Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

31 maja 2007, 09:32

hej dziewczyny
pieluszka no wlasnie Julcia tez spi ale nie zpieluszka tylko takim misiem co ma tylko glowke a reszta to mieciutkie futerko w kwadracie 30 na 30 cm ale czesto sie boje bo zaklada sobie na glowe jak spi ale jeszcze sie nie zdarzylo zeby nie mogla oddychac tylko jak miala koldre i ja sobie zarzucala na glowe bo koldra wieksza i ciezsza, a ten misu warzy miligramy, ale ona nie zasnie inaczej :ico_nienie: :ico_olaboga:
zabawy z dzidzi ja z Julcia robie *kosi lapki* baaardzo je lubi, albo tancze i spiewam przed nia, albo prutam na cialko, albo sobie urzadzam z nia pogaduchy, albo samolocika robie ze klade ja na nozkach i tak kolysze albo wymachuje nozki do tylu ona bardzo to lubi, no i zawsze oglada jak sprzatam na jej siedzonku, dla niej to tez niezla zabawa, aha i lubi jak jej pokazuje ksiazeczki i czytam jest baaardzo zainteresowana obrazkami i chyba lubi sluchac wtedy mojego glosu, aha no i tez jej pokazuje co jest za oknem, a reszta to spacerki i zabawy na macie lub grzechotkami i z karuzela,

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

31 maja 2007, 10:24

Cześć Lutówki! rany nie było mnie jeden dzień a tu takie zaległości! :ico_olaboga:
HaRe, fajnie że znowu jesteś! Super zdjęcia!
myszka_f witaj!
karolas, współczuję Ci tych wszystkich infekcji. Ty przynajmnuiej wiesz co jest Kacperkowi a Zuzia ciągle jakieś katary i nic nie wiadomo. Kurcze już nie wiem do jakiego lekarza z nią pójść chyba się wybiorę prywatnie tylko gdzie? Jakby już ją zdjagnozowali czy to alergia czy zatoki jak u Was czy co to możnaby podjąć jaieś efektywne leczenie a tak to mnie trafia :ico_placzek:
A Nina wędruje po łóżeczku tak jak to opisywałyście u swoich szkrabów! Wczoraj ją położyłam spać i słyszę jak coś jęczy, idę do niej a tu smoczek na podłodze a Ninusia z nóżkami między szczebelkami zdziwiona sytuacją...
Jutro dzień dziecka co macie w planach dla Waszych dzieci?

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

31 maja 2007, 11:22

My tez nic nie planujemy szczególnego z okazji dnia dziecka jedynie chcemy odwiedzie sklepy z zabawkami i kupić lalke przytulanke dla Mirelki w przyszłym roku dostanie cos fajniejszego a na razie jest mała to i tak nie ma dla niej znaczenia co dostanie w prezencie wiec skromnie będzie.

Myszka i ja ciebie witam na naszym forum , zaglądaj jak najczęściej.

Karolas Mirelka tak samo bawi się pieluszką przytula się do niej , mama mi poradziła bym jej dawała już za pierwszym razem zauważyłam zmiane jak tak wtuliła główkę w ta pieluszke i od tamtej pory zawsze dostaje ja do spania.

Dzis już jest lepiej z tym usypianiem tylko trochę wrzeszczała ale już dwie drzemki po półgodziny zaliczyła teraz znowu spi.
Powiem wam ze chciałabym się podać i wsiąść przytulić i nosić Az uśnie ale jak sobie przypominam co to były za męki usypiania na rekach to od razu rezygnuje teraz jest o wielle lepiej mam więcej czas nawet w przerwach Kiedy na 5 minut ucichnie już mogę naczynia pozmywać a wtedy zasnęła a jak ja odłożyłam budziła się i tak w kółko.

sprzątanie, mi się tez nie chciało ale mam tygodniowy plan i przez to jest czyściutko w domu .
Mam siedem pomieszczeń na piętrzę .
Poniedziałek sprzątam łazienkę pranie idt.
Wtorek kuchnia tez porządne sprzątanie od sufitu do podłogi .
środa salon tak samo, tam zawsze mam najmniej roboty.
Czwartek pracownia (czyli bajzel męża) właśnie jestem w trakcie ścierania kurzy.
Piątek Mirelki pokoik my tam tez śpimy .
Sobota klatka schodowa i nasz korytarz .
Niedziela ogarniam tylko z grubsza i spizarka.

Od kad tak sprzątam jest o wiele czyściej .
Ostatnio zmieniony 31 maja 2007, 11:45 przez Iza@, łącznie zmieniany 1 raz.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

31 maja 2007, 11:39

Hej

Wojtuś przez dwa dni po szczepieniu gorączkował i marudził, ale już jest lepiej.

Pani pediatra powiedziała, że mały ładnie przybiera na wadze na cycusiu i butli, ma teraz 5800 ale nie będzie z niego duży chłop, bo jest drobnej budowy ciała...

Idziemy zaraz gotować obiadek ...

pa

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

31 maja 2007, 12:50

Z okazji dnia dziecka nic specjalnego nie szykujemy, bo mała i tak nie będzie tego pamiętać. Kupiliśmy pluszowego psa takiego mięciutkiego może służyć, jako podusia. Przedemną kilka ciężkich dni, bo w sobotę są chrzciny od Dominiki więc czeka mnie sprzątanie, gotowanie itp.…

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

31 maja 2007, 13:11

Heh kuba na spacerze z tatą a ja zaiwaniam z odkurzaczem. Właśnie przerwę sobie delikatną zrobiłam.

Na dzień dziecka też nic nie szykujemy. Dzień jak co dzień. Teściowie mają przyjechać ale już na sam fakt dostaje białej gorączki bo wkurzają mnie na maxa.
Eh szkoda gadać. Oczywiście sami się wprosili bo ja na ten dzień nie planowałam żadnych wizyt. Szlak mnie normalnie trafia. :ico_zly:

Wiecie co ostatnio powiedziała mi teściowa, ze Kuba to już kurczaki powinien jeść :ico_szoking: kumacie bazę??!!
Ona jest psychiczna!

No trochę muszę sobie ponarzekać bo nie mam gdzie indziej.
Normalnie to bym ją rozstrzelała :504:

Dobra wracam do sprzątania. Zaglądnę jak Kuba będzie spał.

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

31 maja 2007, 13:29

Dziewczyny a dawałyście już cos do jedzenia waszym maluszkom ja wczoraj dałam Mirelce 4 łyżeczki marchewki z jabłkiem bardzo jej smakowało odczekam jeszcze 3 dni i dam znowu.

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

31 maja 2007, 14:05

Iza@, - ja daję od 3 dni skrobane jabłko, Tobiaszkowi bardzo smakuje i fajnie wygląda jak je je - tak mlaska śmiesznie bużką. na razie daję po pół łyżeczki i nic się nie dzieje.
HaRe, - moje babcia przebiła Twoją teściową, powiedziała mi, że mam dć Tobisiowi truskawi z cukrem :ico_puknij: , nic nie powiedzialam, bo i tak mam z nią już na pieńku - za te jej złote rady o których Wam kiedyś pisałam.
myszka_f, - no to mamy blisko do siebie, ja mieszkam w Bytomiu, a w Zabrzu jestem bardzo często bo mam tam rodzinę. Gdzie rodziłaś w Zabrzu ???, ja zastanawiałam się nad tamtym szpitalem ale w końcu wybrałam Tarnowskie Góry

MamciaKochana, - ostatnio Tobiaszek przytula się do pluszowego dinozaura. Jak smok mu wypadnie to bierze jego lapki i ssie jak smoka. A tak poza tym to też nakrywa sobie głowę koldrą i wogóle wszystko by kładł na głowę.

[ Dodano: 2007-05-31, 14:09 ]
karolas - strasznie współczuję Ci,że dzieciaczki chorują. mam nadzieję, że szybko wyzdrowieją i wszystko będzie OK. A na pocieszenie mój mąż też ma alergię i wygląda teraz jak królik ( niestety na trawy a to pyli prawie cały czas).

lutówki - z okazji dnia dziecka nic nie szykujemy, Tobiś jeszcze jest za mały. Ale napewno ktoś wpadnie do nas z niespodziewaną wizytą.

Iza - masz super plan, muszę go u mnie zastosować. Bo ja albo mam posprzątane albo totalny bałagan. A jak mam się wziąć za ten bałagan to czegoś dostaję.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

31 maja 2007, 15:35

Iza@, fajny plan z tym sprzataniem - muszę wypróbować bo się normalnie nie wyrabiam a mam mniej pomieszczeń...
Ja tak z tym dniem dziecka bo mam przecież dużą już Zuzię...

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

31 maja 2007, 16:48

HaRe - mnie nikt takich rad nie daje z jednej strony to super, a z drugiej nawet nie mam się kogoś spytać o rade jak potrzebuje.

Iza@ - jeszcze nic nie dawałam oprócz mleka, ale trzeba będzie zacząć

ML - rodziłam w Zabrzu w szpitalu na Traugutta było bardzo fajnie nie narzekam. Mała jak się urodziła miała małe problemy z oddychaniem i bardzo dobrze się nią tam zajęli.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość