Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 maja 2007, 16:20

hej kochane
ja dzis od rana robilam zakupki, sprzataalm chtke i obiadek szykowalam dlatego mnie nie bylo a po 12 pojechalam do Kubusia gdzie jestem do teraz, i robilam do tej pory test yna prawko- zawzielam sie!!!!

wczorasj wylaczylam komputer bo taka mega burza nad nami przechodzila ze strach!!
a dzis szarowka i chlodniej niz ostatnio, ale milo bo przynajmniej jest czym oddychac i nie jest tak duszno...

dzis wroce do domku pozenij bo ta kolezanka wyprawaia zalegle wczorajsze imieniny... :ico_haha_01:

a co do tych boli glowy- moja siostra dostala skierowanie do laryngologa i neurologa...bylysmy tam wczoraj...neurolog dal skierowanie na eeg i jeszcze nic nie stwierdzil, wiadomo przeprowadzil ogolny wywiad, postukal ja mloteczkiem wkolano, lokiec i posprawdzal ogolne reakcje organizmu, a 11 czerwca po eeg chyab bedzie wiadomo czy to cos wymagajacego opieki neurologa,
a u laryngologa lekarka stwierdzila ze ma bardzo zasluzowana jakas tam scianke i to jakies tam zapalenie i to moze byc prawdopodobnie przez to...dostala jakies leki i ponowna kontrola za jakis czas.. no zobaczymy...
a z tym konaikiem u niej to nie wiem czy by przeszlo, ona by chyba nie wypila hehe ... :ico_haha_01:

Dorota120
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 01 kwie 2007, 19:19

30 maja 2007, 17:18

Cześć.
poplotkuję troszkę z wami.
Niedawno wróciłam z pracy. Pogoda kiepska, nie pójdę na spacerek. Adaś pokasłuje, ale to z powodu katarku. Troszkę marudny. Chyba ząbek się szykuje.
Obrazek

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

30 maja 2007, 20:12

witaj Dorota120 :-) pustki u nas na teterce panuja ostatnio straszne!ale nie zniechecaj sie :ico_haha_02: zawsze ktos tu zaglada
ja bylam dzisiaj na tych pomiarach i okazalo sie ze moje dziecie jest grubaskiem!!
pielegniarka jak go zwazyla, to nie mogla uwierzyc-16 kilo :ico_szoking: , tj. grubo poza gorna granice ( wg. jego wieku) ale jeszcze wieksze oczy zrobila jak zobaczyla jaki jest wysoki-96 cm... zaraz wszystko podliczyla i okazalo sie ze wg.wzrostu jego waga jest proporcjonalna... ach te francuskie male dzieciaczki :ico_oczko:
ale moj wiktorek narobil tam straszliwego zamieszania...z reszta jak zykle...placzu i krzyku bylo co niemiara :ico_olaboga: ... a przeciez nie byl szczepiony... cale szczescie kolejna wizyta dopiero za pol roku...

Dorota120
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 01 kwie 2007, 19:19

30 maja 2007, 20:29

Wiesz co Moniko, nie masz sie czym przejmoać. Synek kolezanki ma 2 i pół roku i waży 25kg. A ona jest pediatrą!

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

30 maja 2007, 20:47

25 kilo??? :ico_szoking: to moje dzieciatko ma prawie dwa i pol roku ale do 25 kilo to mu jeszcze sporo brakuje... ale przeciez nie kazde dziecko jest takie samo! na szczescie niczym sie nie przejmuje, bo wcale wiktorek nie wyglada na pulpecika... a najwazniejsze- jest wesolym i ruchliwym dzieckiem i nie choruje :ico_haha_01:
ja na dzisiaj musze niestety konczyc, bo teraz bedziemy miec z mezem seansik przed komputerem :ico_haha_01: (bedziemy ogladac jakis film)
ja zawsze jestem z rana, od godziny ok.7.30.wtedy mam wiecej czasu na tt.jesli masz ochote, to zapraszam cie jutro do rozmowy.narazie zycze wszystkim kolorowych snow.pa pa :-)

Dorota120
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 01 kwie 2007, 19:19

30 maja 2007, 21:27

Ja raczej wieczorowa jestem, bo niestety praca, ale postaram się zaglądać.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

30 maja 2007, 23:07

jejku... to co bedzie z moim nathanem?on ma niecale 7 mieisecy i 9kilo i mial tydz temu 79cm wzrostu hihi tez mi na grubaska nie wyglada ale chyab pozniej dzieciaczki troche zwalniaja z tym wzrostem czy mi koszykarz rosnie?? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

31 maja 2007, 07:33

hej z ranka

Julie na razie sie w ogole nie przejmuj, jak dzieciaczki zaczna chodzic i bniegac to ta waga i tak im pewnie spadnie,a lbo sie zatrzyma chociaz...

25 kg???? o kurde.. to dzieciaczek musi byc DUZY :ico_szoking: i ma tylko 2,5 roku :ico_szoking:

Monik ale Wiktorek to nawet na "grube " dziecko nie wyglada..co ci pediatrzy francuscy osły jakies czy cu???

[ Dodano: 2007-05-31, 07:35 ]
no ale najwazniejsze aby dzieciaczki zdrowe byly przede wszystkim!!!!

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

31 maja 2007, 07:45

witam!no wlasnie, natashka wiktorek wcale nie jest grubaskiem!!! ale przez 3 miesiace (od ostatniej wizyty) urosl 6 cm... a to jest duzo...wyobrazasz sobie 2 cm na miesiac???
julie, wiktorek w wieku nathanka mial 71,5 cm a wazyl 9780... gdy mial rok- mial 76,5 cm, a 10765g .... a w wieku dwoch lat- 14 kg i 90 cm... tak ze wszystko w porzadku. :-)
ale faktycznie dlugasny jest twoj synus :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

31 maja 2007, 07:50

ja bede wiedziala ile Oskar wazy i mierzy teraz ok 5 czerwca bo idziemy na szczepienie... ostatnio pod koniec kwietnia wazyl 8 kg i mial ok 77 cm...
ale cos mi sie spaslo dzieciatko w ciagu tego miesiaca :ico_haha_01: , taki maly pulpecik sie zrobil....choc na twarzyczce to on caly czas byl taki pyzolek-po mnie


wiecie co dzis z samego rana po ogrodku biegala mi mloda sarenka... :ico_szoking: :ico_szoking: nie mam zielonego pojecia skad sie tu wziela..do lasu mam ok 7-8 kg....chyba ze na cmentarzu mamy sarny..hmmm bo cmentarz mam 300 m od domu...a to wielki teren wiec kto wie.. :ico_noniewiem: no wiec tak biegala biedna przerazona, tym bardziej ze moj pies zaczal ujadac-poczul sie mysliwym glupol....az w koncu przeskoczyla do sasiadow i zniknela po jakims czasie...
a juz chcialam dzwonic na jakeis pogotowie weterynaryjne.... :ico_noniewiem: ...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość