Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 maja 2007, 18:02

No i jestem na chwilke ..
Moj maz przyszedl z pracki i poszedl do sasiada cos tam mu z komputerem zrobic :ico_haha_02: A ja zaraz musze mala uspac bo strasznie marudzi..chyba juz spiaca jest
Amnie znowu boli troche brzuch na dole.. tak jak mialam z Nicole.. no ale jak mnie jeszcze pare dni poboli brzuch to pojde do lekarza bo to niemozliwe .. o rety.. nie mysle nic narazie.. :-D Ok to ja spadam mala ululac a potem znowu wpadne do was :ico_oczko:

Diem to sie ciesze ze zakupy sie udaly,i masz swoj monitor i malutkiemu bedzie wygodnie w swoim foteliku :ico_brawa_01: Moja Nicolcia tez narazie nie zwraca uwagi na lozka narazie stara sie chodzi trzymana za 1 raczke :ico_oczko:

To ja spadam buziaczki paa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

30 maja 2007, 18:12

Kristi, trzymam kciuki za twoją fasolkę i za jutrzejszą wizytę u lekarza...bvedzie dobrze,....

diem, no to widzę ze zakupki sie udały..i czekamy na fotkę z nowymi włoskami....


paula super ze jestes!!!!!
dziś odcedzam ziemniaki a mati na kanapie..zawał..rzucam wszystko.....biegnę..
pozniej myję wlosy...mati mi znika z pola widzenia..biegdne z mokrą głową..horror

i dziękujemy za gratulacje .....pierwsze kroczki..wow

Matusia nauczyłam zdmuchwac swieczkę.....hihihi..ale pewnie na roczek zapomni

[ Dodano: 2007-05-30, 18:17 ]
super foteczki Kristi i Paula :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 maja 2007, 18:40

Iza oj niewiem czy tam juz jest ta fasolka i nawet ciekawa jestem czy tam cos jest czy nie.. ale czy test juz by wykazal.. :ico_noniewiem: Jeszcze poczekam.. i zrobie cos albo kupie test albo pojde do lekarza.. zobaczymy..
A Jutro to fakt boje sie co jest z ta moja nerka ale staram sie myslec pozytywnie no i zobacze jutro.. dzieki za mile slowka.. :ico_oczko:

Moja mala Princesitta zasnela bo od 15 00 sie zdazyla zmeczyc i zobaczymy jak dlugo pospi sobie.. A ja mam czas dla siebie troszke jak fajnie :one: :509:

[ Dodano: 2007-05-30, 18:43 ]
Iza fajnie ze Matiego nauczylas zdmuchiwac swieczke.. Przyda mu sie bo za nidlugo bedzie swietowal roczek.. a moze nie zapomni.. Ja bym tez tak chciala Nicolke nauczyc zdmuchiwac swieczke tylko jak to zrobic.. mala jest jeszcze na etapie brania wszystkiego do buzi.. :ico_oczko: i wszystkim by sie bawila.. ale do roczku ja tez tego naucze i moze sobie zdmuchnie sama swieczuszke.. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

30 maja 2007, 19:40

Byłam dziś u kontroli z Malwinka ... jeszcze przez 4 dni mam jej dawać antybiotyk ...i ambrosol - na ten brzydki kaszelek ....

Załatwiłam sobie parę dni urlopu .... - pierwszy dzień przypadnie mi w piatek - kolejny dzień za tydzień w piatek i w poniedziałek po długim weekendzie ... i zapewniam ... odrobinę długiego weekendu poświęcę - chłopcu z gitarą :gitara: ... lub jak ktoś woli - lepszemu modelowi .... :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-05-30 ]
zapomniałam dodać że w następną sobotę - po Bozym Ciele - mam wesele koleżanki .... i nie wiem z kim zostawię dzieci ... będe skazana chyba na pomoc teściowej .... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
paulaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

30 maja 2007, 20:58

Ja dziewczyny zwariuje Dominiczek znowu nabil sobie guza w czolo i znowu w to samo miejsce....ja po prostu nie jestem wstanie go przypilnowac go wszedzie pelno....ledwo co nauczyl sie chodzic a juz chce biegac....jestem taka zdenerwowana dzisiaj.....bo to jednak glowa a ogolem to juz chyba 4raz i ciagle w to samo miejsce...ma takiego strasznego guza....najgorsze jest to ze jak on upada to nie na pupe tak ja przewaznie dzieci to robia ....on leci do przodu....Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze.....odrazu zrobilam zimny oklad...

Iza mowie ci teraz to bedziesz miala zawrot glowy....wszedzie bedzie go pelno.....

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

30 maja 2007, 21:50

hej kobietki
ja tylko na chwilunię dzisiaj
na szczęście mała już śpi - tatusiek ja ululał :-D
dzięki wszystkim za pamięć i życzonka dla Nicolki :ico_sorki:
my też wszystkim solenizantom wszystkiego naj naj lepsiejszego życzymy :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
a zwłaszcza dla naszych roczniaków - wielkie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
niestety tak z opóźnieniem dla co niektórych i z wyprzedzeniem dla innych :ico_smiechbig:
- ale cóż - takie żyto :): :059: :(::

słuchy tu chodzą - że następne kroczki poszły - tym razem Mateuszek - :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my obie chore jestesmy niestety - Nicola od wczoraj :ico_chory:
a ja już od tygodnia bez zmysłów jestem
(zwłaszcz dwóch - smaku i węchu) :ico_smiechbig:

na szczęści .... - tak sobie wmawiam, już 7 czerwca mam egzamin ....
i jak go zdam ....
to będę miała wakacje :sylwester: :500: :509:
więc może i częściej zaglądnę do was :-D - mam nadziejkę
no i popisałam - mała już płacze
papa

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

30 maja 2007, 21:52

kaola witaj :ico_haha_01: buziaki dla Nicoli :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

30 maja 2007, 22:26

udało sie wrócić :-D
mała śpi znów :ico_brawa_01:

justyna25, ale masz fajny avatarek :ico_haha_01: i się rusza :ico_brawa_01:
Ada to już prawie paniennka - a jakie ma śliczne oczęta - jejku i już 9 miesięcy - a dopiero co była taka malutka :-)


dziewczyny ale wam dzieciaczki pourastały - super - :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jak się nie zagląda tak często - to widać różnicę
fuper foteczki - wszytkie bobaski takie słodkie

tak bym chciała więcej coś naskrobać a tu czas ucieka mi okropnie :ico_olaboga:

Kristi - powodzenia w staraniach - i dobrze że pozytywne myślisz :ico_brawa_01: tak trzymaj :ico_brawa_01:

Iza - jak ci sę udało nauczyć Matiego z tą świeczką ???
moja to od razu by złapać chciała - :ico_tort: a tu już urodzinki tuż tuż
u nas pewnie będzie tort lodowy
bo jak się mała za świeczkę złapie - to szybko łapkę do toru wsadzimy :ico_smiechbig: :ico_tort: :ico_smiechbig:

kochane babeczki - to trzymajcie sę - bo jauż niestetuy uciekać muszę
a w weekend - pewnie też nie zajże - bo na urodzinki jedziemy :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

30 maja 2007, 23:18

kaola a fotki Nicoli to gdzie ? :ico_oczko: czekamy na jakieś nowe :-)

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

31 maja 2007, 09:07

dzień dobry

[ Dodano: 2007-05-31, 09:13 ]
KAOLKA super ze wpadlaS DO NAS!!!!!!! zdróweczka wam zyczymy

i na fotki czekamy

i powodzenia na egzaminie....

justyna ale super ten avatarek.....cudo

aginka powodzenia z :gitara:

[ Dodano: 2007-05-31, 09:16 ]
paula oj..Dominiczek mały łobuziak..wszędzie go pełno...ja już się boje o matiego jak zacznie chodzic :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

kaola z tym dmuchaniem to nauczylam go na sucho..po prostu powtarzala po mnie......pozniej dałam swieczkę i dmuchalismy......ale mati tez rwie sie do swieczki z rączkami więc teraz tylko sobie dmuchamy tak na sucho......

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość