Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

31 maja 2007, 09:28

Dla Oliwki ze zasnela w swoim lozeczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dorotka dobry poczatek :ico_oczko:
Co do wstawania w nocy to ja nie moge narzekac na mojego meza bo to raczej on wstaje niz ja chyba ze jest bardzo zmeczony to wtedy ja :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

31 maja 2007, 09:40

ivon, Alex tez mi raz wypadl z wozka ,kazdemu moze sie zdazyc,ja go zawsze przypinam i ten tez zawsze protestuje i sie wygina ale za chwile sie uspokaja bo wie ze nie ma szans na siedzenie bez pasow.
daj twojemu P.szanse,moze jak mniej bedziesz dzwonila to bedzie mial wiecej czasu dla Majeczki,ja sobie zartuje oczywiscie zebys sie nie obrazila na mnie czasem :-) ,
moj maz to wstaje tylko do czasu az sam nie pojdzie spac ,reszta nocy to ja wstaje,ale jest tak w porzadku,do on tez rano o 5 wstaje i idzie do pracy :-)
justysia30, fajnie ze uczysz Wiktorie w dwuch jezykach,my tez tak zrobilismy ,maz po niemiecku a ja konsekwentnie tylko po polsku z Ania no i z Alexandrem teraz tez :-)

[ Dodano: 2007-05-31, 09:43 ]
mama-emilki pisze:"Biedny teraz jesteś Grzesiu".
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
to mi dzisiejszy humor poprawilo,dobra ta babcia ,wlasciewie to do placzu jest ...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

31 maja 2007, 09:59

mama-emilki pisze:a babcia mówi: "Biedny teraz jesteś Grzesiu".

Faktycznie dobre :ico_smiechbig:

Edytko cos ty ja sie nie obrazam :-) I zdaje sobie sprawe,ze jesli chodzi o Maje to jestem panikara.

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

31 maja 2007, 11:19

Gabrysiu :ico_smiechbig: to tak jakbym o swojej teściowej czytała :ico_olaboga: okropne te niektóre babska. ja sobie ciągle powtarzam,że nigdy taka nie będę dla swojej synowej :-D
Co do jedzonka, to Michałek jest strasznie wybredny, niewiele rzeczy mu smakuje, a jak czegoś naprawde nie lubi to pluje, a czasem nawet zwraca :ico_placzek: RZadko mu gotuję, bo zdarzało się,że musiałam prawie wszystko wyrzucić,bo nie chciał. Kupuję mu słoiczkowe dania, daje serki i owoce miksuję.

[ Dodano: 2007-05-31, 11:19 ]
No iloda wczoraj spróbował od taty i baaardzo mu smakował

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

31 maja 2007, 11:20

Gabrysiu cukier to tez mój czuły punkt a to dzieki mamie P. Od początku slyszalam,ze mam Mai dosladzac mleko a co lepsze - zageszczac mąką bo kiedys tak sie robilo :ico_puknij:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

31 maja 2007, 11:56

witam :ico_haha_01:
Ada dzisiaj spała do 9.30 a ja razem z nią :-D
Biedna Majeczka :ico_buziaczki_big: Iwonko wiem co czujesz Ada tez spadła z wersalki jak była pod opieką mojego W :ico_zly:

My zaraz na spacerek idziemy z Ada bo u nas co prawda słoneczka nie ma ale jest nawet ciepło

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

31 maja 2007, 12:10

Oj dziewczyny znowu mam dola juz mam dosyc chyba jestem wredna i nikt mnie nie lubi i chyba tez z stad znikne to bedziecie mialy spokoj odemnie :ico_placzek:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

31 maja 2007, 12:14

Justys Ty i wredna, chyba oszalalas :ico_nienie: Jestes bardzo fajną osóbką i nie wyobrazam sobie tego forum bez Ciebie, takze nawet nie mysl o takiej glupocie zeby nas zostawic :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja tez mam dola, wczoraj poklocilam sie z P. dzis tez ale ile lepiej to znosze bo wiem,ze zawsze moge do Was napisac, wyzalic sie.
Takze Justys żal sie nam ile sie da tylko nas nie zostawiaj :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

31 maja 2007, 12:27

Justynko no coś Ty, jak możesz pisać że jesteś wredna - zupełnie mijasz się z prawdą. Jesteś zarąbistą babką :-D :-D :-D

Gabrysiu alez się uśmiałam współczuje takiej babci. Ja pamiętam jak przyszła położna do mnie i pytała jak tam pokarm czy mam jakies problemy i powiedziała mi żeby nie słuchać rad babć i czasmi bawarek nie pić na poprawę laktacji. I jakąs godzine temu przyszła moja mama z moją babcią. I babcia pierwsze co powiedziała od progu too że powinnam się napic bawarki, żeby miec wiecej mleka :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
ale tak to mi sie nie wtrącają.

iwonka Twoja teściowa też jest niezła - zagęszczać mleko mąką :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

31 maja 2007, 12:35

hej laseczki my juz po spacerku i zakupkach. Oskarek zasnal na poczatku i przespal caly spacer, az nie moglam uwierzyc... :ico_szoking: :ico_szoking:

wrocilam do domu i zrobilam sobie koktajl bananowo-truskawkowy, dalam lyzeczke aby maly sprobowal i na jednej sie nie skonczylo..... :ico_haha_01: teraz siedzi i sie bawi a ja mam chwile dla siebie a obiadek i tak moze poczekac bo u mnie zazwyczaj wszyscy sa w domku dopiero ok 15

Justys Taaaaaaaaaaaaaaaaaaa Ty to jestes wredna :ico_smiechbig:

co ty wygadujesz :ico_haha_01: hihihi a jak stad znikniesz to zgadamy sie , przyjedziemy do Ciebie i dostaniesz klapsy na gola pupe :ico_haha_01:

Ja wczoraj sie obrazilam na T i dzis nawet nie bede czekac na niego na skypie a tym bardziej pierwsza sie odzywac, niech sie w nos pocaluje..jakies durne gry wazniejsze.... :ico_zly: :ico_zly: jeju jacy Ci faceci to debile czasem.... z jednej strony ciesze sie ze nie ejstem zT po slubie bo nie wiem czy przypadkiem rozwodu juz bym nie brala :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość