Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

30 maja 2007, 20:50

Dokładnie wisienko ja to nie jaże ale żyje tu i muszę się jakoś dostosować. A jak się ogólnie czujesz, brzunio lepiej i dzidzia zasówa?? :-)

Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

30 maja 2007, 20:58

Hej wszystkim, ja to jestem straszny leń i do dentysty mi się iść nie chce, a wiem że miałby dentysta co robić :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Mi upały nawet nie przeszkadzają nawet je wolę niż dzisiejszą pogodę. Mój dzidziuś chyba też :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

30 maja 2007, 21:33

Czesc dziewczyny!!!
Ja tez sie juz 3 miesice do dentysty wybieram i chyba w koncu tam trafie :-D jeszce przed urodzeniem Niuni naszej.
Ucze sie dzis caly dzionek i juz mam dosyc ale w piatek egzamin wiec musze.No to wracam do nauki!!!

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

30 maja 2007, 23:48

Martuunia to powodzenia na egzaminie i wracaj zaraz i opowiadaj jak było. :ico_oczko:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

31 maja 2007, 10:54

cześć dziewczyny!! Ale tu sie działo, jak mnie nie było :ico_szoking: Przedłużyliśmy sobie troche wakacje, ale fajnie było.
Za to po przyjeździe czekały na mnie same "dobre" wieści, ale nie będę teraz marudzić, bo szkoda sobie psuć humor. Pomartwię sie później.
Obiecałam przed wyjazdem, że się ubrankiem pochwalę. Niestety na najlepszym zdjęciu jakie mam mało co widać, ale pokażę, a co:
Obrazek

A teraz idę do kuchni, bo głodne jesteśmy, a tam się zapiekanka ze szpinaczkiem szykuje :ico_obiadek:

[ Dodano: 2007-05-31, 11:01 ]
A, jeszcze sie pochwalę... a tak właściwie, to mojego Sebka. Wczoraj na szkole rodzenia było kompanie noworodka. Położna kazała tatusiom kompać, a my miałyśmy tylko podpowiadać. Sebkowi co prawda z nerwów ręce się trzęsły, ale poradził sobie naprawdę świetnie, aż dostał pochwałę. Ma zaskakujący talent, co mnie bardzo cieszy, bo oznacza, że bedzie umiał mi pomóc.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

31 maja 2007, 12:57

Cześć :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
Witaj mała mysz !!!
faktycznie to zaskakujące jak faceci sobie radzą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ale to dziwne, że wszędzie są inne zwyczaje, inne badania w ciaży, inne podejście do porodu itp :ico_olaboga: ale tak samo zachodzi się w ciążę i takie same dzieci się rodzi :-D :-D :-D - jest coś co nas łączy :-D

moja kruszynka coś ostatnio tak nie szaleje, jest taka spokojna, aż czasami jest mi dziwnie, że się nie rozpycha :ico_noniewiem: ponoć czas szaleństw to 24-28tc, ale czy też tak macie???

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

31 maja 2007, 13:33

ja do dentysty wybieram się już chyba z rok i jakos dojść nie mogę ale to dlatego ze nic sie nie dzieje
Co planujecie dla swoich pociech na dzień dziecka? :-D
Mój mężunio w końcu przywiózł komode dzidziusia do domku jak ją wykonczy to wkleję fotkę

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

31 maja 2007, 14:30

Ja do dentysty chodzę dość często, bo mi sie zęby psują. Ostatnio wyleczyłam co sie dało i teraz w czerwcu na przegląd. Ale lecze tylko proste przypadki bez znieczulenia - jedno kanałowe czeka, aż urodzę.
Moja dzidzia też ostatnio szaleje i rozpycha się na całego. I oczywiście jako modelowa panikara, dostaję ataków lęku, jak czasem dłużej nie kopie :-D
My zaczęliśmy powoli zakupki... mamy wuzek (stoi u rodziców, żeby sie nie zakużył, jak tylko tam będę to pstryknę fotkę), fotelik samochodowy i leżaczek, a z wycieczki przywieźliśmy kaftanik, czapeczke i skarpeteczki (różowe, jak się niespodziewanie urodzi kawaler, to będzie śmiesznie). Od Sebka siostry mała dostała czapeczkę-smerfetkę z napisem "BOSS" - żebyśmy wiedzieli, kto w domu rządzi :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

31 maja 2007, 14:41

Czesc Dziewczynki!!! :ico_ciezarowka:
Mała_myszko, witamy po długiej przerwe na TT. Mam nadzieje, ze odpoczęłaś sobie troszkę. :ico_oczko:
Ja już się czuję lepiej. Mały kopie jak szalony. Czasami mam wrażenie że mi skóra pęknie na brzuchu od tych jego szaleństw :-D Jest to przyjemne, ale jak zaczyna się wiercic o 3 nad ranem to o śnie mogę już zapomniec. :ico_noniewiem: Straszna z niego wiercipięta, więc dla mnie pojęcie czas szaleństw to 24-28tc jest tylko teoretyczne.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

31 maja 2007, 15:27

no to mnie załamałyście :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość