Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 maja 2007, 16:37

Napewno będziesz umiała ;) wierzę w Ciebie :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 maja 2007, 16:43

mam dobre checi co do tego sprzatania ,skonczylam kuchnie i tak mnie krzyz rozbolal hihi i jakby jakies skurcze,tak na dole brzucha ...musze posiedziec ,bo jeszcze urodze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 maja 2007, 16:47

lucy nie rodz jeszcze... poczekaj na mnie... :-D
ja juz wychodze... bo wlasnie do tk maxu jeszzce wstapie przed lekarzem i po... hihi
a moj A wiesz co najbardziej lubi w tk maxie??? garnki,patelnie,noze... dla niego patelnia lepszym prezentem niz najlepszy ciuch... no chyba ze cos zwiazanego z pilka nozna to jeszcze ujdzie... hihi aha i zabawki tez uwielbia... hihi
dzis wlasnie ma tam po mnie wstapic... moze dla maluszka cos ladnego znajdziemy hihi
i dla adasia tez bym chciala buty.... hihi

[ Dodano: 2007-05-30, 16:51 ]
kamilko te troby tez mi sie bardzo podpobaja... tylko ja zamowilabym pomaranczowa :-D ale zielona tez ladna hihi

tylko A mowi ze taka szmaciana bardziej mu pasi.... ah sama nie wiem...

napewno bedziesz umiala ja zastosowac... czytalam i slyszalam, ze sa super... kumpela zanim jeszzce kupila wozek to z niemowlakiem po 4 godz w niej spacerowala, a mala spala jak susel wtulona w piers mamusi... !!!!!! no i dla straszego malucha tez sluza...
a te nosidelka... slyszalam wiele negatywnych opinii... a o chustach same superlatywy!!!!! takze kamilko ciesz sie z prezenciku hihi super sprawa

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

30 maja 2007, 17:12

ja mam bordową nie zieloną :-D

[ Dodano: 2007-05-30, 17:13 ]
próbuję się pakować, ale jakoś nie lubię tego zajęcia. Jak mam spakować szczoteczkę do zębów, kosmetyki, czy klapki skoro ich wciąż używam?? Bez sensu.

[ Dodano: 2007-05-30, 17:14 ]
No i nie wiem co dal małego przygotować, bo skąd mam wiedziec jaka będzie pogoda?
matko chciałabym być już w domu z dzieckiem!!

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

30 maja 2007, 17:54

Czesc moje ciezarowy :ico_ciezarowka: Ja dzis od rana latałam po urzedach, skarbowkach i rejestrowałam nasz nowy samochodzik - Bogu dzieki, wszystko juz dopiete na ostatni guzik, rejestracje leza na stoliku i mozemy juz brykac po miescie z Krzysiami moimi :-)
W przerwie miedzy urzedem a urzedem skoczyłam na rynek. Mam tam swoja babeczke, ktora sciaga ciuszki dla Maluchów z Anglii - nowe i uzywane, najlepszych firm z najnowszych kolekcji. Wydałam 50 zł ale kupilam z 10 rzeczy, takich slodziuchnych, ze juz sie nie moge doczekac az synka bede stroiła :-)
Nogi mam jak dwie banieczki, zdyszalam sie kompletnie, ale jestem z siebie dumna :-) Nawet Panie w urzedzie byly dla mnie mile i litosciwe :-)
Moj Krzys zarazil mnie jakims przeziebieniem i siedze i nochalem pociagam.. Zajadam groszek, brzoskwinki i truskawki, na obiad robie spaghetti, miecho sie rozmraza... I jeszcze gora prasowania- aktywny dzien.. oj aktywny :-)
Zmykam do moich domowych prac - zeby aktywnie zakonczyc dzien Zucha :-D :ico_kawa: :ico_haha_01: :ico_buziaczki_big:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 maja 2007, 18:28

a moj A wiesz co najbardziej lubi w tk maxie??? garnki,patelnie,noze..
madziorka mojto samo :ico_brawa_01: wszystkie garnki i patelnie jakie mamy tomek kupil i dalej oglada he he ciagle widzi jakas super :-D ale to pewnie dlatego,ze zawsze on gotowal,ja teraz troche,bo nie mam nic do roboty :-D

[ Dodano: 2007-05-30, 18:30 ]
juli ja wlasnie pospalam ,wiec tez bede kontynuowac ,,dzien zucha,, :-D juz nic nie boli he he

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

30 maja 2007, 18:30

dziewczyny - wrocilam od poloznej, zrobila mi ktg i zbadala mnie. ktg nie wykazalo nic niepokojacego, skurczy rowniez :-) za to szyjka skrocona i rozwarcie na 1 palec = 1,5 cm. takze sie ciesze bo to oznacza ze cos sie dzieje i moze bede mniej cierpiec przy tym porodzie... ale powiedziała ze to jeszcze powinno torche potrwac, ze lepiej sie nie pospieszac.... polozna mnie pocieszyla ze jest ok, ze to dobrze wyglada jak na wieloródkę... pytałam ją o pokój porodów rodzinnych bo wtedy z niego nie korzystałam leżąc na plecach 11 godzin... ona mówi że jest prysznic i piłka i że teraz juz tak się nie leży... na pewno karzę sobie zrobić lewatywę - bo wiem ,że to przyspiesza poród i potem kobieta nie czuje dyskomfortu podczas porodu, że coś z niej wyskoczy :ico_haha_01: :-)))))
kolejne ktg w poniedziałek a jutro ide do lekarza... zrobi mi chyba usg - to juz bedzie piate ale chyba już ostatnie, a wy ile miałyście?
co do strajku w szpitalach to normalnie jak jest 5 czy 6 lekarzy na oddziale to teraz jest tylko 1 plus ordynator :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 30 maja 2007, 18:42 przez avisek, łącznie zmieniany 1 raz.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 maja 2007, 18:34

kamilko ja tez juz tak sobie przed chwila pomyslalam,ze bym juz chciala byc z dzieckiem,troche z egoistycznych powodow hi hi po pierwsze bedzie mi lzej bez brzuszka ,a po drugie weselej i bede miec zajecie :-D

[ Dodano: 2007-05-30, 18:36 ]
avisek to supe wiadomosci :ico_brawa_01: ja mialam 3 usg,ale t i tak duzo ,bo w anglii robia 2 na cala ciaze :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 maja 2007, 18:54

AVISEK super wiadomosci :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

30 maja 2007, 19:02

avisek to gratulacje co do USG ja mialam 3 razy ...no a jutro ja ide na KTG i zobaczymy :ico_oczko:
Co do chusty ja nie kupuje jakos wydaje mi sie ze nie umialabym w tym chiodzic z dzidzia :ico_noniewiem:
A co do ciuszek Alinko przecudowne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość