Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

31 maja 2007, 10:31

BeataW pisze:dit ale suwaczki nie działają od ładnych paru miesięcy :ico_haha_01:
beti ale ja zawsze mam dobry refleks :-D
marboro pisze:a po południu idę z Dawidkiem do lekarza... wczoraj jak odkasłał to mówił, że w plwocinie widzial jakieś kropeczki czerwone... :( Martwię się...
kochana trzymam kciuki i daj znac jak wrocisz ,to napewno nic powaznego!!!!!!!!!!!!
Agucha pisze:edit widzę, że Ty masz większe dziecko, podejrzewam, że w związku z tym masz trochę większy luz niż parę lat temu, pomijając kwestię pracy ;) pociesz zmęczoną dziewczynę ;)
agucha małe dzieci mały kłopot,duze dzieci duzy kłopot :-) fakt mati wiekszosc rzeczy robi sam i nie musze za nim latac ale i tak trzeba dopilnowac,pouczyc sie z nim chociaz lekcje stara sie sam odrabiac to musze wiele sie nagadac zeby go do nich dogonic :ico_zly: wiec ciesz sie ze masz taka mała niunie bo przynajmniej ci nie odpysknie jak cos jej zabronisz :ico_oczko: ja juz tesknie za taka mała istotka i coraz wieksza ochote mam na drugie dziecko ale jakos tak nie wychodzi :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Agucha
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:01

31 maja 2007, 10:58

edit co racja, to racja ;)
Oliwka na etapie walenia głową w podłogę,kiedy czegoś jej zabronię, albo coś wezmę ;) a i krzyknąć umie, chociaż jedyne słowo, jakie mówi "po polskiemu" to NIE ;) :-D

Czytałam gdzieś ostatnio, że starać się o dziecko najlepiej jest w godzinach 7-8 rano

;)

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

31 maja 2007, 11:03

edit53 pisze:beti ale ja zawsze mam dobry refleks

Faktycznie :ico_haha_01: :ico_sorki: :ico_sorki:

edit53 pisze:ja juz tesknie za taka mała istotka i coraz wieksza ochote mam na drugie dziecko

Ja też,tylko mój małżonek jakoś nie podziela moich pragnień :ico_noniewiem:

marboro daj znać po wizycie,mam nadzieję,że to nic poważnego :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
marboro
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 567
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:52

31 maja 2007, 11:48

Ok, dam znać. A przyjmią, bo zarejestrowana jestem to muszą przyjąć.

Ja makutkie dzieci to moge tylko oglądać czyjeś :) Sama bym już nie mogła... Brak cierpliwości...

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

31 maja 2007, 12:18

Agucha pisze:Czytałam gdzieś ostatnio, że starać się o dziecko najlepiej jest w godzinach 7-8 rano
to dzis dostosowalismy sie do tego :-D

Awatar użytkownika
sylwia.wk
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 803
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:24

31 maja 2007, 13:20

witajcie!!!!!!!!
my po spacerku, dodo spi ja juz troche posprzatałam bo jutro juz tesciowie do doda przyjeżdżają, piotr pojechal do tego wojska na te cwiczenia dostal konserwe przebral sie i poszedl cwiczyc,nikt tam niewie ile to potrwa.a on zły bo niewie czy da rady tel odbierac bo przecież klienci o jazde dzwonią.ech. teraz bus i kierowcy na mej głowie zostali. aaaaa

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

31 maja 2007, 13:27

sylwia.wk pisze:teraz bus i kierowcy na mej głowie zostali. aaaaa
hehe to poromansowac mozesz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
dorek
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 235
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:44

31 maja 2007, 13:51

Agucha, tęsknisz za dużymi dziećmi oddam ci wszystkie moje cztery córki. najstarsza ma 16 (wybiera liceum a ja dostaje kota), potem-14 (wczoraj robiła eksperymenty ze świeczką, używała jako podstawki pudełeczka po margarynie i wszystko to na parapecie okna, blisko firanki) no i Alka ma skończone 8 i Ela 4.
Jak zdecydujesz sie na zamiane daj znać :-D
edit53, nie obijaj się i dokarmiaj mężą jakąś śmietanką, lubczykiem i serem a najlepiej bryndzą :ico_haha_01:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

31 maja 2007, 14:01

dorek pisze:dokarmiaj mężą jakąś śmietanką, lubczykiem i serem a najlepiej bryndzą

na co to pomaga???? :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
Agucha
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:01

31 maja 2007, 14:06

dorek pisze:Agucha, tęsknisz za dużymi dziećmi oddam ci wszystkie moje cztery córki. najstarsza ma 16 (wybiera liceum a ja dostaje kota), potem-14 (wczoraj robiła eksperymenty ze świeczką, używała jako podstawki pudełeczka po margarynie i wszystko to na parapecie okna, blisko firanki) no i Alka ma skończone 8 i Ela 4.
Jak zdecydujesz sie na zamiane daj znać :-D
edit53, nie obijaj się i dokarmiaj mężą jakąś śmietanką, lubczykiem i serem a najlepiej bryndzą :ico_haha_01:


to ja wybieram ... chyba Elę :-D cztery nie miałyby gdzie spać :ico_haha_01: :ico_haha_01:

a Najstarsza jakie ma typy? :) licealne, rzecz jasna.. ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość