kilo, to ani do samochodu,ani do ludzi :ico_oczko:

Chloe--zdjęcia doszły i Maciejka słodki :ico_oczko:
AniaK--też dostałam od ciebie fotki.Nalepsze chyba to jak Emila zaskoczyłaś aparatem :-D

Jak mały się obudzi idziemy na szczepienie.I przy okazji zobaczymy czy choć troche od 3 tygodni przybrał na wadze.Ostatnio tylko 60 dkg :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość