kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

11 mar 2007, 23:46

Kasiulka, 40000 tysiaków funcikaów to duzo, bo ponad 200 tysiaków złociaków, bo juz sobie pomyślałam, ze ktoś w PL, może Rodzice, mogliby wziąć kredyt i Wam dołozyć, a Wy powoli byście spłacali, no, ale to chyba za dużo kasy, ehh....zawsze chodzi o kasę :ico_noniewiem:
Julie ja bankowo ze zniżek skorzystam, a jak mnie za darmo w luku bagażowym przemycisz to masz u mnie :ico_zdrowko: Nathan, jak zwykle boski :-D
Ilonka no to ja do tyłu jestem...B. chce mienić prace, przeprowadacie się :ico_szoking: :-D a mnie raptem kilka dni nie było :-) za wszystkie plany trzymam kciuki!
Emilka melduje, ze mieszkanie obejrzane :-) na zdjęciach wygląda super, zakładaj szybko neta i pisz jak ci sie mieszka :-)
a dla Lucy i jej brzuszka życze dobrej nocki :-)

do jutra dziewczyny, pa! dobranoc

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

11 mar 2007, 23:59

No własnie te pieniądze...
Rozmawiałam dzisiaj z mama o tym domu i ona nawet zaproponowała wzięcie pozyczki, ale moze dostac maksymalnie z 50.000 bo mało zarabia, a to nas nie ratuje :ico_olaboga: A rodzina mojego R. wypięła się d... :ico_zly: Maja kase i to naprawdę sporo, bo maja 2 domy w Lublinie, które wynajmują + sklep który tez wynajmuja, a jeszcze mąz jego kuzynki pracuje w Kanadzie od jakis 15 lat... Ale jak R. im powiedział o tym domu i że potrzebujemy kase to nawet słowem się nie odezwali, ze może nam pozyczyć czy cus :ico_zly: Pewnie im żal zasranego procentu jaki dostana za trzymanie ich na ksiązeczce oszczednościowej :ico_zly: Ale jakbysmy kupili ten dom, to na 100% będą pierwsi którzy nam zjadą na głowę...

No, wyżaliłam się Wam :ico_placzek:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

12 mar 2007, 00:02

Widze,ze Kasiula jeszcze nie spi :-D
Co do pracy,to Bablu to nie to,ze chce zmienic,ale tu jest troche inny system..i np.w tym roku konczy program tzw.F2 czyli Foundation Programme 2(rok wczesniej byl na F1),i przechodzi na kolejny szczebel,nastepne 3 lata w ramach specjalizacji,troche to zagmatwane..Ten F2 sie konczy w tym roku z koncem lipca,a od sierpnia zaczyna sie nowy etap..te 3 lata...tak wiec juz teraz sklada sie o nowa prace i miejsce,zeby bylo wiadomo na czym sie stoi..Jak tak sie naslucham czasami to mi lepetyna peka od tych informacji mowie Wam :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-03-11 ]
Kasi.k tak jak mowia czasami z rodzina lepiej tylko na obrazku...szkoda gadac,rozumiem gdyby byli jacyc biedni,ale z tego co mowisz to dobrze sie im wiedzie i mogliby Wam pomoc...ohhhhh,,,wwwwwwrrrrrrrrrrrrrrr

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

12 mar 2007, 00:11

a co mi tam, najwyżej jutro korektor walne pod oczy, musze nadrobic i popisac :-D
Kasiunia rodziny sie nie wybiera, pozwól, ze pokae co myśle o takich palantach :502:
a może jest taka opcja, że weźmiecie kredyt w Pl pod hipotekę domu w UK? bo u nas raty są mniejsze, to znaczy np: 100 tysiaków na 25 lat to ok. 900zł miesięcznie, więc 200 tysiaków to byłoby ok. 2000 tysięcy, a to raptem ok 350 funtów. tylko nie wiem, czy dwa banki mogą udzielić kredytu pod jedną nieruchomość :ico_noniewiem: trzymam kciuki, coś wymyślicie!
Ilonka, trzeba było tak od razu...F3, no jasne :-D ...nie mam pojęcia co to :ico_haha_01: , ale miło sie uczyć nowych rzeczy :ico_oczko:

teraz to jmuz naprawde spadam, pa!

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

12 mar 2007, 00:22

Kasiula dobrze,ze nadrabiasz zaleglosci z nami na TT,a co tam,raz mozesz pojsc niewyspana..hihih..teraz to bedzie General Practice Training(GP Training) czy jakos tak w przypadku Bablu...(bo to kazdy wybiera wedlug siebie) oj juz nie bede meczyc tymi nazwami :ico_haha_02:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

12 mar 2007, 01:04

Jezusicku, ale naklikalyscie przez niedziele :ico_szoking: Juz pozapominalam co do kogo mam napisac! :ico_szoking:
Edytka Oskarek moj ziec wyszedl superancko, Maya Go ogladala razem ze mna :ico_haha_01: , cos krzyczala po swojemu :ico_haha_01: . :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: za przepiekne uzebienie :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: . Oskarej jednak do Tatusia podobny :ico_noniewiem: .
Fela ale masz tereny na spacerki, super zdjecia, juz wiem po kim Kondzio taki urodziwy :ico_haha_01:
Emilka mieszkanko naprawde super i cena, polowe tanszy wynajem niz w Londynie :ico_szoking: . Zakochalam sie w kuchni, taka pozytywna. Co do tej skory Nathanka to mam nadzieje, ze Oilatum mu pomoze taj jak Mayci.
[/b]Kasi. trzymam kciuki za mieszkanko, pewnie sie Wam uda, cos wymyslicie! :ico_haha_01:
Kasia gratulacje.Ty juz szycha jestes z takim znaczkiem szeryfa, no no, rozwijasz sie :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: .
Widze, ze Ty jak ja ogladasz taniec z gwiazdami, cos poziom jest kiepski, i jury sie kluci i stwarza kiepska atmosfere, takie mam odczucia jako widz, mam nadzieje, ze sie rozkreca. Nawet nie mam faworyta ;-)



Lucy ubranka slodziutkie, takie malenkie :ico_haha_01: . Naprawde ladnie wygladasz i masz taki ksztaltny brzuszek, az milo popatrzec :ico_haha_01:
Ilonka no dzis sie dziewczyny sprawdzily, tyle fotek do ogladania, ze szok, czekamy teraz na Wienee mala modelke :ico_haha_01: .
Julie[/b] koniecznie wklej foteczki, bo Nathanek pewnie przybral na masie. :ico_haha_01:
Jasie Pani wracaj i zdaj relacje co u Malenkiej i u Ciebie! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

12 mar 2007, 12:31

Witam po weekendzie :-)
Wybaczcie - jak na razie ciezko mi pisac do was indywidualnie (a widze,ze tak tu piszecie :ico_haha_02: ) bo niestety nie znam was jeszcze na tyle dobrze :ico_oczko:
Moja cora po skonczeniu 5.miesiaca (w piatek) chyba zaczela tolerowac dokarmianie - wczesniej na widok lyzki nie chciala nawet probowac, a teraz otwiera buziorka :-D Wczoraj zjadla nawet pol sloiczka warzywek :ico_brawa_01:
:ico_buziaczki_big: dla wszystkich...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 mar 2007, 12:36

hej dziewczyny
kasik nie wiem jak ale mam nadzieje ze sie uda wam z tym domem. A nie mozesz pobuntowac meza zeby otwarcie poprosil by wzieli kredyt? Bo wiesz takie podchody to jak tacy chamscy to nie przejda a tak im bedzie glupio i tyle. Niech powie ze twoi rodzice 50tys biora bo nie maja zdolnosci na wiecej a oni niech 150tys wezma. Nie ma co sie cackac od tego zalezy wasze mieszkanie.
Delfina sliczna stopka, ja podobnie jak Fela spoznilam sie ze zdjeciem stopki o 17 miesiecy a dzisiejsza stopa rozmiar 22 juz nie wyglada tak slodko. Co do trampkow to tez chcialam kupic. Byly ladne w h&M ale male rozmiary do 19.

Fela slodki twoj aniolek. Bys pokazala jakies zdjecie swoje blizsze. A co do bezrekawnikow widze ze tatus z synkiem razem chodza.

Kasia79 super z tym mieszkankiem ze juz tak duzo robicie i kuchnia bedzie. U mnie dluga droga albo i nie.

Mam nowy dylemat prawdopodobnie sasiad mojej mamy co sciany sie stykaja bedzie sprzedawal dom. To ok 60m ale nieustawne. Tzn dwa pokoje w tym przez jeden sie przechodzi. No i trzeba by bylo cos dobudowywac. No i z zewntarz nie za bardzo dach pozniej trzeba by bylo zmieniac. W srodku fajnie wszystko nowe. I teraz nie wiemy czy to kupowac czy sie budowac. To by kosztowalo mniej wiecej tyle co nasza kawalerka okolo 90 tys. Dom bylby duzo drozszy ale by bylo tak jak my chcemy. Pawel napalil sie na dom sasiada bo mu sie nie chce budowac. A ja bym chyba wolala budowac.

lucy brzuszek rosnie jak na drozdzach.

[ Dodano: 2007-03-12 ]
kasia79 zapomnialam pochwalic Twoja grzywke, znaczy ja zawsze bylam przeciwniczka grzywek ale ostatnio jakos sie modne zrobily i sama nawet sie zastanawialam.
Julie fajnie ze juz troche odpoczniesz. A jak nathanek grzeczny gdy cie nie ma?
Emilka a boli Nathanka ta szorstka skora?

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

12 mar 2007, 13:22

witam
ja dzis niewyspane tez kasiu wiec korektor bedzie jak najbardziej na miejscu :ico_oczko:
zaraz uciekam spotkac sie z dziewczynami zpostnatal group jejku strasznie mi sie wszystko czasowo sciasnilo ostatnio ze nawet nog nie mam kiedy ogolic! :ico_haha_01:
s. poszedl dzsis do pracki pierwszy dzien zobaczymy jakie beda wrazenia
nathanek z ciocia swietnie sie rozumieja i wszytsko jest ok :ico_haha_02:
zdjecia beda obiecuje wkrotce :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

12 mar 2007, 14:46

Hej laseczki :-D

Ja tradycyjnie na wstepie najpierw egoistycznie o sobie, czyli zdjęcie mojego brzucholka z dzisiaj rano - ostaniego dnia 8 miesiąca :-D

Obrazek


Trochę mi wstyd je wklejac, bo brzusio prawie cały w rozstepach :ico_placzek: a używałam i ciągle uzywam mnóstwo specjalnych kremów :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-03-12 ]
teraz ide zjeść drugie sniadanko :ico_obiadek: i potem wracam :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość